Молитва і служіння (Дайджест ХСП №60)

Служіння на мирній території

Відбулася чергова щомісячна Свята Меса для служителів. Бог з нами!

Центр відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів та їх родин при Християнській Службі Порятунку у співпраці з благодійною організацією “Мир та добро” підтримали акцію Бойового Братства України по врученню дітям загиблих воїнів спеціального кулону “Батьківське серце”. Зокрема, таке вручення трьом дітям полеглих героїв із родин Слісаренків та Пастунових відбулося у цю неділю під час Святої Меси у парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви РКЦ у Києві. Кулони вручили ветерани Йосип Курінний та Сергій Мазуркевич. Присутніх членів родин загиблих бійців благословив настоятель Парафії брат Сергій Кіппа. А потім відбулися тепла зустріч та спілкування у стінах Дому отця Піо – центральній базі ХСП. Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Героям Слава!

Короткий відео-звіт по проекту, який здійснювався Центром відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при Християнській Службі Порятунку (керівник – Людмила Богдашевська). Доєднуйтеся. Давайте робити добро разом.

У першу суботу жовтня відбулася третя Чоловіча Розарійна Молитва. Біля фігури Богородиці на території римсько-католицької парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви молилися священник-капелан і двадцять чоловіків-мирян: римо-католиків, грек-католиків і православних. Стояли у духовному проломі за Україну, Церкву і родини. Наступна Чоловіча Розарійна Молитва відбудеться 7 листопада.

Представники ХСП взяли участь у сьогоднішньому Марші Пам’яті. Молилися за жертв Бабиного Яру. Християни та іудеї. Щоби ніколи більше.

ХСП інтегрується у простір Об’єднання Католицьких Спільнот

У ці місяці у просторі Об’єднання Католицьких Спільнот (ОКС), учасниками якого є римо-католицькі та греко-католицькі харизматичні спільноти України, проходить внутрішня структуризація. Одним із напрямів такої структуризації є формування профільних комітетів, діяльність яких охоплюватиме ключові сфери служіння спільнот ОКСу. Серед тринадцяти комітетів, які планується сформувати, передбачено і три комітети, які покликані інтегрувати служіння Християнської Служби Порятунку в середовище спільнот ОКСу, а саме комітет молитовного щита, комітет місійно-харитативного служіння та комітет з питань дії згідно Соціальної Доктрини Церкви. Таким чином служіння ХСП стане невід’ємною складовою життєдіяльності в межах простору ОКСу.

У Городку, 13 вересня, у місцевій римсько-католицькій парафії Святого Станіслава Єпископа і Мученика було утворено хоругву Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ

Під час Святої Меси у римсько-католицькій парафії Воздвиження Святого Хреста вручили відзнаки”Хрест Військового Братства” двом капеланам-кармелітам – отцю Бенедикту Кроку і отцю Мареку Громотці. Служимо Господу і Україні разом!

Відбувся стартовий у цьому навчальному році семінар в рамках формації “Гора Пророка”. Вперше такий семінар із зрозумілих причин проводився онлайн. Взяли участь близько 60 служителів з різних регіонів та церковних середовищ. Отже, не зважаючи на існуючі виклики і обставини, підготовка духовних воїнів до служінгя триває… Далі буде…

ХСП-Мар’їнка

Наближаєтся 14 жовтня – день Захистника Вітчизни.

І ми вчергове вирушаемо на Схід.

Для того, щоб привітати і помолитися за тих, хто боронить нашу землю! Послужити разом з тими, хто захіщає нас з вами, щоб ми могли спокійно спати і жити своїм життям!

Також, ми допомогаємо духовно і физично мирним мешканцам.

Усі, хто бажає привітати та допомогти війсковим разом з нами – у вас є така можливість. У наших хлопців є багато потреб…

приват:

4149439108395157 Пушкель Б.Д.

5168755442391880 Моісеєва Т.П

Або пішить в особистє…

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Свята Меса.

Господи, відкрий наші серця, щоб ми уважно слухалися слів Твого Сина.

(Діян 16, 14б)

Щиро дякуємо отцю Анатолію Оріховському, брату Zbigniew Sawczuk, диякону Chris Powroźnik за звершення Святої Меси.

Маршрут Варшава-Київ-Піонерське. По ньому у ці дні рухається подружжя Володимира і Оксани Завадських. Володимир – керівник відокремленого підрозділу ХСП-Маріуполь. Оксана – координатор фронтового дитячого центру “Ковчег”. У Варшаві вчора зустрілися з Генералом Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ Кшиштофом Васовським і Українським Провінціалом Ордену, координатором ХСП- Варшава Володимиром Корчинським. У Києві сьогодні – зі служителями Штабної Команди ХСП. А вже завтра їх знову чекає прифронтовий Донбас…

Monika Andruszewska на своїй сторінці розповіла про служіння Володимира та Оксани Завадських у ХСП-Маріуполь-Піонеське.

Цієх п’ятниці на до нашого “Ковчегу” завітав особливій гість. Це пані Аніца Джамич посол Хорватії. Для тих, хто не знає Хорватія це країна на межі центральніої і південно-східної Європи, яка в 10 разів менша за Україну. Але там живуть люди з великими серцями. Отже пані посол Аніца Джамич молилася з нами під час Святої Меси в нашій каплиці, а також відвідала наш скромний “Ковчег”. Був час розповісти про наше служіння в Піонерському.

На згадку про зустріч пані Посол залишила пам’ятки з Хорватської Землі, а також солодощі для дітей. Думаю, що можна вже називати наш центр міжнародним, адже все частіше до нас приїжджають гості з інших країн

ХСП-Авдіївка

Любі братики Taras Sikorczuk та Сергей Доротюк доземно вкланяюсь Вам,за можливість бути оперативно там де це потрібно на вчора. На вулиці вже осінь,та в ночі не зовсім тепло. По домівках нам добре,тепло,та затишно,але хлопці мешкають не у будиночках в більшості випадків,а просто неба,як умого глибше в землі,щоб зберегти життя собі та своїм побратимам. Дуже гарні архітектурні споруди,але вони йдуть у низ. Холодна земля має свої поточні дії, це може привезти до кіпа захворювань не дуже приємного походження,та їм не можна боліти – Вони захищають рідну землю,та наш з вами спокій. Тішуся від того що мала можливість привезти гарну та добру річь,яка зробить помешкання тепленьким . Залишилося ще одна річь дуже важлива для них,але сподіваюся вдазця вирішити це питання як умого бистріше. Тоді все буде файно.

Сергію, твоя добра ідея зі смаколиками має величезне значення!!! Дякую братики за благословіння,воно продовжує робити свою справу далі,навіть коли ви в себе вдома!!!

Дякую хлопцям Cimic Avdeevka за супровід по містам величної волі та мужності.

ХСП-Зайцеве

Продолжаем обучение. Святость образ жизни верующего.Наша святость от Слова Божьего ( Иоанна 17:17) ” освяти их истиною Твоею, слово Твоё есть истина.” Так, как и от личных отношений с воплощением этого слова и единства с Ним.

Соціальна платформа

Нова телевізійна програма “Християнська соціальна платформа” на

EWTN Україна

про соціальне служіння Католицької Церкви, або як бути християнином там, де ти є.

Це – спільний проєкт Християнської Служби Порятунку та EWTN Україна.

Гість першого ефіру – Андрій Оленчик, співзасновник ХСП.

Ведуча – Оксана Семенець.

Денис Гореньков, координатор ініціативи «Місія в професії», соціолог, місіолог – гість програми «Християнська соціальна платформа» на EWTN.

У програмі «Modus vivendi» магістр наук про родину Люблінського Католицького Університету ім. Івана Павла ІІ, а зараз докторантка Папського Університету Івана Павла ІІ, Марія Сохацька розповідала про «Теологію тіла» св.Івана Павла ІІ.

Be the first to comment on "Молитва і служіння (Дайджест ХСП №60)"

Залишити відповідь