Молитовні наміри на лютий 2022  для груп Молитовного Щита, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у духовній війні


І. Загальні інтенції Молитовного Щита:

За збереження чистоти Вчення Церкви перед лицем новітніх духовних та світоглядних викликів, за відвагу та безкомпромісність Церкви у протистоянні з секуляризованим світом, за Боже ведення для ієрархів Церкви та світських лідерів-мирян, за неперервне покликання християн до богопосвяченого життя і священничого служіння.

За покаяння та навернення до Бога українського народу, за освячення української землі від скверни гріха, за перетворення української держави у територію Божого Царства.

За ведення служіння Молитовного Щита Святим Духом, за покликання до служіння нових духовних воїнів, за захист служителів у духовній, душевній та тілесній сферах.

ІІ. Спеціальна інтенція місяця від лідерської команди Молитовного Щита:

За максимальну мобілізацію молитовників України для духовного заступництва за Батьківщину і Націю перед лицем загроз зовнішньої агресії та внутрішньої дестабілізації.

ІІІ. ЦЕРКВА (інтенція місяця): За те, щоби Христова Церква була в повноті готова до виконання місії опори для народу в умовах війни, епідемії, громадянського конфлікту, стихійного лиха чи техногенної катастрофи

Анотація до інтенції: за те, щоби Церква, як і в часи лихоліть попередніх віків, була готова до виконання своєї пастирської, миротворчої та гуманітарної місії в умовах різноманітних надзвичайних ситуацій і екстремальних обставин.

За  те, щоби Церква була місцем постійного посту та молитви за країну і  людей та спонукала християн до безперервного стояння у духовному проломі за свою землю і народ. 

За те, щоби Церква у світлі Святого Писання і Апостольської Традиції невтомно і послідовно виховувала своїх вірних у дусі патріотизму та готовності до захисту і служіння Батьківщині і Нації.

За те, щоби кожне церковне середовище, релігійна дійсність чи парафіяльна спільнота були надійним і дієвим осередком допомоги, підтримки та опіки для тих, хто страждає від наслідків різноманітних надзвичайних ситуацій і екстремальних обставин.  

За те, щоби християни були основою для формування громадянських корпусів дії, які на засадах самоорганізації, взаємодопомоги та самооборони стануть важливою ланкою системи базового національного спротиву, цивільної оборони і локальної антикризової інфраструктури країни.

IV. ЦАРСТВО: Ближні Духовні Рубежі – Україна (інтенції місяця):

1. Інтенція: За усунення загрози збройної агресії щодо України з боку Російської Федерації.

Анотація до інтенції: за консолідацію українців навколо справи захисту Батьківщини від зовнішньої агресії, за готовність армії та силових відомств країни до виконання відповідних завдань, за якнайшвидше запровадження норм Закону України «Про національний спротив» (набув чинності з 1.01.2022, передбачає запровадження територіальної оборони, руху опору та підготовки громадян до національного спротиву), за протидію спробам спровокувати внутрішню паніку і дестабілізувати суспільне, економічне і соціальне життя України.

За консолідовану, тверду і послідовну позицію основних міжнародних гравців (США, Великобританії, Туреччини, ЄС, міжнародних безпекових структур) у протидії шантажу і тиску з боку Росії, за надання практичної і дієвої допомоги з боку країн НАТО з метою підвищення обороноздатності України, за утворення спільної оборонної коаліції з європейськими союзниками, зокрема, Польщею, країнами Балтії і Грузією.

За усунення загрози зовнішньої збройної агресії з боку Росії на східних кордонах України, де сконцентроване і розгорнуте значне угрупування федеральних військ, за звільнення непідконтрольних територій Донбасу від російсько-окупаційних військ та за відновлення контролю з боку України над відповідними ділянками україно-російського кордону.

За усунення загрози збройної агресії щодо України на південному напрямку з території Криму і Придністров’я, за припинення військової експансії з боку Росії у басейнах Чорного і Азовського морів, за усунення небезпеки вторгнення з боку північного кордону з Білоруссю, яка сьогодні є плацдармом для російської атаки на Україну та східний фланг НАТО.

За руйнування масової антиукраїнської інформаційної кампанії у медіа-просторі Росії та країн-сателітів з ОДКБ (Організація договору колективної безпеки), за припинення  мілітаризації та пробудження здорових антивоєнних настроїв у свідомості російських громадян, за протидію поширенню російської пропаганди у європейському інформаційному просторі.

2. Інтенція: За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів проти Божого Порядку.

Анотація до інтенції: за покаяння українців за гріхи проти Божого Порядку у житті цього та попередніх поколінь, за звільнення народу від скверни, проклять і духовних твердинь, що виникли внаслідок вчинення подібних гріхів, за повернення у всіх сферах життя української нації до Божого Порядку, визначеного  Святим Писанням та Вчительським Урядом Церкви.

За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів окультизму, ідолопоклонства, язичництва, езотерики, астрології, «східних практик» та інших проявів духовного відступництва від Божого Порядку.  

За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів атеїзму, комунізму, марксизму, антисемітизму, расизму, нацизму, космополітизму, матеріалізму та інших проявів світоглядного відступництва від Божого Порядку.  

За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів абортивного вбивства ненароджених дітей, неповаги до батьків та старших, зневаги до нужденних, відмови в допомозі потребуючим, занедбання громадянських обов’язків, відсутності патріотизму щодо Батьківщини та інших проявів соціального відступництва від Божого Порядку.

За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів алкоголізму, наркоманії, лудоманії, порнографії, розпусти, гомосексуалізму, захламності та інших проявів  тілесного відступництва від Божого Порядку.

3. Інтенція: За утворення прозорої, справедливої і дієвої державної системи для захисту прав громадян та інтересів країни.

Анотація до інтенції: за успішне проходження подальших етапів судової реформи, покликаної очистити суддівський корпус та забезпечити українцям право на справедливе і чесне правосуддя.

За забезпечення належних умов для діяльності антикорупційної інфраструктури країни, зокрема, за призначення порядних професіоналів на посаду очільника Спеціалізованої Антикорупційної Прокуратури та очільника Національного Антикорупційного Бюро).

За оновлення складу Конституційного Суду України та прихід у цей вирішальний для питань національної безпеки орган судової влади порядних професіоналів.

За належне і реальне реформування та ефективну і прозору діяльність правоохоронних, фіскальних та регуляторних органів держави.

За забезпечення ефективної, чесної і прозорої діяльності державних органів та корпорацій, які впливають на рівень обороноздатності, енергетичної незалежності та фінансової стабільності країни.

4. Інтенція: За захист українського суспільства  від наслідків триваючої пандемії коронавірусу і супутніх загроз політичного, соціального та економічного характеру.

Анотація до інтенції: за одужання тих, хто хворіє або страждає  від ускладнень, спричинених коронавірусом, за мир для родин, які втратили близьких внаслідок пандемії, за відповідальне ставлення до оточуючих, готовність допомогти потребуючим та здатність підтримати страждаючих.

За безпечне, прозоре і добровільне проведення кампанії з вакцинації, за застосування на теренах країни лише тих вакцин, щодо виготовлення яких немає моральних застережень, за недопущення будь-якого адміністративного тиску щодо тих, хто не вважає за доцільне проходити процедуру вакцинування.

За те, щоби владою не застосовувалися необґрунтовані обмеження і заборони, які нівелюють права і свободи громадян, зокрема, право на безперешкодне сповідування віри, за те, щоби у суспільстві не запроваджувалися механізми контролю і примусового розкриття персональної інформації під приводом боротьби з пандемією.

За те, щоби вся інформація про поточний перебіг і актуальний стан пандемії, про пов’язані з нею виклики і загрози, про доцільність і обґрунтованість заходів, спрямованих на подолання її наслідків, була своєчасною, повною і достовірною, без елементів інформаційних спекуляцій та маніпуляцій свідомістю.

За те, щоби владні інституції країни залишалися вільними від тиску з боку відповідних міжнародних структур та від впливу бізнес-лобістів, які під приводом боротьби з пандемією просувають сумнівні механізми контролю над суспільством, невиправдані соціальні технології та необґрунтовані медичні програми.

V. ЦАРСТВО:Дальні Духовні Рубежі – Світ (інтенції місяця):

  • Україна – за усунення загрози військового вторгнення на українську землю з боку Російської Федерації.
  • Литва – за подолання впливу духу антисемітизму на суспільну свідоомість литовського народу.
  • Польща – за безумовне прийняття всіма поляками гідності та цінності людського життя від моменту зачаття і до природньої смерті.
  • Білорусь – за припинення переслідування білоруським політичним режимом громадян країни, які прагнуть свободи і справедливості.  
  • Міжмор’я – за подальшу консолідацію народів Міжмор’я з метою утворення спільного політичного і оборонного союзу.    
  • Європа – за відмову європейських урядів від просування гендерної ідеології у суспільний простір країн континенту.
  • Росія – за руйнування планів російського керівництва шодо здійснення збройної агресії і внутрішньої дестабілізації сусідніх країн. 
  • Ізраїль – за припинення практики прийняття упереджених антиізраїльських резолюцій міжнародними організаціями.
  • США – за нове духовне пробудження у США та відновлення традмційних християнських засад життя американської нації.
  •  Китай – за припинення репресій з боку китайського комуністичного уряду щодо етнічних і релігійних меншин. 

Be the first to comment on "Молитовні наміри на лютий 2022  для груп Молитовного Щита, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у духовній війні"

Напишіть відгук