Брат-францисканець Гедемінас Нумгаудіс: тільки правда визволить нас

У Києві перебував широко відомий у рідній Литві та далеко за її межами проповідник і євангеліст брат – францисканець Гедемінас Нумгаудіс. З недавніх пір він став другом і духовним спів-служителем для Християнської Служби Порятунку. Раніше ми повідомляли про обставини дивовижного знайомства служителів ХСП з братом Гедемінасом під час їх нещодавнього візиту до Литви з питань служіння спільного з литовськими католиками Молитовного Щита.

У неділю брат Гедемінас взяв участь у Службі Божій у римо-католицькій парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, де співслужив з братом – капуцином та отцем – пауліном. Під час Служби Божої брат Гедемінас виголосив проповідь, а після завершення Євхаристії відбулася майже трьохгодинна зустріч зі світськими служителями у одному з приміщень храму.

Про що була зустріч? Про істинне покаяння. Про історію Католицької Церкви та її сучасний стан у Литві та на теренах Європи. Про сучасні виклики для Христової Церкви та її здатність виконати своє призначення у Останні Часи. Про гендер та знецінення інституту родини. І звичайно ж не обійшлося без обговорення непростої та болючої теми, якій брат Гедемінас  уділяє особливе значення у своїй проповідницькій діяльності – так званого «єврейського питання» або іншими словами історії та сьогодення взаємовідносин європейських  народів з народом Ізраїлю, визначальної ролі Католицької Церкви у поєднанні двох частин Божого Народу, необхідності взаємного покаяння та прощення.

Думки брата Гедемінаса Нумгаудіса на ці та інші теми можна почути у його інтерв’ю для Радіо Марія, для Єврейського месіанського порталу, для Єврейського погляду. З цими думками можна погоджуватися або ні, але, на нашу думку, вони в будь-якому випадку заслуговують на увагу.

 

 

 

Be the first to comment on "Брат-францисканець Гедемінас Нумгаудіс: тільки правда визволить нас"

Залишити відповідь