Віталій Шабунін: Я прошу вас, посвятіть час молитві за правосуддя в Україні

Молитися за правосуддя в Україні закликав голова громадської організації «Центр протидії корупції» Віталій Шабунін в ефірі програми Musa sapientum на Радіо Марія.

«Я знаю, що Радіо Марія слухають багато людей, які посвячені молитві. У мене велике прохання -молитися за правосуддя в Україні. Багато може молитва віруючого. Країна зараз в моменті глобального вибору і судова реформа, реформа правосуддя або відбудеться, і ми підемо тим Божим планом для країни, або ми ще на якийсь час цей план відстрочимо з усіма наслідками. Я просто прошу вас, посвятіть час молитві за правосуддя в Україні», – сказав В.Шабунін під час програми, темою якої було таке явище як корупція.

Ще один гість програми Петро Дарморіс, виконавчий директор Української соціальної академії, зазначив, що корупція є настільки давньою, як і саме людство.

«Той момент, коли мої особисті інтереси стають поверх інших інетересів, а особливо це виникає, коли я маю якийсь вплив, чи владний, чи посадовий, чи я маю більше грошей, і за допомогою цбього я можу мати вплив у різних сферах суспільного життя, тоді ці суспільні відносини починають руйнуватися. Якщо заглибитись у сам термін корупція, то він є латинського походження і означає: руйнувати, гнити, ламати, псувати і т.д.», – сказав П.Дарморіс.

Отець Андрій Зелінський, військовий капелан, заступник керівника департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у телефонному коментарі програмі зазначив, що гірше за корупцію можуть бути лише її причини

«Оскільки, не працює якісно держава, державні інституції, людина намагається привласнити собі всі блага, які їй рекламують постійно з телеекранів, які вона бачить навколо себе. Відтак, ось ця слабкість і нездатність реалізувати свій людський потенціал у якісно функціонуючій державі, зумовлює, зрештою, слабке суспільство нереалізованих людських можливостей. Корупція є лише наслідком ось цієї особистої слабкості пост-радянської людини», – сказав о.А.Зелінський.

Be the first to comment on "Віталій Шабунін: Я прошу вас, посвятіть час молитві за правосуддя в Україні"

Напишіть відгук