Брат Блажей Суска і служителі ХСП взяли участь у Святій Месі Надвечір’я Різдва Христового в Маріуполі

На запрошення настоятеля ордену паулінів о.Леонарда духовний асистент ХСП брат Блажей Суска, OFM CAP та служителі ХСП Володимир і Оксана Завадські відвідали Святу Месу Надвечір’я Різдва Христового – Пастирку в каплиці в Маріуполі.


Ділиться брат Блажей: На цій службі на запрошення настоятеля були також представники різних конфесій:  Київського патріархату, греко-католицький священик і протестанти. Була чудова служба: відчувався Дух єдності і народження нашого Спасителя, котрий прийшов дати нам мир.


Всі були під враженням одного гостя, якого було запрошено настоятелем, – мера міста Маріуполя Вадима Сергійовича Бойченка, – який дав свідоцтво своєї віри, говорив про радість народження Ісуса також в його серці і в серці його родини. Він сказав, що вони з дружиною після 20 років подружнього життя стали чоловіком і жінкою перед Богом. Вінчання відбулося в католицькій церкві в Хмельницькій області. Для нього з дружиною це стало великою радістю. Особливо важливо було, що мер,  як світська людина говорив, що війна, яка відбувається в цьому Маріуполя, є наслідком того, що люди відвернулися від Бога. Його засмучує, що люди перестали молитися до Бога і тому плодами нашого повернення до Бога, за його словами, будуть мир і закінчення війни.


Ми тут з Володею і Оксанкою говоримо про це і були захоплені його таким простим словом, але якоюсь глибокою вірою. Ми переконані, що війна народжується в серці людини. Коли ця людина відвертається від Бога, то немає миру. Тому Слава Богу за таких чиновників! Коли Україна буде мати більше таких чиновників, є надія на швидке закінчення війни і на духовне,  моральне та економічне відродження України. Тому з Різдвом Христовим Маріуполь! З Різдвом Христовим, зона АТО! З Різдвом Христовим,  Україно!

Be the first to comment on "Брат Блажей Суска і служителі ХСП взяли участь у Святій Месі Надвечір’я Різдва Христового в Маріуполі"

Залишити відповідь