Авдіївка. Опитне. “Промка”: служіння ХСП у відео Нелі Куцак

Команда ХСП-Авдіївка. Фото з ФБ-сторінки Нелі Куцак

Ось уже рік триває служіння Християнської Служби Порятунку у багатостраждальній Авдіївці. Скільки всього за цей час довелося побачити, пережити і пройти служителям з оперативної групи ХСП-Авдіївка разом з місцевими мешканцями. Палаюче море болю, сліз, крові, горя, відчаю, ненависті, зневіри, яке щодня доводилося топити у океані Любові. Неосяжної Любові, що ллється з Серця Небесного Отця.

Молитва за освячення землі. Порятунок людей з-під завалів. Евакуація постраждалих. Відновлення житла. Духовна і психологічна підтримка морально та фізично травмовани . Гуманітарна допоомга потребуючим. Опіка над дітьми, людьми похилого віку та безхатченками. Освітня діяльність… Стільки всього вже позаду. І скільки всього ще попереду.

Служителі ХСП за цей рік досвідчили немало справжніх чудес. І одним з них є те, що християни різних конфесій та деномінацій, несучи Ім’я Єдиного Бога, можуть діяти, переживати, дихати як одна команда. Католики, баптисти, харизмати, п’ятидесятники,, месіанські євреї, православні – всі вони тут один Божий Народ. Одне брастство.

Саме про це розповідає короткий, але промовистий ролик, створений служителем оперативної групи ХСП-Авдіївка, католицькою черницею, військовим психологом Нелею Куцак, Цей ролик – маленький фрагмент великої мозаїки, яка зображує панораму духовної війни за Авдіївку та її людей.

Be the first to comment on "Авдіївка. Опитне. “Промка”: служіння ХСП у відео Нелі Куцак"

Напишіть відгук