Біблійним принципам управління фінансами вчилися учасники тренінгу “Добрий управитель”

Освітня місія ХСП полягає в тому, що ми маємо вчити людей жити, а не виживати. Вчити брати відповідальність за своє життя, життя своїх родин, життя своїх громад. Вчити вчитися та проявляти ініціативу. Вчити об’єднуватися та взаємодіяти заради спільного блага. Так реалізуються даровані Творцем свобода і гідність людини. Господь прагне змінювати життя своїх дітей, що уповають на Нього. Але для цього також має змінитися і спосіб мислення, пройшовши еволюцію від свідомості раба до свідомості вільної людини. Історичним прикладом такого підходу до забезпечення якісних змін у повсякденному житті людей є практика, яку у свій час провадив в українському середовищі на теренах тодішньої Польщі митрополит Андрей Шептицький. Адже всі ми покликані Богом бути добрими і вірними управителями.

(Напрями діяльності ХСП).

Саме про те, як розпоряджатися благами, довіреними нам Богом, йшла мова на тренінгу «Добрий управитель: що Біблія говорить про гроші», що проводився в середині травня для учасників спільноти Мараната. Тренінг провела тренер з фінансової грамотності Олеся Шніцер. Під час тренінгу учасники отримали відповіді на такі питання як  «Що значить бути добрим управителем?», «Чи можна давати і брати гроші під відсотки?», «Чи треба християнинові накопичувати гроші?», «Навіщо і скільки жертвувати?» та низку інших. Крім того, учасники тренінгу отримали практичні знання на тему особистого та сімейного бюджету, формування резервного фонду та цільових заощаджень, переваг та ризиків різних видів кредитів.

Окрема увага на тренінгу була приділена питанню необхідності реалізації власних талантів.

Традиційно цікаве та активне спілкування продовжилося за ароматною кавою та смаколиками, організованими гостинними господарями заходу.

Цей тренінг відкриває серію освітніх заходів ХСП у сфері фінансової грамотності, мета яких – познайомити учасників з Біблійними принципами управління фінансами, спонукати приділити більше уваги управлінню власним бюджетом та підготувати учасників тренінгів до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

Be the first to comment on "Біблійним принципам управління фінансами вчилися учасники тренінгу “Добрий управитель”"

Залишити відповідь