Джордж Сорос: “ЄС може обійти вето Польщі та Угорщини у справі фондів в обмін на підтримку ЛГБТ”

Фінансист і мільярдер Джордж Сорос заявив, що Європейський Союз повинен протистояти Угорщині та Польщі та не повинен допускати компромісів щодо фондів ЄС. Йдеться про пов’язання питання верховенства права з виплатою коштів ЄС. Обидві країни, які хочуть накласти вето на бюджет ЄС, не погоджуються на це рішення.

У понеділок Угорщина та Польща оголосили, що заблокують прийняття бюджету ЄС та фонду оздоровлення на 2021-2027 роки для країн Європейського Союзу. Причина полягає в тому, що запропонований Брюсселем закон про бюджет містив пункт, який робить доступ до грошей залежним від т.зв. поваги верховенства права. Це затримує запуск пакета в розмірі 1,8 трлн євро, який пов’язує довгостроковий бюджет ЄС та план відновлення економіки ЄС.

У статті, опублікованій у четвер, “Project Syndicate”, мільярдер Джордж Сорос заявив, що угорське та польське вето на бюджет ЄС та план відновлення коронавірусу можуть бути обійдені.

«Якщо не буде досягнуто згоди щодо нового бюджету ЄС, старий бюджет можна буде продовжувати щороку. У такому випадку Польща та Угорщина ризикували б не отримувати жодних платежів за нових умов верховенства права, стверджує фінансист та меценат… ЄС не може дозволити собі компроміси щодо закону”, – написав Сорос.

Джордж Сорос  згадує імена прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та віце-прем’єр-міністра Польщі Ярослава Качинського. «Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і – меншою мірою – Ярослав Качинський, який фактично керує Польщею, не стільки в тому, щоб протистояти абстрактній концепції самого верховенства права. Для них верховенство права на практиці означає обмеження індивідуальної та політичної корупції. Їх вето – це відчайдушна гра людей, які неодноразово порушували закон », – написав американський мільярдер.

Варто зауважити, що у матеріалі «Коронавірус – час відмовитися від сім’ї», опублікованому на порталі OpenDemocracy, який підтримується Дж. Соросом, автор проголошує:

«Отже, пандемія – це не той час, коли варто забувати про скасування сім’ї. Ось слова теоретика фемінізму і матері Меделін Лейн-Маккінлі: «Домогосподарства – це скороварки капіталізму. Криза дає сплеск домашньої роботи – збирання, готування, забезпечення членів сім’ї, і в той же час – насильства над дітьми, докучань, згвалтувань чоловіком».

Період пандемії, який був використаний для подальшого просування законопроєктів, які порушують права громадян по таким темам, як обов’язкова вакцинація, «сімейно-побутове» насильство, «захист дітей від батьків», змусив представників радикальних рухів абсолютно по-новому представити себе широкому загалу. У цій ситуації вони вирішили відкрито сказати про свої цілі, про які раніше говорилося тільки в закритих документах. Тепер кожен може переконатися, що скасування сім’ї, приватного життя та приватної власності – мета групи рухів, які об’єднують радикальний фемінізм, ЛГБТ +, pro-choice, а також ті політичні напрямки, які пов’язані з радикальними екологічними ідеями, нав’язуванням імміграції та кольорових революцій.

Автор статті засуджує не проблеми всередині сім’ї, а сім’ю як таку, саму її суть, тавруючи закритість внутрішнього світу сім’ї, сімейні цінності, романтизацію батьківської і подружньої любові. І ця думка не є унікальною.

«Навіть якщо нуклеарна сім’я, – пише автор статті далі, – не надає грунту для фізичного або психічного насильства, – й там не б’ють дружину, не гвалтують дітей, не знущаються над гомосексуалістами – така сім’я, як модель відтворення суспільства, чесно кажучи, все одно – відстій (sucks). Вона дає нам гендер, національність і расу. Вона повідомляє нам норми для того, щоб ми продуктивно працювали. Вона змушує нас вірити в те, що ми “індивідуальності”. Вона зводить до мінімуму витрати бізнесменів, зате задирає до небес витрати самих людей на облаштування власного життя (так як вони змушені заводити мільярди крихітних коробочок, і щоб у кожній – як би абсурдно це не звучало – неодмінно була своя власна кухня, міні-ясла і пральня). Вона шантажем змушує нас сприймати себе, як є єдине доступне нам джерело любові і турботи, як межу можливого».

«Ми заслуговуємо кращого, ніж сім’я. І епідемія коронавируса – прекрасна пора, щоб скасувати її ».

Як можна бачити, на смітник разом з сім’єю відправляється і все те, що звичайна людина вважає частиною свого справжнього «я» – приватний простір, індивідуальність, національність, потребу виконувати в суспільстві корисну роль. Сім’ю пропонується замінити об’єднаннями людей, заснованими на чистих емоціях і взаємному використанні у відносинах, з яких усунуті поняття роду, походження, культури, соціальної відповідальності перед суспільством, ніяк не пов’язаними з народженням і вихованням нових поколінь.

Підставою для такого погляду автор називає страждання знедолених людей, які зустріли нову епоху без будинку, без допомоги і коштів для існування. Винними в цьому оголошуються особи, у яких є і будинок, і майно, і сім’я. Звичайно, все суспільство повинно піклуватися про тих, хто опинився в біді, але причому тут скасування сім’ї? Саме сім’ї та релігійні громади створили саму ідею доброчинності. Чому цей безпідставний гнів спрямований проти звичайних людей зі звичайним достатком, які, як правило, вносять свою лепту в турботу про незаможних?

Таким чином, всі, хто не вірив застереженням традиціоналістів, сьогодні можуть переконатися – ті рухи, які довгий час видавали себе за ліберальні, насправді засновані на соціалістичних і комуністичних поглядах. Зараз, в 2020 році, вони пропонують нам повернутися в 1920-ті, а їхні твердження немов би переписані з листівок більшовиків. Україна в складі СРСР пройшла через Велику жовтневу революцію, громадянську війну і наступні роки поневірянь і репресій. Багато серед сьогоднішніх громадян України є нащадками тих, хто втратив майно і рідних, кого стратили, відправляли на заслання і позбавляли всього за походження і за те, що вони жили краще за інших, тавруючи їхню відповідальність, підприємливість та ініціативу.  

Хто стоїть за всім цим? Спонсор портал OpenDemocracy Джорджа Сороса і мережа його організацій багато років працювали, щоб досягти саме скасування сім’ї, приватного життя і національності в контексті дуже широкої політики, спрямованої на перебудову світу. Вони підтримали перевизначення шлюбу, виступають за вбивство десятків мільйонів ненароджених дітей, впроваджують вбивство медиками важкохворих людей і людей похилого віку в ім’я сумнівного співчуття. Вони ж домоглися перегляду батьківських прав, щоб права сторонніх людей на дитину були істотнішими, ніж права власних батьків.

«Робота Сороса зазвичай кипить за лаштунками, в тіні. Так, його підозрюють у фінансуванні різних караванів мігрантів для штурму південного кордону Сполучених Штатів. Або в тому, що він допомагає підліткам-активістам боротися за контроль над зброєю або проти змін клімату. Або в підтримці груп, які сприяють расовим хвилюванням. Або в просуванні так званих жіночих маршів, які виступають за аборти, як очевидне право на «здоров’я». Або в заохоченні масової імміграції біженців по всій Європі. А також демонстрацій анархістів по всьому світу », – пише американський фахівець з політичного активізму Френк Шуберт.

Тепер вся ця робота «виходить з тіні».

Джерело:

https://www.rodyna.org.ua/dzhordzh-soros-yes-mozhe-obijty-veto-polshhi-ta-ugorshhyny-u-spravi-fondiv-v-obmin-na-pidtrymku-lgbt/

https://www.rodyna.org.ua/open-democracy-sorosa-vidkryto-vystupaie-za-znyshchennia-simi/

Be the first to comment on "Джордж Сорос: “ЄС може обійти вето Польщі та Угорщини у справі фондів в обмін на підтримку ЛГБТ”"

Напишіть відгук