Постава Церкви в Україні та Росії під час війни. Сучасні реалії – погляд із середини

Передача:У ваших намірах

Автор:Сакен Аймурзаєв

Ведуча:Наталя Острікова

Відомий блогер та журналіст Сакен Аймурзаєв розповідає про поставу Церкви в Україні та Росії під час війни. Програма: Молитовна лінія Служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку – Молитовний Щит держави.

Давно відома істина,-  який пастир, то  така й паства.

Яким чином на формування свідомості християнина впливає українське та російське духовенство різної конфесійної приналежності? Розглядатимемо це питання з позиції доброго пастиря , враховуючи заповідь Божу про гріх осуду. А також спробуємо розібратись з тим, що має більший вплив у сучасності – суспільство  на церкву, чи церква на суспільство? Чому ідеологія «русского міра»  несе загрозу не лише для європейських країн, а й для світу в цілому?

Як відомо зі Святого Письма, перші християни навертались саме завдяки прикладу апостолів та  перших християн. Їхній спосіб життя був таким, що навіть у тому прадавньому, майже дикунському суспільстві, зароджувалась глибока довіра і віра в спасіння, і в правдивість вчення Христа. У цьому контексті розважатимемо про те, яку роль відіграє постава  Церкви та богопосвячених осіб у часі  військової агресії. Поговоримо також  про те, чи є різниця світоглядів росіян та українців, яка роль Церкви у процесі зцілення історичної пам’яті українців та росіян та про інші актуальні  питання з гостем програми, -Сакеном Аймурзаєвим.

Сакен свого часу працював головним редактором каналу. Займав  позицію ведучого та шеф-редактора «Радио Вести». Був кореспондентом «Эхо Москвы» в Україні. Переїхав в Україну понад 10 років тому. Сакен також є автором та ведучим програми на YouTube-каналі.

Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!

Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:
Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга.
Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com
або резервний контакт:

Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Слухати запис

Be the first to comment on "Постава Церкви в Україні та Росії під час війни. Сучасні реалії – погляд із середини"

Напишіть відгук