30 біблійних віршів, які потішать вас у хвилини тривоги і відчаю

Напевно, ви помітили, що останнім часом нас затопила справжня епідемія тривожності, пише Shared.

Добре, що фахівці нарешті визнали тривожність серйозним розладом, який належить до психічних порушень. Жити з тривожністю неймовірно важко. Доводиться весь час прикидатися, ніби все добре, тому що ті, хто з нею не стикався, не зрозуміють ваших проблем.

У якийсь момент мій стан почав погіршуватися. Мені було так важко бувати в оточенні людей, що у мене почалися мігрені, розлади шлунка, втома і перепади ваги. У підсумку мені поставили діагноз і дали скерування на терапію.

Лікар також прописав мені ліки, але це рішення виявилося тимчасовим. Побічні ефекти були занадто неприємними, щоб терпіти їх довго.

Відмовившись від медикаментів, я почала шукати альтернативні рішення. Одним із них стала медитація, а іншим – читання Біблії.

Я виросла в релігійній сім’ї, але ніколи по-справжньому не усвідомлювала цілющої сили Письма, поки не спробувала з його допомогою врятуватися від тривожності. Тепер коли мені сумно і неспокійно, я читаю Біблію, тому що це єдине, що приносить мені справжній спокій.

Господь Бог не обіцяв нам, що життя буде просте, але не дарма просив довіритися Йому.

Якщо ви страждаєте від тривожності або просто переживаєте непростий період у житті, ці надихаючі 30 віршів із Біблії зміцнять вашу віру і принесуть вам втіху:

1. «Коли я в страху, на Тебе я уповаю». (Псалтир 55: 4)

2. «Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити ». (Книга Ісуса Навина 1: 9)

3. «Не бійся, бо Я з тобою; Не турбуйся про те, бо Я Бог твій; Я зміцню тебе, і тобі поможу, і підтримаю тебе правицею правди Своєї ». (Ісая 41:10)

4. «Мир залишаю вам, мир Мій даю вам; не так, як світ дає, Я даю вам. Хай не тривожиться серце ваше і не лякається! “. (Євангеліє Іван 14:27)

5. «Кличуть праведні, і Господь чує, і з усіх утисків їхніх позбавляє їх. Близький Господь до скорботних серцем, і смиренних духом Він спасає ». (Псалтир 33: 18,19)

6. «Бо дав нам Бог духа страху, але сили, і любови, і здорового розуму». (2-е послання до Тимофія 1: 7)

30 біблійних віршів, які потішать вас у хвилини тривоги і відчаю
Pexels

7. «Туга на серці людини чавить її, добре ж слово її веселить». (Притчі 12:25)

8. «Тому ми не сумуємо; але якщо зовнішній наш чоловік, тліє, то внутрішній з дня на день оновлюється. Бо теперішнє наше принесе в безмірному надмірі вічну славу ». (2-е послання до Коринтян 4: 16-18)

9. «Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію». (Єремія 29:11)

10. «Не піклуйтеся ні про що, але завжди в молитві й проханням з подякою свої бажання перед Богом, і мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі». (Послання до Филип’ян 4: 6,7)

11. «Погляньте на птахів небесних, що не сіють, не жнуть, не збирають у клуні, і Отець ваш Небесний їх годує. Ви не багато кращі за них? »(Євангеліє від Матвія 6:26)

12. «Якщо я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твій жезл і Твій посох – вони заспокоюють мене ». (Псалтир 22: 4)

30 біблійних віршів, які потішать вас у хвилини тривоги і відчаю
Tetra Images

13. «Будьте у житті не грошолюбні, задовольняйтеся тим, що є. Сам бо сказав: “Не залишу тебе й не покину тебе” ». (Послання до Євреїв 13: 5)

14. «У любові немає страху, але досконала любов проганяє страх, бо страх має муку. Хто ж боїться, той не досконалий у любові ». (1-е послання Іоанна 4:18)

15. «Я шукав Господа, і Він почув мене, і від усіх небезпек мене визволив». (Псалтир 33: 5)

30 біблійних віршів, які потішать вас у хвилини тривоги і відчаю
Light Stock

16. «Будьте сильні та відважні, не бійтеся і не лякайтеся перед ними, бо Господь, Бог твій, Він Той, хто ходить з тобою не покине тебе й не покине тебе». (Повторення Закону 31: 6)

17. «Господь Бог твій, серед тебе, Він може врятувати тебе; звеселиться у тобі радістю, буде милостивий любов Свою, буде торжествувати щодо тебе з радістю». (Софонія 3:17)

18. «поклади ти на Господа турботи твої, і Він підтримає тебе. Він ніколи не дасть захитатися праведному ». (Псалтир 54:23)

19. «Не бійтеся їх, бо Господь, Бог ваш, Він воює за вас». (Повторення Закону 3:22)

20. «Але якщо і страждали задля правди, то ви блаженні! А їхнього страху не бійтеся, і не тривожтеся ». (1-е послання Петра 3:14)

30 біблійних віршів, які потішать вас у хвилини тривоги і відчаю
pegy.hu

21. «Кличуть праведні, і Господь чує, і з усіх утисків їхніх позбавляє їх. Близький Господь до скорботних серцем, і смиренних духом Він спасає. Багато лихого для праведного, та його визволяє його Господь ». (Псалтир 33: 18-20)

22. «І помучаться хлопці й слабшають, і молоді люди падають, а ті, що надіються на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, – і не втомляться, підуть – і не помучаться». (Ісая 40: 30,31)

23. «Отже, змиріться під міцну Божу руку, щоб Він вас врятував свого часу. Всі турботи ваші покладіть на Нього, бо Він піклується про вас ». (1-е послання Петра 5: 6,7)

24. «Господь – моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь – то твердиня мого життя, кого буду лякатись? »(Псалтир 26: 1)

30 біблійних віршів, які потішать вас у хвилини тривоги і відчаю
Aleteia

25. «Отже, не журіться про завтрашній день, бо завтра само буде дбати про своє: досить для кожного дня своєї турботи». (Євангеліє від Матвія 6:34)

26. «Так що ми сміливо говоримо:” Господь мені помічник, і я не злякаюсь нікого: що зробить людина мені? “» (Послання до Євреїв 13: 6)

27. «З великою радістю приймайте, браття мої, коли впадаєте в різні спокуси, знаючи, що випробування вашої віри дає терпеливість А терпеливість нехай має чин досконалий, щоб ви були досконалі та бездоганні, і недостачі не мали». (Послання Якова 1: 2-4)

28. «Та й хто з вас, коли журиться, зможе додати до зросту свого бодай ліктя одного? Отже, коли ви й найменшого не подолаєте, то чого ж ви про інше? »(Євангеліє від Луки 12: 25,26)

29. «від краю землі взиваю до Тебе, серце моє омліває, виведи мене на скелю, для мене недосяжну, бо Ти мій Бог, Ти міцний захист від ворога ». (Псалтир 60: 3,4)

30. «І буде Господь для пригніченого, в час недолі притулком; вони мають надію на Тебе, хто знає ім’я Твоє, бо Ти не залишаєш, хто шукає Тебе, Господи ». (Псалтир 9: 10,11).

А ви часто звертаєтеся до Святого Письма?

Джерело

Be the first to comment on "30 біблійних віршів, які потішать вас у хвилини тривоги і відчаю"

Залишити відповідь