Вибори-2020. Що отримала церква?

Учасники авторської програми Олексія Погорєлова «Musa sapientum, або Просто банан», яка виходить в ефірі Радіо Марія, говорили на тему «Вибори-2020. Що отримала церква?»

Гостями програми були керівник АДЦ «Політична теологія» Ігор Загребельний, активіст мирянського руху «Una Voce» Антон Герасименко та секретар Духовної ради Кам’янця-Подільського Олександр Бучковський.

На початку ефіру Ігор Загребельний зазначив, що можна сподіватися, що серед обраних на місцевих виборах депутатів та голів громад є достатня кількість людей, які, якщо й не є християнами, то принаймні орієнтуються на базові засади природного закону, а це надзвичайно важливо в контексті новітніх ідеологічних загроз.

Проте для того, аби християни могли диктувати свій порядок денний, необхідна системна робота і солідарна позиція всіх Церков.

Олександр Бучковський розповів про успішність такого підходу в діяльності Духовної ради Кам’янця-Подільського.

Крім того учасники дискусії обговорили питання так званого відділення Церкви від держави, а також розглянули імовірність реалізації ворожих християнству сценаріїв розвитку подій.

Джерела:

http://radiomaria.org.ua/vibori-2020.-sho-otrimala-cerkva-9579?fbclid=IwAR0-IB1b-xLQYxpZYAfVR-QgN5yiDtQFF0vyW7a9BJqh2ENy346uNUOiGCI

https://politteo.online/novyny/cerkva-i-vybory-ii/?fbclid=IwAR22EUCIQEVhCufNjlm6RPaQosSHYzih0ckswQNWjiHR4KLqQNVaWyLRGQQ

Be the first to comment on "Вибори-2020. Що отримала церква?"

Залишити відповідь