Богу дякувати, що не стоїмо на місці: (Дайджест ХСП №4)

ХСП-Варшава. Команда ХСП перебувала в Українському Домі у Варшаві. Розповідали про війну на Донбасі, презентували служіння Християнської Служби Порятунку, обговорювали шляхи взаємодії з українцями Польщі.

Надія Шуль (Nadia Shul) на своїй сторінці у Facebook написала: “Щирий, український, патріотичний вечір з людьми сильними духом і великим досвідом життя в АТО. З справжніми воїнами, які боряться за нас з Вами. Дякуємо за те, що Ви не побоялися свого “бойового покликання”. За те, що Ви знайшли в собі сили і прислухалися до свого внутрішнього Божого голосу. Дякуємо Вам за те, що надихаєте на боротьбу, за те що є прикладом для наслідування. Дякуємо Вам військові капелани 💞…Шторм Ігор , о. Марціну Вірковському о.Roman Hladiy та Włodzimierz Korczyński за сміливість і ще за те, що поділились з нами своїми “бойовими” історіями”.

Християнська Служба Порятунку висловлює щиру подяку братам з Хоругви Матері Божої Ченстоховської (Воломін) Ордену Лицарів Іоанна Павла II за підтримку під час проведення збірок пожертв під час недільних Мес у Санктуарії у Непокалянові. Дякуємо вам, побратими, що ви завжди поруч.

Дякуємо за зустріч та спілкування з месіанським равином з Варшави Павлом Тарнопольським.

У Києві у Домі отця Піо для дружин ветеранів АТО/ООС було проведено семінар з такої тематики:

– стрес у жінок після повернення чоловіка з війни;
– перерозподіл ролей у родині;
– розвиток стресостійкості у членів сімї колишнього військового та навички подолання стресових станів.

Доповідачем на семінарі була президент Української асоціації гештальт-терапії, сімейний психолог, психотерапевт Лариса Дідковська. Координаторм заходу стала координатор напряму служіння для дружин і матерів учасників АТО Патріаршої Курії УГКЦ Іванна Гудь. Духівником для дружин ветеранів традиційно служив священник Київської Архиєпархії УГКЦ, капелан ХСП отець Віталій Герасимів.

Служитель  Володимир Завадський про будні ХСП-Маруполь: “Діти та підлітки разом зі служителями ХСП центру “Ковчег” преображали стару теплицю у спортзал. Хлопці прибирали, утеплили, а дівчата побілили))). Ще багато роботи та вже можна по бажанню підтримувати свою фізичну форму”.

Також Володя розповів, що підлітки у свій вільний час відвідують з служителями ХСП нужденних, щоб “разом творити добрі справи”.

“Міцна кава, бійцям завжди до нагоди”, – написав служитель ХСП-Бахмут Олег Коноплянка, – “Дякувати Богу, та Римо-католицькій спільноті “Мараната” м. Київ, Християнська Служба Порятунку, за вашу допомогу капеланському служінню! Слава Ісусу Христу!”.

ХСП-Маріуполь також подякували:

  • п. Олені за проведення цікавих, веселих заняття з англійської мови.

  • о. Jurij Sicinski м. Одеса, за Святу Месу. Вітаємо сестер монахинь Тереза Вічлінг та Барбара Бурліга згромадження Сестер Милосердя св. Вікентія де Поль на ротаційному служінні ХСП.
  • Нашим сестричка – монахиням Дороті та Гражині, які найдовше перебували з нами на служінні в ХСП-Маріуполь-Піонерське (шість тижнів), передаємо щирі слова вітання та слова вдячності😇❤️
    Ваша відданість, постійний позитив, щирі посмішки, піклування від малого до старого. Завжди прямували за дією Духа Святого, бо перебували в потрібний час в потрібному місці, де в цьому була потреба.
    Ваше служіння записане там ⬆️ в Небі.
    Нехай Бог благословить вас у всіх добрих діях, а Марія оточує постійною турботою.

Питання про власне покликання, оптимальне професійне життя і самореалізацію у роботі щодня ставлять перед собою мільйони людей. Але відповідь на них знаходять лише одиниці – ті, хто справді шукає і серйозно намагається зрозуміти себе та світ навколо себе. Про це та інше розповідав Taras Tymo – викладач Українського католицького університету під час тренінгу «Сродний труд», або «Як робити те, що любиш і любити те, що робиш», який відбувся 23 лютого у Домі отця Піо.
Тренінг проводила Християнська Соціальна Платформа в рамках діяльності Християнської Служби Порятунку.

 

 

 

Be the first to comment on "Богу дякувати, що не стоїмо на місці: (Дайджест ХСП №4)"

Залишити відповідь