НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З ГОРОДНИЦТВА

Запрошуємо Вас 21, 22, 23 березня 2023 о 15:00, за підтримки Національної мережі розвитку локальної філантропії на навчальний цикл з трьох лекцій з вирощування городини на невеликих земельних ділянках.
Участь за умови попередньої реєстрації https://forms.gle/pH7LJJADuUeRu4aT9

Теми лекцій:


21.03.23 – Системи оптимізації живлення зелених культур (шпинат, кріп, петрушка, цибуля на перо) за різних технологічних підходів (органічна та інтегрована технології).
Доповідач – кандидат с.-г. наук Щербина О.В.

22.03.23 – Захист зелених культур (шпинат, кріп, петрушка, цибуля на перо) від шкідників та хвороб за інтенсивного та органічного підходу.
Доповідач – кандидат с.-г. наук Чаюк О.О.

23.03.23 – Технологічні аспекти вирощування зелених культур (шпинат, кріп, петрушка, цибуля на перо) на невеликих ділянках.
Доповідач – кандидат с.-г. наук Підлубенко І.М.

В 2019 році Фонд громад “Рідня” та Християнська Служба Порятунку, з благословення правлячого єпарха Владики Тараса (Сеньківа) та у співпраці із Стрийською єпархією УГКЦ реалізують програму “Добрий господар”.

Програма покликана поширювати ідеї самоосвіти, впроваджувати у життя громад конкретні економічні механізми і технології, спрямовані на підвищення якості життя на християнських засадах самоорганізації, взаємодопомоги та колективної ініціативи.

У військовий час Фонд громад “Рідня” впровадив проєкт “Забезпечення продовольчої безпеки в час війни”. Учасники проєкту одержать професійне насіння шпинату, цибулі на перо, кропу, петрушки, моркви та буряку для висаджування на земельній ділянці, пройдуть навчання з технології вирощування щоби отримати гарний урожай, отримають можливість переробити овочеву продукцію на обладнанні Місцевого Заготівельно-Переробного Центру, при потребі, реалізувати надлишки урожаю овочів.


#ФГРідня #ХСП #ДобрийГосподар #СтрийськийЯсь #СКІ #КооперативнаСкринька

Олег Шмілик, координатор програми “Добрий господар”.

Be the first to comment on "НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З ГОРОДНИЦТВА"

Залишити відповідь