Віряни парафії Святих Бориса та Гліба реалізовують численні проєкти-служіння у столиці

Як вдається реалізовувати численні соціальні проекти-служіння розповідає отець Андрій Боднарук – адміністратор парафії Святих Бориса та Гліба та головний редактор журналу “Наш собор” Київської архиєпархії УГКЦ, голова її прес-бюро, викладач канонічного права в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії, медійний експерт стратегії соціального служіння УГКЦ.

Ведуча програми Modus Vivendi Олеся Шніцер – керівник Соціо-Місіонерської Школи при ХСП, служитель католицької спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната».

Програма Modus Vivendi реалізується спільно з Християнською Службою порятунку та Радіо Марія.

Сьогоднішня розмова про парафію Святих Бориса і Гліба УГКЦ. Віряни парафії не мають власного храму і вже 5 років моляться в Бібліотеці N169, що у Дарницькому районі столиці. Проте, це не заважає парафіянам вести активну діяльність, це зокрема: катехитична школа, сотні мистецьких та культурних акцій. А ще у громади є соціальний центр на базі якого віряни допомагають малозабезпеченим родинам та діткам з інвалідністю. 

“Цими днями виконується рівно 5 років, як ми заснували нашу парафію. Я тоді стукав у всі двері різних приміщень та великих залів Дарницького району, щоб орендувати місце для молитви. Так склалося, що ми з дружиною, коли переїхали в Дарницький район познайомилися тут з багатьма вірянами і виникла ідея заснувати тут парафію УГКЦ. Дозволили нам проводити літургії в бібліотеці N160, що на Григоренка 22\20”, – розповідає отець Андрій Боднарук.

Слухати запис


Be the first to comment on "Віряни парафії Святих Бориса та Гліба реалізовують численні проєкти-служіння у столиці"

Напишіть відгук