Час не лікує…Приєднуйся до естафети пам’яті та пошани!

Християнська Служба Порятунку підтримує ініціативу наших друзів і партнерів з Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО. Просимо долучитися всіх небайдужих.

#скажидякуюмамі

В серпні традиційно українці організовують дні пам’яті подій в Іловайську.
Наш борг неможливо повернути тим, хто загинув, але ми можемо висловити подяку їх матерям та показати, що ми пам’ятаємо про їх дітей та не залишимо їх наодинці з непоправною втратою. Ім дуже потрібні ваші любов і розуміння!

Час не лікує…Приєднуйся до естафети пам’яті та пошани!

1. Розмісти на своїй сторінці декілька простих та щирих слів подяки матерям загиблих героїв

2. Постав хештег #скажидякуюмамі

3. Розкажи друзям про естафету та запропонуй приєднатись

Ми передамо ваші теплі слова матерям воїнів світла, що загинули, коли захищали нашу землю, захищали кожного з нас. Ми передамо ваші слова як дань поваги та пам’яті, символ вашої безмірної вдячності та підтримки.

В Книгу Пам’яті загиблих у війні з російським агресором внесені 4110 імен (станом на 12 квітня 2019 року) .
Це хлопці та дівчата – воїни добровольчих батальйонів, ВСУ, СБУ та Національної Гвардії, яких Україна втратила на цій війні. Вони пішли воювати не із-за ненависті до ворога, а із-за любові до України. Кожен з цих загиблих чи то син або донька, ніхто з них вже ніколи не переступить порогу рідної хати та не скаже “Вітаю, мамо”.

Не в нашій людській владі повернути загиблих до життя, але ми можемо виказати шану їх матерям, що виховали справжніх героїв, які віддали свої життя заради того, щоб на решті України небо залишалось чистим та мирним, а на вулицях лунав дитячий сміх, а не свист куль та вибухи градів.

Час не лікує, лікує світла пам’ять.

#скажидякуюмамі

Be the first to comment on "Час не лікує…Приєднуйся до естафети пам’яті та пошани!"

Залишити відповідь