Молитовні наміри на січень 2021 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у духовній війні:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Духовні Рубежі – задіяні молитовники з України, Литви, Польщі, Ізраїлю та Німеччини):

  1. Церква – за відкритий та дієвий екуменічний діалог у дусі Другого Ватиканського Собору між різними гілками Христової Церкви, за її єдність перед лицем глобальних духовних і світоглядних викликів та готовність до міжконфесійної спільної дії у деградуючому світі.
  2. Християни – за захист та укріплення християн, які зазнають терору, гонінь та утисків за свою віру на всіх земних континентах, за готовність церковних і світських лідерів відкрито і рішуче протистояти силам, які переслідують християн та руйнують християнський устрій життя народів.
  3. Україна – за недопущення легалізації канабісу (психотропної коноплі) та грального бізнесу, за захист молодих поколінь від  ціннісної деградації і сексуальної розпусти, а також від  застосування різноманітних традицій та практик, що мають язичницьку чи окультну природу.
  4. Литва – за недопущення реалізації планів ліберальних політичних сил, зокрема новоутвореної парламентської коаліції, з просування гендерної ідеології в освіті і легалізації одностатевих шлюбів, а також водночас за припинення поширення дохристиянських язичницьких культів.  
  5. Польща – за припинення та нівелювання наслідків масової інформаційної кампанії з боку лівацьких антихристиянських сил, спрямованої на дискредитацію Церкви та зменшення її впливу на суспільство, а також, зокрема на, паплюження імені святого Йоана Павла ІІ.
  6. Білорусь – за неухильне формування вільної самодостатньої християнської нації, що відроджує свою духовну ідентичність, національну пам’ять та здатність до самоорганізації всупереч тиску з боку внутрішньої тиранії та зовнішньому втручанню з боку російського політичного режиму.
  7. Міжмор’я – за консолідацію, солідарність і сопричастя народів заради здійснення місії зі збереження регіону в якості анклаву традиційної християнської цивілізації та простору, вільного від впливу нехристиянських ідеологій, що походять як із заходу, так і зі сходу.
  8. Європа – за припинення політики компромісів та об’єднання зусиль всіх християнських церков заради захисту націй від тотальної секуляризації, за відвагу і самопожертву християн у протистоянні неомарксистській ідеологічній навалі  та повзучій ісламській експансії.
  9. Росія – за духовне і світоглядне пробудження громадян та осягнення ними реальної віри, свободи і гідності, за здобуття справжньої національної ідентичності народами, що населяють країну, на основі історії, не спотвореної міфами і фальсифікаціями.
  10. Ізраїль – за майбутні вибори (четверті за останні два роки) і за перемогу на них політичних сил, які прагнуть встановлення істинного миру з мусульманами-сунітами, а не сумнівних компромісів з ісламськими екстремістами, що сіятимуть терор і хаос не лише на віддалених теренах, але й в Єрусалимі.

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви (Ближні Духовні Рубежі – задіяні групи молитовників з різних церковних спільнот та релігійних середовищ України):

  1. За пробудження українців до усвідомлення цінності людського життя від моменту зачаття до природньої смерті та припинення просування абортивного світогляду у свідомість молодих поколінь через запровадження у освітній процес країни так званої «сексуальної просвіти».
  2. За зупинення будь-яких спроб імплементації «гендерної ідеології» у різні сфери суспільного життя українців та блокування ініціатив, спрямованих на руйнування інституту традиційної християнської родини в країні, зокрема, в рамках так званого «Партнерства Біарріц».
  3. За здобуття справедливого і сталого миру у російсько-українській війні на Донбасі та припинення експансії псевдохристиянської імперської доктрини «руского міра» у політичному, інформаційному і культурному просторах країни.
  4. За мінімізацію негативних наслідків від запровадження посиленого карантину (локдауну) в зв’язку з пандемією коронавірусу та недопущення за таких умов застосування невиправданих адміністративних обмежень щодо діяльності церков, бізнесу та інститутів громадянського суспільства.
  5. За готовність християн до конкретної дії у світі згідно із Соціальним Вченням Церкви та їх здатність безкомпромісно протистояти проявам суспільного гріха, зокрема, корупції, соціальної несправедливості, морального розтління, знищення навколишнього природнього середовища тощо.