“Можна бути порядним і одночасно успішним! Але для цього потрібен креатив!” – Павло Смицнюк

Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету (м.Львів), викладач богослов’я – гість програми #ModusVivendi на Радіо Марія.

Тема розмови – Екуменічні Соціальні тижні як суспільний майданчик пошуку спільних рішень і шляхів розв’язання соціальних, економічних і гуманітарних проблем в Україні. http://radiomaria.org.ua/mojna-buti-poryadnim-i…

Екуменічні Соціальні тижні – це всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви.

Перший захід відбувся у 2008 році і був присвячений кооперативному руху в Україні. Останній – відбувся у 2020 році і торкався теми екології та сталого розвитку. Лейтмотивом форуму була ідея екологічного навернення людини. “Екологічне навернення також має прийти передусім через ієрарха. Потім все інше. Це тривалий процес, що вимагає терпіння та науки. Цей процес вимагає безліч наріжних питань на кшталт того, від чого я можу відмовитись!” – пояснює Павло Смицнюк.

У програмі також йдеться про Митрополита Андрея Шептицького, який у 1939 році започаткував в Україні ініціативу Соціального тижня, присвятивши його християнському патріотизму.

Ведучі – Оксана і Артем Семенець

Be the first to comment on "“Можна бути порядним і одночасно успішним! Але для цього потрібен креатив!” – Павло Смицнюк"

Залишити відповідь