Бог провадить на щедрі плоди у служінні (Дайджест ХСП №103)

Події з 21 по 31 жовтня

Корпус Військових Капеланів

21 жовтня

Житомир.Наша талановита молодь долучилась до збору коштів для військових!!! Вони зібрали майже 800 гривень на генератор для бійців. Але… ж того часу благодійники оплатили генератор і відправили на “передок” Хлопці думали не довго- вирішили “перекинути” зібране на камеру відеонагляду.

21 жовтня

Рус*ня руйнує українські храми і при цьому розповідає про православні «скрєпи». Брехливий руський дух. Брехати, вбивати і руйнувати – ось їхні скрєпи.Та цей дух помре тут і зараз. Скількі в них не було б бомб, українську волю їм не зламати, і ця ганебна людоненависницька ідеологія приречена.

https://www.facebook.com/Aleksandr.DJusupov/videos/818965769252065/

22 жовтня

В середу наші капелани вирушають на “нуль” в напрямок Запоріжжя.

Знаю, що всі втомились!! Але військові в пеклі. Їм дуже важко та вони потребують душeпастирської підтримки!!!

22 жовтня

Ми вже як одна команда! Нас з’єднала біда людей яких ми ніколи не знали. На відео Богдан та Роман, інші за кадром. Ці хлопці  з західної України. Я, і Костя за кадром, з Вінничини, а допомогу надаємо на Херсонщині. Великі діла таої Господі: “І Бог послав Своїх обранців Мойсея та Аарона.” (Пс.105:26), і нас Він обрав, з’єднав та послав.

https://www.facebook.com/alexandr.parfenyk/videos/592851025922592/

22 жовтня

Новий день і нові враження та спасені душі для Господа…

https://www.facebook.com/542284633/videos/509691551026081/

26 жовтня

Велика подяка,Kengi Kenji Yokoy  ЯпоноАмериканьським Друзям, які в цей нелегкій для України час, підтримали капеланів КЄМО!!

26 жовтня

Дякую друже Matthew Ball за шикарний тренінг з профілактики ПТСР у військових. Тепер ми – КОМАНДА !

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят, военная форма и в помещении

28 жовтня

Шлях самурая мов клинок, 

У часі “так” чи “ні”

Він обирає вузький міст.

 Питання – як життя.

 І ось нарешті глибина –  пий келих днів до дна.

Возможно, это изображение 1 человек, борода и военная форма

28 жовтня

Друзья, а знали ли вы, что вчера отмечался Международный день капеллана? В это сложное время многие верующие отвечают на Божий призыв к служению военным и раненым, и становятся частью капелланского служения.

Давайте помолимся за наших ребят, которые отправляются на передовую и доставляют солдатам медицинские и гуманитарные грузы. А также за тех, кто занят служением в эвакуации, посещает раненых в госпиталях, а также служит их близким. Попросим, чтобы Господь благословил их в этом духовном труде. Чтобы они смело, в силе Духа Святого проповедовали Евангелие, и чтобы всё больше военных примирились с Богом через жертву Иисуса Христа.

28 жовтня

Український капелан та польський миротворець.Так виглядає братерство двох народів-воїнів. Так виглядає співдружність двох родів духовних військ Армії Христової.Так виглядає обличчя сучасної Католицької Церкви, яка діє в умовах війни.

Возможно, это изображение 2 человека и на открытом воздухе

29 жовтня

Немає такого слова, щоб виразити слова подяки всім хто долучився зібрали та зробили корисний подарунок нашим рідним захисникам. Дякуємо безмежно всім нашим неймовірним лікарям та реабілітологам .Обов’язково буде перемога Всевишнього.Завжди потрібно щось, якщо буде на сердці.

Возможно, это изображение 2 человека и в помещении

Молитовний Щит

22 жовтня

Відбувся черговий духовний штурм в рамках молитовного  служіння “Праща Давида”. На цей раз темою для молитви стала така інтенція: за звільнення волі і розуму російських та білоруських громадян від духовного впливу прокремлівських окультних сил, шаманських кланів і псевдохристиянських організацій. Віримо, що всі намічені цілі були вражені нашою духовною артилерією. Плоди будуть…

Возможно, это изображение 11 человек, люди стоят, люди играют на музыкальных инструментах и в помещении

25 жовтня

Каплиця святого отця Піо в римсько-католицькій парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в Києві. Тут раз на місяць відбувається окрема Євхаристія за участю київських католиків – служителів Християнської Служби Порятунку. Вони приходять сюди у визначений час, щоби стати в духовному проломі за все екуменічне братство ХСП. Поза часом. Поза простором. Поза поділами.

Возможно, это изображение 1 человек и в помещении

Християнський Миротворчий Корпус

22 жовтня

У час війни і ракетних обстрілів у маленькому селищі Тиврів відбулася подія, яка доводить, що попри все, у спільній молитві, спільною працею  у братерстві , можна досягнути необхідних результатів. 22 жовтня 2022 року відбулася перша зустріч Миротворчого корпусу ХСП представників Вінниччини, Хмельниччини, Житомирщини, Київщини, під час якої мали ще одну гарну подію – посвята у миротворці нового кандидата Бобик Наталію. Основні завдання Корпусу презентував капелан о.Вадим. В рамках знайомства Координаційний корпус Миротворців провів навчання на теми Стресова ситуація (Пастух Ольга), ПТСР (Заворітний Олександр) та як від нього вберегтися (Колеснік Сергій).  Андрій Оленчик -засновник ХСП зробив підсумки і визначив конкретні завдання для Миротворчого корпусу. День насичений на пізнання та відкриття. Дякуємо командиру локального корпусу миротворців ХСП Тиврів Михайлу Адамовичу за гостинність та презентацію Іван-чаю власного виробництва, який смакують наші Захисники на передовій і, який допомагає збирати кошти, на придбання термо-білизни для наших хлопців. Радіємо, що сьогодні у командній роботі, ми маємо гарні результати і гарні персУ час війни і ракетних обстрілів у маленькому селищі Тиврів відбулася подія, яка доводить, що попри все, у спільній молитві, спільною працею  у братерстві , можна досягнути необхідних результатів. 22 жовтня 2022 року відбулася перша зустріч Миротворчого корпусу ХСП представників Вінниччини, Хмельниччини, Житомирщини, Київщини, під час якої мали ще одну гарну подію – посвята у миротворці нового кандидата Бобик Наталію. Основні завдання Корпусу презентував капелан о.Вадим. В рамках знайомства Координаційний корпус Миротворців провів навчання на теми Стресова ситуація (Пастух Ольга), ПТСР (Заворітний Олександр) та як від нього вберегтися (Колеснік Сергій).  Андрій Оленчик -засновник ХСП зробив підсумки і визначив конкретні завдання для Миротворчого корпусу. День насичений на пізнання та відкриття. Дякуємо командиру локального корпусу миротворців ХСП Тиврів Михайлу Адамовичу за гостинність та презентацію Іван-чаю власного виробництва, який смакують наші Захисники на передовій і, який допомагає збирати кошти, на придбання термо-білизни для наших хлопців. Радіємо, що сьогодні у командній роботі, ми маємо гарні результати і гарні перспективи. Нехай Бог провадить на щедрі плоди у служінні!перспективи. Нехай Бог провадить на щедрі плоди у служінні!

24 жовтня

Миротворець Козаченко Андрій : “Від початку війни є волонтером, возив допомогу в гарячі точки. В одній із поїздок     до Миколаєва, дізнався від от.Вадима про корпус ХСП, за деякий час вирішив вступити до корпусу, бо побачив багато гарних справ, які роблять члени ХСП”

Возможно, это изображение 1 человек, стоит, дерево и на открытом воздухе

25 жовтня

Наша черкаська команда миротворців продовжує своє служіння! Народний тил для воюючого фронту працює.Дякуємо Богу за можливість

26 жовтня

День зосередження молоді з барської парафії у тиврівській святині.

Слава Ісусу Христу! Сьогодні у нашому Санктуарії Матері Божої Тиврівської та Мученників за віру в Україні ХХ ми приймали молодь з Бару. Молодь приїхала разом із своїм священиком Владиславом та сестрами монахиннями: Лаурою та Схоластикою, щоб зглибити свої відносини з Богом. Спочатку відбулася Служба Божа у часі якої о. Владислав говорив про дар віри. Потім ми усі пішли на обід у часі якого сестри та молодь привітали о. Вадима зі святом Днем  військового капелана.  Після смачного обіду о. Вадим провів молодь слідами мучеників нашої землі у нашому Меморіалі, а на кінець усіх благословив облатським хрестом заохочуючи молодь пам’ятати, що справжнім скарбом для нас є віра яка веде нас до святості.

26 жовтня

Частина Зайцевської церкви, чудова зустріч! Після восьми років жахів війни, зруйнованих будинків, втрати всього.АЛЕ! Господь Живий і жива душа наша! Ніхто не викрасть нас з руки Його!Слава Тобі Ісус! Україні слава!

30 жовтня

Процес формування Християнського корпусу зцілення триває. Йде підготовка до роботи на парафіяльному рівні з психологічними травмами у людей, які страждають від наслідків війни. Позаду черговий навчальний модуль спеціалізовпної формації, яку провадить отець Олег Саламон.

Християнський соціальний простір

25 жовтня

Напередодні старту нового навчального сезону в рамках Християнської Відкритої Академії, провели предметне обговорення практичних підходів щодо запуску проектного напряму “Основи консультування і сімейне служіння”. Цей напрям є  водночас складовою навчальної програми ХВА та одним із секторів відкритого простору дії “Християни для України”, процес формування якого опиратиметься на відповідну формацію ХВА.

Попереду обговорення інших напрямів, а саме “Організація громад і соціальні проєкти” та “Суспільство і культура”.

Возможно, это изображение 9 человек и экран

ХСП-ФГ Рідня: Добрий Господар

27 жовтня

У країні війна, чоловіки б’ють ворога, то ж громадську активність підхопили жінки, котрі масово стали волонтерити, реалізовувати свої зв’язки та навички. Здається, що вони не втратили підтримку “міцних плеч”, а готові самі реалізовувати потужну допомогу для чоловіків на фронті. Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” спільно із «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» навчають самозарадності та ефективності. Мета – створити коаліцію волонтерських організацій та підготувати місцеві програми розвитку волонтерства. Хто бажає – долучайтеся.

Возможно, это изображение 7 человек, люди сидят и в помещении

Be the first to comment on "Бог провадить на щедрі плоди у служінні (Дайджест ХСП №103)"

Напишіть відгук