З молитвою і вірою (Дайджест ХСП№85)

– Св. Меса з Пакутувенай (інтенції Молитовного Щита ХСП)

– Третій шабат з початку війни.

Шабат Шалом!

Молитовний Щит

– Відбулася онлайн-зустріч лідерської команди (Умбону) Молитовного Щита ХСП. Обговорили подальшу тактику духовної війни за Україну в умовах триваючого повномасштабного вторгнення з боку росії. З Божою Допомогою буде здобуто перемогу і в світі духовному, і у фізичному вимірі

– У ці тижні доводиться багато зусиль докладати для того, щоби не те, що мобілізувати, а часто хоча би просто пояснити європейстким християнам істинний справ щодо російсько- української війни. Лукава “миротворчість” просто зашкалює. Деколи складається враження, що у деяких західних християнських колах більше співчуття і емпатії у дусі “стокгольмського синдрому” до палача, ніж до жертви. Нещодавно німецькі лідери однієї з великих молитовних мереж Європи закликали посилено молитися за “… російськомовних братів і сестер, які в цей час страждають від хвилі несприйняття і ненависті у багатьох європейських країнах на фоні збройного конфлікту в Україні…” Складається враження, що згідно цієї логіки моральні страждання “російськомовних християн” десь у ситій Німеччині, які між іншим в основній своїй масі підтримують путіна і по суті часто є його п.’ятою колоною на європейській землі, важать куди більше, ніж смерть тисяч українських християн Маріуполя, Харкова, Чернігова… Ну що ж, для нас це теж фронт для духовної і світоглядної боротьби – на цей раз західний. Отож закликаємо всіх християн України до праці: станьте голосом правди, сумління і прозріння для західного християнського світу. На рівні особистих контактів, у соціальних мережах, у різноманітних міжнародних християнських середовищах. Діймо молитвою і словом!

– Здійснили черговий акт духовної війни в Ім’я Бога і заради України. 12 служителів ХСП безпосередньо на місці – римо-католики, месіанські євреї, протестанти, греко-католики і православні. Ще 24 ударні служителі Молитовного Щита одночасно працювали в онлайні через зум. Предмет духовної атаки – так звана “кристалічна стіна плачу” у Бабиному Яру. Автор цього псевдомистецького витвору – така собі сербська “мисткиня” Марина Абрамовіч, яку небезпідставно вважають сатаністкою. Згадана стіна утворена з українського вугілля та вмонтованих у неї 93 кварцевих кристалів: кристали розташовані трійками – один на рівні голови, інший на рівні серця, третій на рівні живота. За задумом автора людина має підходити впритул до стіни і взаємодіяти з нею таким чином, щоби кристали дотикалися до зазначених вище частин тіла. На стенді, що знаходиться біля стіни, зокрема наведено такі слова Абрамовіч: “Я очікую на широку участь громадськості. Кристалічна стіна плачу – це витвір мистецтва, що може жити тільки, якщо до нього звертаються щодня”. Спосіб звернення викладено у інструкції, яка міститься на цьому ж щиті: “1. Поверніться лицем до стіни та інтуїтивно оберіть місце, що вам підходить. Притуліться головою, серцем і животом до кристалів. 2. Заплющте очі, вирівняйте спину, розслабте дихання: дихайте глибоко і рівномірно. 3. Сформулюйте запитання та поміркуйте над ним, зберігаючи контакт із кристалами. 4. Взаємодійте зі стіною так довго, скільки вам необхідно”…

Ну власне досить про цю стіну. Бо в духовному світі вона уже лежить у руїнах: служителі, як і колись ізраїльтяни біля стін Єрихону, сім разів обійшли її з молитвою, а наприкінці під звук шофара проголосили Божу Перемогу на цьому місці та виконали пісню хвали Господеві.

Отож ще одна духовна твердиня на нашій землі була нівельована. Скільки ж ще їх залишилося в житті нашого народу… Отож атакуємо далі. Тільки успіх у духовній війні в повноті забезпечить нам перемогу у війні фізичній…

Все для перемоги

– До Києва доставили критично важливі для наших оборонців рації та польові аптечки. А також завжди актуальні продукти, засоби особистої гігієни, теплі речі. Дуже дякуємо за надану підтримку братам-капуцинам, особливо брату Томашу Жаку, та Францисканській Спільноті Тау. Разом переможемо.

Необхідна допомога тим, кому вона зараз потрібна для виконання відповідних завдань, доставлена вчасно і за призначенням. Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!

– “І хто напоїть, як учня, кого з малих цих бодай кухлем водиці холодної, поправді кажу вам, той не згубить нагороди своєї”/Євангеліє від Матвія 10:42

Підтримка переселенців та потребуючих

Людмила КушнирЦентр реабілітації військовослужбовців, ветеранів АТО та їх родин

В ці важкі для України часи пошук необхідних ліків є часто складною задачею. Тож ми хочемо висловити величезну подяку фармацевтам за їх відданість своїй справі та готовність

надати медичну допомогу в будь-який час. Разом до перемоги!

Людмила КушнирЦентр реабілітації військовослужбовців, ветеранів АТО та їх родин

Błażej Suska

Наш Капелан завжди з віруючими, наразі несе слово Господнє.Він готовий прийти на сповідь коли це потрібно та надати причастя. Зараз як ніколи ми всі уповаємо на Всевишнього та молимо його про закінчення війни та життя наших рідних та близьких.

ХСП-ОКС-ENC

– Здійснили закупку і доставку ліків для українських військовослужбовців, які у ці дні самовідлано захищають Київ. Наш християнський гуманітарний кризовий центр продовжує служіння завдяки фінансовій допомозі, наданій Європейською Мережею Спільнот (ENC) за посередництва українського Об’єднання Католицьких Спільнот (ОКСу). Дякуємо Богу за вас, друзі.

– Здійснили закупку найнеобхідніших речей для підтримки незаможних мешканців фронтового Києва. Наш християнський гуманітарний кризовий центр продовжує служіння завдяки фінансовій допомозі, наданій Європейською Мережею Спільнот (ENC) за посередництва українського Об’єднання Католицьких Спільнот (ОКСу). Дякуємо Богу за вас, друзі.

– До наших бійців у повному обсязі доставлена необхідна допомога, здійснена за рахунок фінансової підтримки Європейської Мережі Спільнот (ENC) за посередництвом Об’єднання Католицьких Спільнот (ОКС). Дякуємо, друзі, за солідарність. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

– Все для фронту, все для здобуття перемоги над окупантами та досягнення справедливого миру. Наші військові отримали захисну амуніцію, ліки та необхідний у фронтовому побуті інвентар завдяки допомозі Європейської Мережі Спільнот (ENC) за посередництвом українського Об’єднання Католицьких Спільнот (ОКСу). Дякуємо, друзі, за солідарність і підтримку.

Корпус Військових Капеланів

– Одна із граней капеланського служіння – навчання воїнів. Тактична медицина. Поводження з вибухонебезпечними предметами. Правила виживання в бойових умовах…

Особливу увагу доводиться приділяти теробороні. Є мотивація і засоби, але також потрібні і базові навики. Вижити в бою і не дати шансів вижити ворогу – ось наука, яку зараз освоюють вчорашні вчителі, айтішники і агрономи.9

– Зустріч нашого капелана-реформата пастира Олександра з українськими нардепами. Добрі плоди для справи оборони країни уже є..

– Хмельницький госпіталь. Провідали Архітектора. Все йде по плану. Незабаром знову в строю.

– Багато граней у капеланського служіння. Зокрема і посприяти, щоби рука перукаря зустрілася із зачісками воїнів. Ну а що, порядок має бути у всьому.

– Провідали пораненого у бою побраттма в госпіталі. Бойовий капелан-кіборг перших років російсько-української війни. Тепер капелан тероборони у одній із найгарячіших точок спротиву рашистам. Живи на Славу Божу, Архітектор. Для нас честь, що Ти один із нас.

– Отримали духовну зброю (Розарії з паракорду) для капеланів ХСП від @Ecclesia Militans.

– Радомишль, Бородянка, Чиорвичі… район активних бойових дій. Евакуація мирних жителів продовжується…

Валерій Педченко разом з Евгенієм Путятою 

Трошки фоток з евакуації. Вивозимо людей із Києва до Рівного, а з Рівного на кордон із Польщею. Господи, зупини ворога…

– Бойові капелани ХСП. Витягували і евакуювали сьогодні мешканців Малина під ударами “смерчів”, які гатили прямо по житлових районах.

Максим Чекалкин разом з Борисом Грисенком 

Найсучасніші плити із захистом 4+ для справжніх бійців.

Але справжня броня то від Господа

Олексій Денісов разом з Dmitrii Anisimov 

Помощь как всегда — все вовремя.

Спасибо всем волонтёрам!

Господь никогда не опаздывает!!!

Максим Чекалкин

Немного тепла для теробороны!

Спальники, кариматы, одеяла.

Знову евакуйовано у безпечне місце близько 60 мирних мешканців знищеної окупантами Бучі. Хай Господь і надалі береже і спрямовує своїх служителів!

– Доставили необхідну допомогу у прифронтовий запорізький регіон.

Звідти у безпечне місце евакуювали жінок і дітей. Божа Церква працює…

Орден Лицарів Йоана Павла ІІ

Chrześcijańska służba ratunku

Щиро дякую всім, хто допомагає в кожній поїздці в Україну. Завдяки ордену Лицарів донорів Івана Павла ІІ з польської, іспанської, французької, канадської провінції. Приватним особам інших країн, а особливо з Польщі, вдалося купити швидку, відвезти ліки до Харкова, Києва, Біла – Церкева, Хмельницького, евакуювати людей з Харкова. Ми пам’ятаємо жертв у наших молитвах та просимо вашої підтримки.

96 1160 2202 0000 0003 6645 2660

Володимир Корчинський

– Друга карета швидкої медичної допомоги вирушила до України

Слава Ісусу Христу!

Дуже радіємо, що наші брати в Польщі не стоять осторонь наших проблем у часі війни з Росією. Орден Йоана Павла ІІ польської провінції подарував Місіонерам Облатам Марії Непорочної каретку швидкої медичної допомоги, яку ми в свою чергу після освячення нашим Провінціялом о. Павлом відразу передали на час війни Християнській Службі Порятунку. Своє служіння вона виконуватиме у фронтовому Києві.

Варто пригадати, що це уже друга укомплектована машина медичної допомоги, яку місіонери облати в співпраці з ХСП отримали в подарунок до України. Перша каретка уже другий тиждень служить у Харкові. Дякуємо Богові і ордену Йоана Павла ІІ

О. Вадим Дорош ОМІ – військовий капелан ХСП КВК та капелан Хорунгви Христа Царя в Піонерське ордену Йоана Павла ІІ української провінції.

Наш побратим Український Провінціал Ордену Лицарів Святого Йоана Павла ІІ, член лідерської команди Християнського Миротворчого Корпусу ХСП Володимир Корчинський урочисто прийняв у служіння другу карету швидкої допомоги. Зараз вона на шляху до польсько-українського кордону, а вже незабаром розпочне свій шлях фронтовими дорогами російсько-української війни. Дякуємо братам з Польської Провінції Ордену та всім причетним за те, що підтримуєте нас на шляху до перемоги.

– Санітарна машина для потреб служіння пораненим бійцям уже в Києві і уже в роботі. Заодно доставили і певну гуманітарну допомогу. Дякуємо братам з Польської Провінції Ордену Лицарів Святого Йоана Павла ІІ за допомогу і солідарність VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

Корпус Миротворців ХСП Тиврів

“Страху немає в любові”, вона безмежна, і попри темні тимчасові кордони, таки дісталася Донеччини. Вдалось доставити допомогу нашим захисникам. З вірою в серці, до перемоги!

– Волонтерська праця – зразок соціального служіння потребуючим “Соціальне служіння – це можливість втілити свій піст у повсякденну реальність”(с)

– Дякуючи Богу, допомагаємо захисникам України!

З молитвою і вірою, передали допомогу 95 бригаді та ремонтному батальйону!

Підтримка територіальної оборони – одна із запорук безпеки та порядку! Дякуємо!

EWTN Україна

“Солдат, який стає на коліна перед Богом, не стане на коліна перед ворогом”

У віртуальній студії о. Вадим Дорош ОМІ. Актуалізуємо питання допомоги монастиря св. Архангела Михаїла, що у Тиврові, внутрішньо переміщеним особам, розповідаємо про систему забезпечення потерпілих базовими потребами. о. Вадим також ділиться думками про його діяльність у статусі капелана.

ХСП-Житомир

– Дякуючи Громадський організації “Центр Об’єднаних Рішень” м. Львів та багатьом небайдужим людям, ми змогли передати до наших лікарень дуже багато потрібного та корисного для плідної роботи.

– Ланцюжки добра!

Небайдужі люди Польщі

м Хмельницький Mykola Dmytrowycz Luczynskyi, Маріанна Сенчук

м. Житомир Житомирская еврейская мессианская община “Бейт шалом”,

Ольга Ежерская

Маленькі мешканці нашого міста отримали памперси, дитяче харчування, ліки.

Дякую усім, хто долучився і допомогає!!!

ХСП-Ковчег Миру

Наші діти з-під Маріуполя у Польщі. Дякуємо польським друзям за те, що поряд.

ХСП-Молодь з Місією.

Раді розпочати спільне гуманітарне служіння з християнами з Молоді з Місією. Разом зможемо більше послужити людям Києва та регіону, які потерпають зараз внаслідок триваючої війни.

– У прифронтовий Київ за сприяння капелана ХСП отця Вадима Дороша та волонтерської команди Об’єднання Католицьких Спільнот, залізницею доставлено чергову партію допомоги від польських добродіїв, а саме Фонду Едуарте, Державної Вищої Професійної Школи в Рацібузі, Парафії Матері Божої Розарію в Рибнику – Недобчиці.

Наші друзі з Молоді в Місії розпочали адресний розподіл зазначеної допомоги особливо потребуючим людям Києва та регіону. Мир та добро!

Поспілкувалися з польськими журналістами.

Світ має знати правду про війну в Україні

– Провідали сьогодні Радіо Марія, з гостинцями. Дякуємо команді отця Олексія Самсонова за те, що через їх служіння на РМ, Голос Божий звучить у ці часи лихоліття з особливою силою.

– ХСП отримала продукти харчування і теплі речі від парафії @храм Св. Свмч. Йосафата м. Тернопіль.

Соціальна платформа

– Співзасновник і програмний координатор Християнської Служби Порятунку пан Андрій Оленчик, в програмі Резонанс на Радіо Марія, розповів про гуманітарну діяльність своєї організації в умовах війни.

“Ми не є пацифістами, бо християнство – це не пацифізм!

Це лише початок! Всіх, хто сподіваються, що скоро буде «як колись», розчарую, адже «того Світу», який був до 24 лютого пів на п’яту ранку, вже НЕ ІСНУЄ!

Нам потрібна Божа перемога і Божий мир! Я вірю, що ми будемо переможцями! Нам важливо, щоб ми вийшли з війни і стали основою для відродження християнської цивілізації!

Християнам важливо вірно ставити акцент: ми говоримо, що віримо в ЗСУ, але правильно для християн вірити в Бога і молитися за ЗСУ!” – наголосив Андрій Оленчик.

– У віртуальній студії п.Андрій Оленчик – засновник Християнської Служби Порятунку. Мова іде про напрямки діяльності ХСП в умовах війни.

– Братство ХСП під час війни. Це наприклад коли католик-миротворець привозить протестанту капелану православні ікони для облаштування каплички у відповідному військовому підрозділі. Не говоріть багато про екуменізм. Просто дійте…

– Актуальна пісня у виконанні наших служителів Олександра і Олени Салицьких

Be the first to comment on "З молитвою і вірою (Дайджест ХСП№85)"

Напишіть відгук