Під захистом Господа і до перемоги!(Дайджест ХСП №114)

Події з 13 по 28 лютого

Християнський Соціальний Простір

13 лютого

Цими днями у Львові пройшов семінар “Відновлення після важких травм і стресів” Джона Хендена. Підготовка до служіння Християнського Корпусу Зцілення триває

13 лютого

Програма “Долаючи лихо” для херсонців, які знайшли свій притулок в Кривому Рогу.Дякуємо церквам та фондам за їх піклування!!!

13 лютого

Підтримка військових. Важливо для кожного.Ще один інтенсивний семінар. Ще один крок до перемоги. Дякую організаторам і учасникам офлайн і онлайн.

15 лютого

Вільнюс.160 буржуйок від наших литовських побратимів уже в Києві.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні і Литві!

Корпус Військових Капеланів

13 лютого

Кілька тижнів тому, кількома командами їздили на Схід. Були у військових і у цивільних. Завозили допомогу. Був у хлопців де загинув мій друг Руслан. Спасибі велике братам, вони змогли полікувати зуби, зробити професійні лікувальні мосажі. Було дуже класно поспівали поспілкувалися, нагадали хлопцям, що всі ми дуже потребуємо нашого небесного Отця. Що Він наша жива надія. Ще побували у діток і змогли їм передати всяких гостинців. Велике спасибі всім, хто підтримує нас у цих поїздках, спасибі за фінансову допомогу, продуктову, за речі й особливо допомогу для наших військових. Таким чином, разом ми наблизимо перемогу над нашим спільним ворогом. Слава Ісусу, Слава Україні.

15 лютого

Разом з Я-мама та усіма небайдужими робимо свій внесок. Важлива кожна справа, що наближає нас до перемоги!Передали засоби гігієни, ліки, що необхідні для військовиків в екстремальних умовах, та вітаміни. Бажаємо здоров’я нашим захисникам і дякуємо благодійникам за їх щедрі серця!

15 лютого

Дорога…

16 лютого

Шоста година ранку – Господи йди попереду!  Поїхали до рідних!

Зупинилися на заправці, паливо, кава), вже традиція. Перше, що впало на око, спущене колесо на половину. Прислухалися, продивилися  не шипить – це вже добре, але думка спала, що Господь затримує нам шлях для чогось. Підкачалися, заправилися та у дорогу. Один за одним хлопці відписують хто, де, о котрій зустрічі. Це саме тяжче. Ще вчора все гуд по зустрічі, а сьогодні немає зв’язку і ти їдеш, їдеш, їдеш вдивляючись у телефон, чи вийшов на зв’язок, чи був у мережі, чи…чи….чи…  Кожного разу частина тебе залишається там, з ними. Ти віддаєш своє тепло, частину серця та забираєш їхню біль та втому на себе. Це не фізичні дії – це дії серця, духу, емоцій.  Нарешті телефон задзвонив: “Ми живі, все ок, але не зможемо виїхати”….” Все гуд, відпочиваємо, вибач, іншим разом, дякуємо, що не забуваєте про нас.”….” Мене зараз не має на місці, срочно виїхали по справах, але живі та здорові.”.  Все….попустило….живі!  Під’їжджаємо до Донецької  області, туди, де вже дев’ять років йде війна – довгі дев’ять років….

“Наші янголи охоронці приїхали!”…Перша зустріч, перші обійми, слова, посмішки, але ти дивлячись у вічі бачиш біль. Далі слово за словом і затриманий подих, є ті, кого нажаль не обійняти. На душі біль та смуток, але вони цього бачити не повинні – лише посмішку, лише любов, лише обійми, лише повагу. Їдемо далі. Цікава погода в дорозі))) хуртовина, що не видно машин попереду, через пару км яскраве сонечко, тепленьке та ігрове, потім знову завірюха. Ти їдеш насолоджуєшся природою, кайфуєш від величі її краси дивишься годинник, лишилося 20 хвилин до наступної зустрічі і тут новини….. По місту вдарили ракетами….. Ті 30 хвилин затримки з колесом вранці, зберегли нам життя, бо біля того міста ми мали проїхати учора!  Заїжджаємо, телефон і знову тиша, ще година тому домовлялися, а зараз тиша. Один, другий, третій,……, а там тиша. Як думаєте скільки думок у голові? Вірно – купа, але нема часу на емоційний настрій, їдемо далі, бо там теж чекають. За пів години хлопчина зателефонував! Все ок, живий і це дуже добре, заїдемо на зворотньому напрямку. Потім зустрічі з тими кого не бачили місяць, списувалися, але не могли зустрітися. Не можливо передати  радості з обох сторін. Посмішки, жарти, обійми, розмови, кумедні історії та серед всього того біль в очах. Як багато про що говорять очі!!! Гайда далі. На бп хлопці попросили підвести жіночку, яка поверталася з лікарні, куди привезли її чоловіка військові медики, бо цивільні туди не їздять. Автобусів не має, то звісно підвеземо. У розмові видно як жінка переживає за чоловіка, бо незнайомим людям розказувала, біль зі сльозами. На зустріч їхали хлопці та ми домовилися, що поїдемо відвеземо жіночку до села та повернемося до них. А поки ми відвозимо, лишаємо нашу дівчину на збереження хлопцям)))  Знову обійми, посмішки, робочі вушка хлопців, що і де бахкає, але справа іде своїм життям . Хлопці просили заїхати пообідати , бо дуже готувалися (за що їм величезна подяка та обійми) та вже вмовили, сідаючи до машини))). Але прийшло смс: “У нас час до 16:30, потім виїзд”. На годиннику лишилося пів години…. Вибачалася дуже, але треба їхати, бо хвилина затримки – це чиєсь життя!!! Так, життя зараз рахується по хвилинах тут, на війні, і його не можливо викупити наперед, щоб трішки додати. Нажаль…..

Цінуйте та поважайте захисників України,бо ваше благополуччя та споків,коштує дуже дорого- життями захисників та їх здоров’ям!!!

Пам’ятайте ціну волі!!!Велика подяка усім добродіям та помічникам; Pawel Gonczaruk ,о.Войтек,о.Анатолію та хлопцям Карітасу м.Харків, Olga Shpak  та ГО Звичайні люди, Ruslan Kolisov  та родині, Павел Фоменко , Lera Zezekalo . Кожного разу ваше серце відкрите на прохання про допомогу,і кожний раз він вчасно!!! Дякую за довіру та допомогу!

17 лютого
Вчора був плідний день на жаль …

Війна триває і наші поранені захистники постійно потребують нашої допомоги і турботи і наша команда капеланів від Киевская Eврейская Мессианская Община  (КЕМО) та Християнська служба порятунку не буде зупинятися.Завезли багато необхідного та навідали наших хлопцівДякую за допомогу наших особливих друзів Храм Покрови Пресвятої БогородиціЦе ми із крутим побратимом Anatoliy Emma.Разом до перемоги Всевишнього

17 лютого

Наша команда капеланів від Киевская Eврейская Мессианская Община  (КЕМО) та Християнська служба порятунку навідала воїнів в лікарні.Дякуєм Олексій Денісов за новенькі фільтри для води.

17 лютого

Корпус військових капеланів м. Одеси, окрім поїздок на фронт, підтримуємо наших бійців у шпиталях.  Всебічна підтримка  зараз неймовірно важлива для продовження боротьби.

17 лютого

Сьогодні були в шпиталі.Дякуємо нашим воїнам за їх подвиг!

Дякуємо нашій крутій команді.Слава Україні!Героям Слава!

19 лютого

Люди добрі, привіт

Тиждень тому до нас у місто приїхали Київські хлопці з Мессіанської общини, які вісім годин поспіль розповідали нам про важливість капеланського служіння для військових в Україні. Ми вирішили, що йдемо цим шляхом і вже плануємо першу поїздку на початку березня до захисників. Ціль цього руху – тепла турбота і про тіла, і про душі наших Світловодських хлопчиків та дівчаток, які зараз перебувають у лавах ЗСУ. Тобто, було б добре, якби кожне місто, населений пункт або просто вулиця, сусіди, родичі, друзі взяли опіку над одним чи декількома військовими і долали разом з ними шлях до ПЕРЕМОГИ.

19 лютого

Подяка Господу за плідну та безпечну поїздку.Подяка тим яки з любовю відвідали там на сході, тих яки  бережуть нашу землю.Захищай нас Господи.

20 лютого

Дорогі наші брати і сестри!Привезли Вам привіт і подяку зі Сходу!Чергова наша поїздка завершилася.Особлива подяка за все Господу!!!

Дякуємо Beni Pashaa і Marek Gromotka Парафія Воздвиження Всечесного Христа м.Київ та нашим польским друзям, завдяки яким ця поїздка відбулася: машина, пальне, продукти харчування, миючі засоби. А також ліки, теплі ковдри, смаколики, кава та подарунки)))Дякуємо Я-мама за м‘яско і енергетичні батончики!Дякуємо Алена Опанасюк за окопні свічки та смаколики, а також за вітамінні суміші які вона збирає разом з дівчатками!Дякуємо дівчаткам за теплі в‘язані шкарпеточки.

Вікторія Діхтяренко  за смачний тортик!!!Дякуємо усім, хто долучився фінансово і молитовно до поїздки!!!Одна крапелька не зможе напоїти землю, але коли нас багато то трапляются дива! Йов 36:27-28: “Він збирає краплі води; вони разом виливаються дощем; Із хмарин капають і виливаються щедро на людей.”Ми єдині і ми разом.

20 лютого

Сьогодні 20.02.2023

Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, було відкрито “Курс з підвищення кваліфікації військового капеланства”.

Кожен з представників конфесій побажав офіцерам-капеланам від щирого серця отримати все, що приготовлено їм від Бога, та звершили молитву з благословенням!

24 лютого

У нас є вибір, що робити сьогодні! Це ми вибираємо боятися, панікувати чи робити все, від нас залежне, щоб наближати перемогу.Ми-а це велика команда Ми всі різні, але з‘єднані одним бажанням, однією мрією, щоб країна, в якій ми живем була вільна.Це дуже потужно, це дуже надихає.Кожен день наші рідні захистники потребують нашої допомоги в різних напрямках.Дякуємо Елена Лысенко наша чарівна, що знаєш куди правильно.Наш неймовірний друг Храм Покрови Пресвятої Богородиці завжди поруч з хлопчикамиVeterano Service, що надали багато корисного Оксана Остапко такі важливі речі для поранених Vitaly  Roschin що попіклувався за воїнів

Андрей Мищенко наш командир передав дуже важливе.Ми можемо і ми робимо.Разом.

Команда капеланів Киевская Eврейская Мессианская Община  (КЕМО) та Християнська служба порятунку.Це наш вибір Долучайся і не стій осторонь.

24 лютого

Молитва Война Христа!

Укріпляюсь Господом і могутністю Його сили я одягаюсь у повну зброю Божу, щоби протистояти всім хитрощами дяковським та бути проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах.І тепер, стоячи твердо, підперезуюсь правдою, вдягаюсь у броню Божий правильності, взуваю ноги у взуття готовності проповідувати Божий мир. Беру щит віри, яким вгашаю всі розпечені стрілі випущені лукавим. Спасіння моє використовую, як шолом і беру духовний меч, яким є Слово Боже. Я готовий вести духовну війни Іменем Ісуса Христа, Господа мого і Царя царів, який переміг усе. Ніяка зброя, зроблено проти мене не матиме успіху. Це моя спадщина від Господа Саваофа. Амінь

24 лютого

23.02.2022, Хмельницький, римсько-католицька парафія Христа Царя Всесвіту. Тоді тут зустрілися представники лідерських команд Корпусу Військових Капеланів і Християнського Миротворчого Корпусу ХСП.На той час у цих корпусах налічувалося 120 служителів.Проговорили порядок розгортання служіння зазначених корпусів в умовах повномасштабного рашистського вторгнення. Були прийняті відповідні рішення, які уже через кілька годин після завершення цієї зустрічі стали дорожньою картою для дій ключових польових корпусів ХСП.Пройшов рік. Тепер загальна чисельність особового складу КВК + ХМК досягла 550 служителів.Війна триває…

Йдемо далі… На славу Бога і на благо Батьківщини!

25 лютого

Традиційне онлайн-включення з України в рамках транснаціонального молитовного марафону, що проводиться Міжнародним Християнським Посольством в Єрусалимі (ICAJ). Однак на цей раз зазначене включення відбувалося також і в рамках Національної молитви за справедливий мир та перемогу України.Як завжди разом у духовному виломі стояли протестанти, месіанські євреї та католики.

25 лютого

Молимось разом!

МОЛИТВА ПОЛІЦЕЙСЬКОГО

Управління поліції в метрополітені ГУНП у м. Києві.

Благословенний всемогутній Господь Бог Отець наш Небесний;Який з любові Своєї і милості через Спасителя нашого Ісуса Христа дарував нам прощення гріхів і життя вічне в царстві Своєму;

Дякуємо Тобі, Господь, за милість і любов Твою до нас;Дякуэмо за те, що зберіг наше життя і довів до цього дня,Даруй Боже, щоб у нашому серці так само гаряче палало полум’я Твоєї любові до всіх наших рідних і близьких;Боже Славний!Благослови нашу Країну та її керівництво, благослови наших начальників і командирів, благослови і захисти всіх, хто дорогий нашим серцям;І зараз ми ввіряємо себе в руки Твої, щоб бути нам у безпеці під покровом Твоїм на всякому місці.Оберігай нас від усякого зла, душевного й тілесного, обдаруй нас здоров’ям і миром;Допоможи нам завжди ходити перед Тобою з чистим серцем і світлим розумом;І нехай наші серця завжди будуть добрими і відкритими до Твого слова і одкровення, щоб ми могли пізнавати Тебе і любов Твою, яка перевершує всі знання, щоб нам сповнитися всією повнотою Божою;Отець наш Небесний, Ти створив нас для добрих справ, тому освяти нас Духом Святим і благослови нас Господь, щоб ми змогли жити з честю і гідністю;Благослови нас на віддану службу, щоб ми завжди встигали надавати допомогу та запобігати вчиненню правопорушень;Зміцни душі наші відвагою, особливо перед лицем усіяких небезпек, щоб мужньо і вправно служити народу України;Допоможи нам бути пильними у службі, спрямовуй наше чуття і погляд, щоб виявляти злочинців, незаконну зброю і наркотики;І нехай прославлється ім’я Твоє!Тобі воздаємо славу.Єдиному премудрому Богу, Спасителю нашему, – слава, велич, сила і влада через Господа нашого Ісуса Христа, віднині і назавжди!АМІНЬ

26 лютого

Ми продовжуємо наші неймовірні зустрічі «Долаючи лихо» тількіи об’єднавшись і тількі за допомогою Всевишнього

27 лютого

Довгі дні підготовки та зборів, і ось вже зранку в довгу подорож для підтримки наших захисників! Смаколики та кава, маскувальні сітки, госпітальні ліки, окопні свічки та теплі речі. А головне – капеланське служіння!Всі разом до перемоги!Будьте сильні, і хай буде міцне ваше серце, УСІ, хто надію покладає на ГОСПОДА!Псалом 30:25

28 лютого

Ми у місії на сході України. Поїхали до підрозділу штурмовиків, які тримають оборону на позиції нкль. Все необхідне для хлопців везкмо:Вологі серветки, газові плити і балони, термобілизну, солодощі, шкарпетки, окопні свічки, медикаменти і тд

Християнський Миротворчий Корпус

13 лютого

Завдяки підтримці різних проєктів маємо можливість допомагати на звільнених територіях продуктовими наборами та іншим. Дякуємо Богу за можливість служіння і дякуємо усім за молитву і підтримку.Ділимось коротенькою історією спільної праці реалізації одного проєкту

https://www.facebook.com/watch/?v=885247812755381

15 лютого

Виїзд нашого підрозділу на Схід.

Слава Ісусу Христу! 13-15 наша команда ХСП Тиврів: капелан о. Вадим та миротворці Сергій та Олександр мали чергову поїздку до фронтового сходу нашої Батьківщини. В часі поїздки вдалося зустрітися та духово і матеріально допомогти засхисникам із 59-ї , 95-ї та 81- ї бригад відвідавши між іншим такі місцевості, як Покровськ, Краматорськ та Слов’янськ.  З кожним із підпозділів були гарні зустрічі та спільна молитва за перемогу, про витривалість та за всіх тих побратимів, які віддали своє життя за Батьківщину. В часі виїзду зустрілись із капелананами ХСП о.Віктором та  о. Анатолієм і волонтером Вадимом з Києва. Дякуємо Богові за цю місію миру на схід та о. Віктору за можливість нічлігу.

15 лютого

Корпус Миротворців ХСП Хмільник, завдяки підтримці Лицарів св. Йоана Павла ІІ з Польщі і Церкві «Життя» з Вінниці, надали продуктові набори родинам загиблих військовослужбовців. Ділимося чим можемо і що маємо

15 лютого

Слава Ісусу Христу!13-14 лютого відбулася поїздка на південь України, а саме в с. Василівка Снігурівської громади, Миколаївської області. В ній взяли участь члени Миротворчого корпусу з Тиврова Християнської служби порятунку капелан о. Антон, Черній Ростислав та Сергій Міхальчук. Метою поїздки була показати любов Бога доставляючи та роздаючи гуманітарну допомоги літнім людям, матерям військових та членам їх сімей на деокупованих територіях. В неї увійшли продуктові набори, буржуйки, ковдри, пічки, засоби гігієни та догляду за дітьми, шоколад, різні овочі. Допомога також військовим потрібними речами та спільна молитва. Дякуємо Богові за цей виїзд.

16 лютого

13.02.2023 року відбулася поїздка на південь України, а саме в с.Василівка Снігурівської громади Миколаївської області. В ній взяли участь миротворці корпусу ХСП Тиврів капелан о. Антон, Черній Ростислав та Сергій Міхальчук. Метою поїздки була доставка та роздача гуманітарної допомоги літнім людям, матерям військових та членам їх сімей на деокупованих територіях: продуктові набори, буржуйки, ковдри, пічки, засоби гігієни та догляду за дітьми, шоколад, різні овочі.

Дякуємо Богу за можливість служіння!(Фото звіт трішки згодом)

https://www.facebook.com/watch/?v=1197310030911152

19 лютого

Як воно коли болить? Знаєш, зовсім по різному… Хтось зціплює зуби, фарбує вії і крізь сльози посміхається, хтось кожен день збирає себе по молекулах з ліжках і намагається зліпити ці уламки в щось ціле… Хтось мовчить… Хтось навпаки багато говорить… Бо кожен особистість.. кожен відчуває життя особливо… по своєму… Бо кожен витвір в руках Творця неповторний.. особливий…

Війна потворна і жахлива вона приносить стільки болю, руйнує світи… Але щоб її пережити ми потрібні друг другу, бо радість пережита разом примножується, а горе розділяється… Тому ми збираємось разом на зустрічі з мамами та дружинами наших Героїв які віддали найцінніше що в них було за волю України та щастя своєї родини.Ми збираємось, щоб розділяти горе, щоб цей тягар був трошки легше. Разом спілкуємось і мовчимо, щось робимо особливе руками та просто знаходимось поруч… І просимо Бога щоб Він щось зробив з цими ранами, які нестерпно болять роками і не мають терміну давності…  Можливо ви відчули війну з її холодним подихом, можливо вона зруйнувала ваш світ, якщо маєте сили приходьте будемо разом долати нездоланне. Напишіть в особисті якщо хочете долучитися.Слава Україні! Героям слава!

21 лютого

Благаємо Тебе, Боже, за воїнів і захисників, за братів і сестер наших і за всіх тих, хто потребує твого милосердя і допомоги твоєї. З’єднай нас всіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб всі люди України нашою єдністю і перемогами славили величне ім’я твоє завжди, і нині, і завжди, і на віки віків. Амінь.Перемогти можемо лише разом!

https://www.facebook.com/watch/?v=725001179129225

24 лютого

Уроки життя тривають…

Вивчаємо унікальність нашого тіла, його особливості та піклування, щоб бути бадьорому духу в здоровому тілі.МИР ТА ДОБРО!

25 лютого

ХСП Хмільник (РКЦ Пресвятої Трійці) в особі Тетянюка Василя вибороли три апарати гемодіалізу для людей хворих з нирками. Ці апарати будуть служити у м. Городок (Хмельницька обл.). А також нові протези для військовослужбовців, які втратили свої кінцівки. Протези будуть доставлені у Вінницький госпіталь. Хочемо за цю допомогу подякувати: Фондові розвитку кардіохірургії ім. Професора Збіґнєва Реліґі, м Забже Польща, координаторам Лукашу Мусі та Івонні Спалєк. Ви сила друзі

Молитовний Щит

18 лютого

Гора Пророка.Продовжується підготовка духовного спецназу в рамках формації “Гора Пророка”. На цей раз розбиралися з протистоянням духу “єзавелі”. Далі буде…

26 лютого

Праща Давида.Відбулося чергове молитовне служіння “Праща Давида”.

На цей раз молилися за те, щоби Церква в повноті була готова до виконання своєї місії та була вірна своєму покликанню в умовах війни.

Орден Лицарів Йоана Павла ІІ – Українська Провінція

18 лютого

ПЕРЕМОЖНА ДІВО МАРІЄ, Моя Мати.

Так, як в 1920 році через “Чудо над Віслою” Ти врятувала Варшаву і Європу від навали більшовиків, так сьогодні вчини нове чудо над Дніпром, врятуй Український Народ! Оберігай дітей і цілі родини. Будь захистом і мужністю для ВОЇНІВ.

Be the first to comment on "Під захистом Господа і до перемоги!(Дайджест ХСП №114)"

Залишити відповідь