У Верховній Раді зареєстровано пакет ЛГБТ-законів

6 грудня в українському парламенті зареєстрували пакет законопроектів, спрямованих на подальше утвердження в нашій країні ЛГБТ-ідеології і боротьбу з її противниками. З цією законодавчою ініціативою виступила представниця партії «Голос» Інна Совсун.

Пакет законів є своєрідною відповіддю ЛГБТ-лобі на законопроект «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду відхилень від конституційних норм сім’ї, дитинства, материнства і батьківства». Як повідомлялося, цей законопроект передбачає запровадження покарань за пропаганду педофілії, гомосексуалізму та трансгендеризму.

До пакету Совсун входять три проекти законів. Їхнім загальним мотивом є боротьба з так званою «дискримінацією» осіб, які практикують сексуальні відхилення.

Зокрема, законопроект №6327-1 передбачає посилення відповідальності за дії, які кваліфікуються як адміністративні чи кримінальні правопорушення, вчинені стосовно осіб чи груп, які піддаються «дискримінації та нетерпимості».

Законопроект №6326-1 передбачає заборону бюджетних витрат на програми та заходи, які не відповідають нормам ЛГБТ-ідеології. «Цим законопроектом пропонується заборонити здійснення видатків на фінансування програм та заходів, які мають ознаки прямої чи непрямої дискримінації, або нетерпимості щодо окремих осіб та їх груп в залежності від ознак, якими такі особи чи групи осіб наділені», – йдеться в описі ініціативи.

Законопроект № 6325-1 передбачає комплекс інших змін до законодавства з метою «пропагувати толерантне й недискримінаційне ставлення до осіб та їх груп незалежно від їх ознак, в тому числі їх сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності».

Джерело

Депутати пропонують прийняти небезпечний закон аби діти могли вибирати сексуальну орієнтацію та різні гендери

Днями у Верховній Раді України зареєстрували один з найнебезпечніших ЛГБТ законів №6325-1, адже там вперше питання сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (можливості міняти гендери в тому числі на ЛГБТ) прописано в законі Про охорону дитинства.

Тобто іншими словами авторка  пропонує офіційно пов’язати в законі дитину та сексуальну орієнтацію і гендерну ідентичність , відповідно у разі прийняття цей закон  стане основою для підготовки навчальних курсів для дитсадочків та молодшої школи, де почнуть дітей навчати різним видам сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Небезпеки закону 6325-1

6 грудня 2021 року депутатка Інна Совсун з партії «Голос»  зареєструвала  Проект Закону №6325-1 «Про протидію прямій чи непрямій дискримінації та нетерпимості щодо окремих осіб та їх груп». Цей закон створено для протидії закону №6325, яким пропронувалося заборонити пропагування ЛГБТ.

Серед основних небезпек, які пропонуються в законі 6325-1 є три ключових.

1.    Заборонити виготовляти чи розповсюджувати будь-яку друковану продукцію, що підбурює до дискримінації, зокрема, на основі сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності. (зміни в Закон України «Про видавничу справу» статтю 28)

Таким чином всі релігійні книги та дослідження, що засуджують гомосексуалізм чи ЛГБТ можуть бути на основі цього визнані як такі, що підбурюють до дискримінації і відповідно їх можуть навіть заборонити, аж до Біблії, адже ніякого виключення не передбачено.

2.    Зміни до закону  «Про освіту» передбачають таке формулювання терміну «безпечне освітнє середовище» – це сукупність умов у закладі освіти, що унеможливлюють заподіяння учасникам освітнього процесу …. дискримінації за ознаками … сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності. Окрім цього:

«захищати здобувачів освіти під час освітнього процесу від …дискримінації за ознаками ….сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності…

Здається ніби нейтральні положення про захист від дискримінації. Однак коли ширше на це подивитися, то з’являється вельми невтішна картина. Адже захист від дискримінації, це не просто захист від образливих слів чи критики з боку викладачів чи однолітків. Це також передбачає надання права на викладання учням та студентам уроків про різну сексуальну орієнтацію, ЛГБТ, одностатеві стосунки, можливість змінювати стать чи гендери.  Це все буде можливим, бо  викладання інформації про шлюб між чоловіком та жінкою, та те що є лише дві статі згідно даного закону вже буде дискримінацією, бо обмежуватиме світогляд учнів та студентів, та обмежуватиме права ЛГБТ

3. Найнебезпечніша норма планується в  Законі України «Про охорону дитинства» .

Авторка закону 6325-1 пропонує частину першу статті 3 викласти у такій редакції:

«Всі діти на території України, незалежно від раси, кольору шкіри, віку, інвалідності, статевої приналежності, мови, сексуальної орієнтаціїгендерної ідентичності, ….. або будь-яких інших обставин, мають рівні права і свободи.»

Таким чином це вперше, коли депутати пропонують офіційно в законі закріпити те, що у дітей може бути нетрадиційна сексуальна орієнтація і  різна гендерна ідентичність. Тобто простими словами автори хочуть зафіксувати, що діти можуть змалку бути геями, лезбіянками, трансгендерами і ще понад сотнею інших гендерів. Окрім цього, слово гендерна ідентичність, згідно іноземних документів, означає фактичне позбавлення статі,  яке трансформується у можливість людини вибирати сотні різних гендерів.

Також фраза що «всі діти незалежно від сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності мають рівні права» стане згодом основою для підготовки навчальних курсів для дитсадочків та молодшої школи, де почнуть дітей навчати різним видам сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності . І все під лозунгом захисту від дискримінації.

Враховуючи зазначене, нині необхідно поширювати інформацію про це та писати в соцмережах аби створювати суспільний резонанс, аби всі депутати почули, що суспільство проти і їх виборці не голосуватимуть за них, якщо вони підтримують  цей чи подібні законопроекти, чи ратифікацію Стамбульської конвенції, чи щось інше, що несе запровадження гендерної ідеології чи репресії тих хто проти нав’язування ЛГБТ.

Джерело

Be the first to comment on "У Верховній Раді зареєстровано пакет ЛГБТ-законів"

Напишіть відгук