CIMIC у “сірій зоні”: ті, хто приносить світло

На прифронтових територіях продовжують свою місію оперативні групи Управління Цивільно-Військового Співробітництва Збройних Сил України (CIMIC). Як відомо, Християнська Служба Порятунку у своєму гуманітарному  служінні у “сірій зоні” по суті є громадським та волонтерським продовженням діяльності CIMIC, а польові команди ХСП тісно взаємодіють з місцевмми кадровими підрозділами CIMIC. Така взаємодія здійснюється на основі відповідного меморандуму між Міноборони і ХСП, а десятки служителів ХСП, що систематично перебувають на прифронтових територіях, включаються керівництвом CIMIC у спеціальні розпорядження Генштабу ЗСУ. Куратором ХСП з боку Управління ЦВС є бойовий офіцер підполковник Юрій Соколовський.
Протягом останнього року уже є безліч прикладів ефективної співпраці та взаємної підтримки між CIMIC та ХСП. Часто це конкретні ситуації щоденного служіння та допомоги окремим людям, які потребують невідкладної уваги та співчуття. Як ось у випадку надання необхідних ліків страждаючому від раку легенів батькові маленької дівчинки у Світлодарську.
Але офіцери CIMIC постійно працюють також і над реалізацією проектів, що покликані вирішувати нагальні  проблеми цілих громад. Як це, наприклад, мало місце у випадку відновлення електропостачання у селах “сірої зони” під Бахмутом.

 Від імені ХСП вітаємо всю команду СIMIC і особисто Юрія Соколовського з успіхом у важливій справі повернення світла в оселі та душі людей “сірої зони”!

Be the first to comment on "CIMIC у “сірій зоні”: ті, хто приносить світло"

Залишити відповідь