Вперше заходи проти гей-параду підтримали представники місцевої влади

У Харкові 12 вересня відбувся так званий «KharkivPride», який має на меті пропагування збочень в українському суспільстві. Просімейні та прохристиянські організації провели акцію проти пропаганди ЛГБТ-ідеології, вперше проти гей-параду виступили представники місцевої влади.

Влада і поліція очікували силове протистояння і сутички, тому на заходах була велика кількість поліції. Порядок охороняли 800 поліцейських і курсантів університету внутрішніх справ, а також 450 бійців Нацгвардії, зокрема силовики з інших регіонів. Проте все пройшло мирно.

В акції проти ідеології ЛГБТ взяли участь різні політичні та релігійні організації: «Фрайкор», «Правий Сектор», «Свобода», Християнський Фронт, Антон Тіщенко, церква «Нове Покоління» та інші учасники патріотичних і релігійних спільнот.

Групі від ГО «Християнський Фронт» вдалося підійти впритул до колони «гей-параду» та весь час супроводжувати її під час руху. Протягом всього цього дійства активісти «Християнського Фронту» виголошували просімейні та християнські гасла правди на відстані близько 10 метрів від групи ЛГБТ. Тому всі учасники «гей-параду», люди навколо та поліція могли відразу чути дуже гучну протилежну точку зору, яка протистояла пропаганді збочень в суспільному просторі.

Вперше захід проти гей-параду у Харкові підтримали представники місцевої влади: депутат міської ради і голова фракції  ЄС − Олег Абрамічев, і депутат від ЄС Ігор Пушкарьов.

«Свобода слова є базовою цінністю демократичного суспільства. Свобода – це і є базова цінність демократії.
Як представник демократичної та потужної патріотичної партії, я завжди є та буду поборником демократичних цінностей та свобод.

Також я є християнином, та батьком двох дітей, і послідовно вважаю що сила нашої держави у силі та розвитку базової одинці українського суспільства-української родини, сила і розвиток якої й є запорукою нашого демографічного росту, стійкості та економічного зростання нашої країни.

Як депутат та громадянин я підтримую традиційні європейські культурні цінності, права людей на свободу особистості та свободу слова яка є базовим лакмусом справжнього демократичного суспільства», − заявив Олег Абрамічев.

Депутат міської ради від ЄС Ігор Пушкарьов каже:

«Я не забираю права в інших відстоювати їх позицію, але й не поступлюсь своїм правом захищати свої особисті переконання та принципи.

Саме сім’я є запорукою нашої свободи та незалежності. Саме відповідальність перед своїми дітьми та онуками. Бо саме вони є тим корінням, що вростає в нашу землю. Бо вони – те, що залишиться після тебе. І ти в котрий раз стаєш на захист того, що цінуєш понад усе на цьому світі.

Права геїв та лесбійок закінчуються там, де починаються мої права».

Це розумна і твереза позиція народних обранців. Так думає більшість суспільства, і подібні до них матимуть підтримку в людей.

Джерело: Слово про Слово


Be the first to comment on "Вперше заходи проти гей-параду підтримали представники місцевої влади"

Напишіть відгук