Глобальна пандемія… Примарні тіні нової реальності

Професор економіки доктор Ентоні Мюллер вважає, що епідемія коронавірусу використовується глобалістською елітою як прикриття для знищення малого бізнесу та утвердження нового світового порядку.

Цей порядок, за словами науковця, буде спиратися на «експертократію, кліматичну зелену релігію та брутальне скорочення кількості населення», інформує Breitbart. «Велике перезавантаження реальне, воно відбувається зараз і призведе до спустошення, гіршого, ніж за часів Веймарської республіки», – йдеться у публікації. Відзначивши спричинений локдауном удар по реальному сектору економіки, Ентоні Мюллер стверджує: «Більшість людей ще цього не помітили, оскільки поки що уряди можуть дозволити собі надавати їм субсидії та соціальні виплати. Але варто задати питання: як довго це може тривати? Ми знаємо, що гроші здатні закінчуватися, і вони справді скоро закінчаться. Далі ви побачите величезне безробіття по всій Європі».

Як повідомлялося раніше, архієпископ Карло Марія Вігано вважає, що COVID завершить те, що почали попередні революції. У нещодавно опублікованій статті Вігано підкреслює, що в соціально-економічній площині запроваджені урядами обмеження б’ють по середньому класу: «Багаті стають все багатшими, тоді як середні класи, що становлять основу соціальної структури і саму душу народів, нищаться».

Ці зміни, на думку ієрарха, є продовженням і апогеєм процесу, запущеного попередніми революціями. «Французька революція знищила західну аристократію. Промислова революція знищила селян і поширила пролетаризацію, яка своєю чергою призвела до лиха соціалізму та комунізму. Революція 1968 року зруйнувала сім’ю та школу. Велике Перезавантаження, якого прагне глобалістська еліта, становить собою остаточну революцію, за допомогою якої можна створити безформну та анонімну масу рабів», – упевнений колишній апостольський нунцій.

В свою чергу, колишній очільник Конгрегації віровчення кардинал Ґергард Мюллер вважає, що обмеження богослужінь під виглядом епідемічних заходів диктується свідомим прагненням зашкодити Церкві.

Своїм баченням ситуації навколо COVID-19 німецький ієрарх поділився, спілкуючись із польськими католицькими ЗМІ. «Є очивидним, що деякі антицерковні лідери зловживають коронавірусною кризою, аби проштовхнути свою програму дехристиянізації Європи та Америки», – зазначив кардинал Мюллер.

Ієрарх розмежував слушне дотримання санітарних норм та замах політиків на культове життя. «Відповідно до католицького вчення про державу, ми визнаємо авторитет законного уряду та приймаємо заходи, які необхідно вжити для захисту від таких загроз як нинішня епідемія. Одначе жодна цивільна влада не має права та повноважень забороняти вірним збиратися для поклоніння Богові, отримання Божої благодаті та втіхи в Таїнствах, а також здійснення Євхаристійної жертви», – наголосив кардинал. Ґергард Мюллер закликав єпископів бути принциповими, зокрема пригадав історію св. Амвросія Медіоланського, який мав сміливість протистояти імператору Феодосію. «Ми не маємо схиляти коліна перед жодною державною владою чи ідеологічним фанатизмом», – підкреслив ієрарх.

Однак, як свідчить новітня історія, світській владі не завжди доводиться діяти через уведення відповідних адміністративних приписів та запровадження заходів силового впливу. Так, все більше церков і соборів Англіканської церкви переобладнуються в центри тестування і вакцинації, хоча це і означає обмеження богослужінь мінімум на рік, повідомляє theguardian.

Тим самим церква вносить посильний внесок в зусилля влади по матеріально-технічному забезпеченню найбільшої в історії країни програми громадської охорони здоров’я. Англіканська церква заявила, що її пропозиція про передачу церковних будівель під медпункти стало «актом служіння людям і свідченням любові Господньої». При цьому вона відзначає, що з огляду на те, що вимоги служб охорони здоров’я «досить високі», не всі церковні приміщення можуть виявитися цілком придатними для цієї благородної служби.

Більшість створюваних центрів вакцинації повинні обслуговувати до тисячі осіб на день, тобто їм потрібні великі приміщення, які необхідно пристосовувати для цілей вакцинації. Так, очікується, що в найближчі два тижні відкриється центр тестування і масової вакцинації в Блекбернському соборі. За словами декана Пітера Хауелла-Джонса (Peter Howell-Jones), медпрацівники і добровольці нині переобладнують зал собору площею 1300 квадратних метрів в “свого роду польовий шпиталь”. Центр вакцинації буде працювати в ньому 12 годин на добу, сім днів на тиждень. “У нас ідеальне розташування – дві хвилини пішої ходи від залізничного вокзалу, три хвилини – від автобусної станції, і є цілих п’ять парковок на прилеглих майданчиках», говорить Хауелл-Джонс. Собор не зможе використовувати головний зал протягом року як мінімум, хоча богослужбова діяльність в бічних приміщеннях і прибудовах не постраждає.

У Рочестерському соборі в графстві Кент, другому найстарішому соборі в Англії, також відкрилася медична лабораторія оперативного тестування людей без симптомів Covid, які проживають в зоні підвищеного ризику. Армійські служби встановили 10 приймальних пунктів лабораторії в залі собору, плюс один пункт зовні. Центр тестування зможе обслуговувати багато сотень відвідувачів щодня, причому результати тестів будуть готові вже через годину. В районі Медуей, де розташований Рочестерський собор, в даний час зареєстрований один з найвищих рівнів зараженості Covid в країні – близько 600 випадків на 100 тисяч осіб в день.

Собор був закладений в 604 році, а найдавніші частини нині існуючої будівлі датуються 1080 роком. «Зал стане фактично недоступним для служб, тому у нас в цей період будуть проводитися лише скромні богослужіння в нефах, – говорить священнослужитель Саймон Лейс (Simon Lace). – До сих пір ми мало чим могли допомогти нашим співгромадянам під час пандемії, і тому пішли на цей рішучий крок. Ми хочемо, щоб собор став центром допомоги, тяжіння і спілкування для жителів району всіх віросповідань і невіруючих ».

Керівництво Англіканської церкви сповістило храми і собори, що їм належить по можливості виділити приміщення під центри вакцинації і тестування, забезпечити наявність туалетів, електропостачання, водопостачання і водовідведення, та у взаємодії з владою забезпечити співгромадян громадським транспортом і паркувальними місцями. Сара Маллаллі (Sarah Mullally), єпископ Лондонський і глава церковного комітету допомоги під час пандемії, зазначає, що церкви нарощують практичну допомогу громадам і місцевим медичним службам, розміщують у себе продовольчі банки і запаси засобів індивідуального захисту. «Я впевнена, що цей благородний труд буде нарощуватися до тих пір, поки ми повністю не оговталася від пандемії, а наші парафії знайдуть посильні способи підтримки програм вакцинації у Великобританії і в усьому світі», підкреслила Маллаллі.

******

Отож, попри застереження науковців щодо потенційної небезпеки так швидко розробленої і належним чином не апробованої вакцини, Церква Англії взяла на себе відповідальність перетворити свої храми в центри вакцинації. 

На відміну від марксистів ХХ століття, які знищували та насильно перетворювали храми в стайні, планетарії, бібліотеки  та шпиталі,  неомарксистам ХХІ століття залишилися християни, яке зроблять це самі. Там де вихолощується християнство, храми стають непотрібними.

Джерела:

https://politteo.online/novyny/great-reset-ekonomist-stverdzhuye-shho-kryza-bude-serjoznishoyu-nizh-za-chasiv-vejmaru/

https://politteo.online/novyny/polityky-vykorystovuyut-epidemiyu-z-metoyu-dehrystyyanizacziyi-yevropy-i-ameryky-kardynal-myuller/

https://www.rodyna.org.ua/anhlikanska-tserkva-v-brytanii-pereobladnaie-khramy-v-tsentry-testuvannia-i-vaktsynatsii/

Be the first to comment on "Глобальна пандемія… Примарні тіні нової реальності"

Залишити відповідь