Розвиток суспільства залежить від кожного з нас! Християнська Служба Порятунку закликає вірян до молитви за державу

Передача:Коротко про головне

Автор:Олександр Скрипченко

Ведуча: Наталя Острікова

Програма: Служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку – Молитовний Щит держави. Молитовні наміри на грудень 2021:Церква, Україна.

Гість програми –   Ігор Плохой – голова ГО “Християнський фронт”, має великий досвід активної громадської діяльності (очолював  ГО «Капеланське служіння війську» брав участь в інших громадських об’єднаннях), місіонерства, пасторства РГХВЄ “Церква Ісуса Христа”, а також має досвід  державного службовця та політичної діяльності.

Вдивляючись у майбутнє, маємо врахувати уроки історії. А вона вчить, що народи завжди кінець кінцем якось розв’язують проблему поневолення своїми тиранами, але багато культур уже зникли в мороці історії внаслідок власного декадансу.
Відсутність вірного поняття свободи виявляється в кінцевому результаті джерелом криз суспільних економічних, політичних, культурних. Учасниками усіх процесів є усі люди, зокрема, християни.  Напевно тому служителі Молитовного Щита ХСП розпізнали  інтенцію, –  за формування в Україні християнських суспільних сил, діяльність яких базується на Соціальному Вченні Церкви.

«У Біблії йдеться про те, що ми маємо коритися владі, яка виконує певні функції. Тобто карати тих, хто робить зло, і заохочувати тих, хто робить добро. Така влада – від Бога, і їй потрібно коритися. Проте, якщо влада заохочує зло і переслідує добро, то кожний гідний християнин зобов’язаний це зупинити.  «Не беріть участі у безплідних ділах темряви, але краще їх викривайте», – пишеться у Біблії. Завдання християнина стосовно суспільної реакції – викривати будь-які справи темряви», – зауважив Ігор Плохой.

Митрополит Андрій Шептицький писав, що заповіді Господні, Христове Євангеліє  є не лише джерелом влади, але й головною ознакою та критерієм її легітимності. Це є прямим свідченням того, що християни мають досить добре слідкувати за  життям держави, як інституції, для того , щоб мати можливість оцінити цю діяльність.
А тому , шановні радіослухачі, від кожного з нас залежить те, у якому напрямку  розвитку буде  рухатись наша країна, яким чином розвиватиметься наше суспільство. 

Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!
Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:
Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга.
Пишіть у вайбері +380679307545 чи ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com
Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Слухати запис

Be the first to comment on "Розвиток суспільства залежить від кожного з нас! Християнська Служба Порятунку закликає вірян до молитви за державу"

Залишити відповідь