Архієпископ Фултон Шін про Антихриста, подібного до Христа

Антихрист не буде називати себе антихристом, бо тоді він не мав би прихильників. Наш Спаситель говорить нам, що Сатана буде настільки схожий на Нього, що обдурить навіть обраних.

Як він сьогодні здобуде послідовників для своєї релігії?

У дні, що передували комунізму, в Росії вірили, що Антихрист постане під виглядом Великого гуманіста, він буде говорити про мир, процвітання та достаток, але не як про засіб, що веде нас до Бога, а як самоціль.

Він напише книги про нову ідею Бога, яка буде виправдовувати спосіб життя людей. Він наведе психологічні аргументи, що провина є наслідком репресованої сексуальності. Людям стане соромно, коли хтось звинувачуватиме їх у нетолерантності та неліберальності. Антихрист буде настільки ліберальним, що прирівнює толерантність до байдужості, стане відсутньою різниця між справедливістю та несправедливістю, між правдою та помилкою.

Поширена брехня, що людям стане краще лише тоді, коли вони спочатку виправлять суспільство.

Він сприятиме розлученню, виправдовуючи наявність іншого партнера. Це посилить любов до кохання, пристрасті, почуття, однак зменшить любов до людини.

Він встановить релігію для знищення релігії.

Він буде говорити про Христа і називатиме його найбільшим із усіх людей.

Він проголосить, що його місія – звільнити людей від кайданів забобонів і фашизму, не визначаючи цих термінів.

Добрими жестами він виймає з кишені шоколадні батончики для немовлят та пляшечки з молоком для дикунів.

Він спокусить християн тими ж трьома спокусами, якими він спокушав Христа.

Спокуса перетворити каміння в хліб відобразиться в спокусі обміняти свободу на безпеку.

Спокуса кинути себе з покрівлі храму відобразиться в заклику стрибнути вниз з чистих висот Істини, де панує віра і розум, зануритися в безодню, повну порожніх гасел і пропаганди.

Він не хоче проголошувати незмінні правила у дворах храмів, але його стихія пропагандою організовувати натовпи, бо саме так контролюють реакції простих людей.

  • Думки, а не істини;
  • Соціологічні дослідження, а не принципи;
  • Природа, а не благодать

За цими золотими телятами будуть слідувати люди, які залишають свого Спасителя.

Третя спокуса – поклонятися сатані в обмін на всі царства світу буде виражена в спокусі до нової релігії без Хреста, літургії без надприродної реальності. До релігії, яка руйнує релігію, або до політики, яка є релігією – тієї, яка дає Цезарю навіть те, що є божественним.

Посеред усієї своєї очевидної любові до людства та приємної вуху промови про свободу та рівність він приховає великий секрет, який він нікому не відкриє – він не вірить у Бога.

Його релігія буде братерством без батьківства Бога, він обдурить навіть обраних.

Він створить антицеркву, яка буде мавпувати церкву, бо сатана не можете творити, лише мавпувати. Антицерква буде володіти усіма якостями Церкви, але в збоченому вигляді, вона буде позбавлена божественного змісту. Це буде містичне тіло Антихриста, яке буде дуже схоже на містичне Тіло Христове.

– Abp Fulton J. Sheen, „Communism and the Conscience of the West”, 1948, s. 24-25

Джерело: Родина

Be the first to comment on "Архієпископ Фултон Шін про Антихриста, подібного до Христа"

Залишити відповідь