Молитовні наміри до кінця січня для груп Молитовного Щита ХСП

Молитовні наміри на січень 2021 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у духовній війні:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Духовні Рубежі – задіяні молитовники з України, Литви, Польщі, Ізраїлю та Німеччини):

 1. Церква – за відкритий та дієвий екуменічний діалог у дусі Другого Ватиканського Собору між різними гілками Христової Церкви, за її єдність перед лицем глобальних духовних і світоглядних викликів та готовність до міжконфесійної спільної дії у деградуючому світі.
 2. Християни – за захист та укріплення християн, які зазнають терору, гонінь та утисків за свою віру на всіх земних континентах, за готовність церковних і світських лідерів відкрито і рішуче протистояти силам, які переслідують християн та руйнують християнський устрій життя народів.
 3. Україна – за недопущення легалізації канабісу (психотропної коноплі) та грального бізнесу, за захист молодих поколінь від  ціннісної деградації і сексуальної розпусти, а також від  застосування різноманітних традицій та практик, що мають язичницьку чи окультну природу.
 4. Литва – за недопущення реалізації планів ліберальних політичних сил, зокрема новоутвореної парламентської коаліції, з просування гендерної ідеології в освіті і легалізації одностатевих шлюбів, а також водночас за припинення поширення дохристиянських язичницьких культів.  
 5. Польща – за припинення та нівелювання наслідків масової інформаційної кампанії з боку лівацьких антихристиянських сил, спрямованої на дискредитацію Церкви та зменшення її впливу на суспільство, а також, зокрема на, паплюження імені святого Йоана Павла ІІ.
 6. Білорусь – за неухильне формування вільної самодостатньої християнської нації, що відроджує свою духовну ідентичність, національну пам’ять та здатність до самоорганізації всупереч тиску з боку внутрішньої тиранії та зовнішньому втручанню з боку російського політичного режиму.
 7. Міжмор’я – за консолідацію, солідарність і сопричастя народів заради здійснення місії зі збереження регіону в якості анклаву традиційної християнської цивілізації та простору, вільного від впливу нехристиянських ідеологій, що походять як із заходу, так і зі сходу.
 8. Європа – за припинення політики компромісів та об’єднання зусиль всіх християнських церков заради захисту націй від тотальної секуляризації, за відвагу і самопожертву християн у протистоянні неомарксистській ідеологічній навалі  та повзучій ісламській експансії.
 9. Росія – за духовне і світоглядне пробудження громадян та осягнення ними реальної віри, свободи і гідності, за здобуття справжньої національної ідентичності народами, що населяють країну, на основі історії, не спотвореної міфами і фальсифікаціями.
 10. Ізраїль – за майбутні вибори (четверті за останні два роки) і за перемогу на них політичних сил, які прагнуть встановлення істинного миру з мусульманами-сунітами, а не сумнівних компромісів з ісламськими екстремістами, що сіятимуть терор і хаос не лише на віддалених теренах, але й в Єрусалимі.

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви (Ближні Духовні Рубежі – задіяні групи молитовників з різних церковних спільнот та релігійних середовищ України):

 1. За пробудження українців до усвідомлення цінності людського життя від моменту зачаття до природньої смерті та припинення просування абортивного світогляду у свідомість молодих поколінь через запровадження у освітній процес країни так званої «сексуальної просвіти».
 2. За зупинення будь-яких спроб імплементації «гендерної ідеології» у різні сфери суспільного життя українців та блокування ініціатив, спрямованих на руйнування інституту традиційної християнської родини в країні, зокрема, в рамках так званого «Партнерства Біарріц».
 3. За здобуття справедливого і сталого миру у російсько-українській війні на Донбасі та припинення експансії псевдохристиянської імперської доктрини «руского міра» у політичному, інформаційному і культурному просторах країни.
 4. За мінімізацію негативних наслідків від запровадження посиленого карантину (локдауну) в зв’язку з пандемією коронавірусу та недопущення за таких умов застосування невиправданих адміністративних обмежень щодо діяльності церков, бізнесу та інститутів громадянського суспільства.
 5. За готовність християн до конкретної дії у світі згідно із Соціальним Вченням Церкви та їх здатність безкомпромісно протистояти проявам суспільного гріха, зокрема, корупції, соціальної несправедливості, морального розтління, знищення навколишнього природнього середовища тощо.

Be the first to comment on "Молитовні наміри до кінця січня для груп Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь