5 типів лідерства, яких кожна дружина хоче від свого чоловіка

Гаряче питання: чи потрібно дружині чоловіче лідерство? Чоловік, який явно веде вдома, переоцінений чи старомодний? У нашій культурі модно, щоб незалежність дружини була високо оцінена і дивитися зверхньо на будь-яку форму підпорядкування керівництву свого чоловіка. Це здорово чи нездорово? Коротко кажучи, дружина була створена, щоб прагнути керівництва свого чоловіка і насправді процвітати під ним.

Хоча з точки зору культури може бути прийнятним (а іноді і необхідними), щоб жінка керувала у домі, але в найкращих інтересах сім’ї, щоб чоловік і батько брали відповідальність і вели, коли це можливо. Чоловіки покликані задавати тон, стандарти й моральний компас у своїх домах, щоб їхнім дружинам не довелося нести таку вагу. Вони покликані вести навіть тоді, коли це нелегко. Але як виглядає таке керівництво? Як ви знаєте, як керувати своєю дружиною?

Ось 5 типів лідерства, яких кожна дружина хоче і потребує від свого чоловіка.

  1. Любляче лідерство
    Є вагома причина, чому вас називають «лицарем у блискучих обладунках», і це не лише тому, що ви повинні виглядати для неї привабливим. Ви покликані бути її постачальником і захисником, завдяки чому ваша дружина відчуває себе коханою. Але любляче керівництво більше схоже на ніжність, розуміння та співпереживання. Щоб очолити її, ви повинні спочатку її «здобути». Як тільки ви її отримаєте, вона відчуває, що її ведуть і люблять.
  2. Рішуче лідерство
    Пари, безумовно, повинні навчитися співпрацювати у спільному прийнятті рішень. Це може бути викликом. Мудрий чоловік вислухає пораду дружини у процесі прийняття рішень, тому що він усвідомлює, що вона загострить його. Вона зробить його кращим. Але хороший чоловік також вчиться розрізняти, коли втручатися, щоб приймати критичні рішення необхідно, навіть якщо вони непопулярні.

Здійснюючи складні рішення, не перекладайте відповідальність на дружину. Нехай відповідальність залишиться на вас. Вона може не сказати цього або захотіти визнати це, але вона бажає вашого рішучого керівництва. Я особисто виявив, що, хоча моїй дружині не завжди подобається моє рішуче керівництво в цей момент, вона вдячна за це в довгостроковій перспективі, тому що це дає їй відчуття безпеки.

3. Лідерство слуги
«Лідери-слуги прагнуть задовольнити потреби тих, кого вони очолюють, перш ніж переконатися, що їхні власні потреби задоволені».

Дружина хоче чоловіка, який є слугою-лідером, який не просто приймає рішення, але який безкорисливо робить внесок у неї та добробут родини. Це може означати активізацію дій, які виходять за межі вашої зони комфорту. Це також означає, що ми, як чоловіки, повинні бути готові піти на ті самі жертви, яких ми просимо наших дружин, у таких сферах, як фінанси, виховання дітей, хобі чи час на самоті. Лідери-слуги прагнуть задовольнити потреби тих, кого вони очолюють, перш ніж переконатися, що їхні власні потреби задоволені.

4. Моральне лідерство
Моральне лідерство вимагається від людини, яка не тільки знає, у що вона вірить, але й має конкретне бачення того, що є найкращим для її родини, коли мова йде про правила, стандарти та цінності, які необхідно підтримувати та передавати. Я вірю, що Бог не мав наміру, щоб жінки несли тягар морального керівництва вдома. Коли чоловік несе його належним чином, це дає можливість дружині краще реалізувати свій потенціал помічниці, що даний Богом. Коли чоловік бере на себе правління морального лідерства вдома, дружина мовчки радіє.

5. Духовне лідерство
Попередні покоління чоловіків, які були відсутні духовно або поклали цю відповідальність на своїх дружин, не виявилися корисними для шлюбу і сім’ї. З усіх сфер лідерства ця, можливо, найбільше потрібна вашій дружині. Тримати руки своєї сім’ї, щоб регулярно молитися разом, і брати приклад, щоб допомогти їм жити у своїй вірі, – одна з найкращих речей, які ви можете зробити як чоловік і батько. Але, якщо говорити конкретніше, взяти на себе особисту відповідальність за духовний добробут і зростання вашої дружини – це тип лідерства, якого вона прагне і заслуговує.

Джерело

Be the first to comment on "5 типів лідерства, яких кожна дружина хоче від свого чоловіка"

Напишіть відгук