Четверо капеланів ХСП стали героями книги “Капелани. На службі Богу і Україні”

Відбулася без перебільшення знаменна подія: Інститутом національної пам’яті було презентовано книгу “Капелани. На службі Богу і Україні”. Серед 23 героїв книги є і ті, чиє капеланське служіння нерозривно пов’язане з Християнською Службою Порятунку.

Їх четверо – римо-католицькі священники Павло Гончарук і Олександр Коцюр, равин-месіанський єврей Борис Пушкель та служитель-баптист Андрій Полухін. Дякуємо Господу за вас, побратими.

От як про цю подію розповідає Радіо Свобода.

“У Києві презентували збірку спогадів «Капелани. На службі Богу і Україні». Як передає кореспондент Радіо Свобода, книга містить розповіді військових капеланів різних конфесій, які від початку збройного конфлікту на сході України у 2014 році здійснювали душпастирське служіння серед українських воїнів.

Капелани розповідають про етапи становлення капеланської служби та про особливості служіння на передовій в умовах протидії російській агресії.

Книгу «Капелани. На службі Богу і Україні» видав Український інститут національної пам’яті. Укладачка збірки, координатор усних історичних проєктів інституту Тетяна Ковтунович повідомила, що свідчення (спогади, розповіді) військових капеланів записані УІНП у межах проекту «Усна історія АТО».

«Ми зібрали 23 історії капеланів різних християнських конфесій, які проводять душпастирське служіння оборонцям України на передовій», – розповіла Ковтунович кореспондентові Радіо Свобода.

Серед учасників презентації були герої книги – військові капелани та предстоятелі церков (Православної, Української греко-католицької та Римо-католицької церков). Презентація відбулась у Православній богословській академії на території Михайлівського Золотоверхого монастиря”.

Джерело: Радіо Свобода

Be the first to comment on "Четверо капеланів ХСП стали героями книги “Капелани. На службі Богу і Україні”"

Залишити відповідь