Молитовні наміри на квітень 2021 для груп Молитовного Щита ХСП

Молитовні наміри на квітень 2021 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у духовній війні:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Духовні Рубежі):

 1. Церква – за те, щоби Церква зосередилася на спогляданні, поклонінні і прославленні воскреслого Христа, пробуджуючись до нового етапу апостольської дії напередодні Його Другого Приходу
 2. Християни – за відновлення єдності християн різних конфесій і деномінацій, рас та континентів перед лицем сучасних глобальних  викликів і загроз
 3. Україна – за припинення урядової політики, спрямованої на запровадження в українському суспільному житті елементів гендерної ідеології під гаслами захисту прав людини
 4. Литва – за протидію спробам з боку литовських ліберальних сил ініціювати законодавчі зміни, спрямовані на руйнування інституту родини та обмеження свободи слова
 5. Польща – за припинення атак на польську Церкву з боку антихристиянських рухів і лівацьких угрупувань та нівелювання їх впливу на свідомість молодих поколінь
 6. Білорусь – за консолідацію всіх білоруських християн задля неперервної молитви і євангельської дії, спрямованих на захист народу від духовних і суспільних наслідків тиранії  
 7. Міжмор’я – за усвідомлення та прийняття народами регіону своєї спільної історичної місії із захисту та примноження спадщини християнської цивілізації на континенті
 8. Європа – за повернення співтовариства європейських народів до основоположних християнських засад, на яких утворювався Європейський Союз після ІІ-ої Світової війни
 9. Росія – за чесність, безкомпромісність  та відвагу російських християн у протистоянні проявам тоталітаризму та ідолопоклонства у суспільному житті країни
 10. Ізраїль – за те, щоби у Ізраїлі християни могли вільно сповідувати та проголошувати свою віру та не піддавалися утискам з боку представників інших релігій

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви за Україну (Ближні Духовні Рубежі) на квітень 2021:

 1. Інтенція: За припинення просування гендерної ідеології у суспільну свідомість народу України

Анотація до інтенції: за поширення правди про християнські витоки утворення Європейського Співтовариства після ІІ-ої Світової Війни (наприкінці 60-х минулого століття після приходу до влади у ключових країнах ЄС  неомарксистських політичних сил внаслідок так званих «студентських революцій» духовні і світоглядні засади Обєднаної Європи були сфальсифіковані, зокрема, через поширення «гендерної ідеології»).

За припинення маніпуляцій суспільною свідомістю у контексті представлення запровадження «гендеру» як необхідної складової євроінтеграції України.

За консолідацію всіх консервативних суспільних сил і церковних середовищ та утворення єдиного громадянського фронту з метою протидії просуванню елементів «гендерної ідеології» у законодавство, світоглядний простір, масову культуру та освітню сферу України.

За припинення діяльності в Україні фінансованого закордонними донорами «гендерного лобі» і руйнування його інформаційного та адміністративного впливу на суспільну свідомість, особливо молодих поколінь.

 • За подолання гріхів ідолопоклонства і окультизму та їх наслідків в житті українського суспільства

Анотація до інтенції: за самоусвідомлення і  самоідентифікацію українського народу як частини християнської цивілізації та визнання ним верховенства Божого Закону у всіх сферах життя нації.

За покаяння і зцілення національної пам’яті та світогляду українців від будь-яких історичних чи сучасних проявів ідолопоклонства і окультизму. 

За припинення відродження та популяризації дохристиянських язичницьких культів під виглядом відновлення давніх народних традицій українців.

За припинення пропагування та просування різноманітних окультних практик через медіа-ресурси і канали масової культури.

За відмову українців від практикування будь-яких форм ідолопоклонства і окультизму у повсякденному житті, зокрема, астрології, забобонів, магічних практик, ворожіння, язичницьких ритуалів, ідолопоклонницьких свят, псевдохристиянських звичаїв вияву віри тощо.

 • Інтенція: За безпеку і миротворення у зоні російсько-української війни на Донбасі

Анотація до інтенції: за безпеку та захист наших воїнів від поранень та загибелі внаслідок бойових дій чи небойових втрат.

За припинення руйнувань та пролиття крові і сліз на багатостраждальній землі Донбасу.

За достатню кількість християн, які здійснюють  служіння військових капеланів на лінії вогню у справі приведення наших захисників до духовного пробудження, душевного миру та звільнення від згубних залежностей.

За достатню кількість християн, які постійно моляться за встановлення миру на сході країни і зцілення людей, які постраждали внаслідок війни.

За достатню кількість християн, які готові до євангелізаційної та пастирської місії серед цивільного населення, яке проживає на прифронтових територіях.

За достатню кількість християн, які готові за потреби до участі у рятувальних операціях, гуманітарних місіях, освітніх кампаніях, миротворчих ініціативах, волонтерських акціях у зоні війни.

 • Інтенція: За полегшення страждань і явлення надії в умовах триваючої пандемії коронавірусу COVID-19

Анотація до інтенції: за упокій душ померлих від хвороби та мир для їх родин.За зцілення тих, хто хворіє або ж страждає від ускладнень, спричинених коронавірусом.

За готовність медичної системи України справлятися з критичними викликами, зумовленими загостренням епідеміологічної ситуації та збільшенням кількості захворілих.

За обґрунтоване і ефективне застосування владою відповідних обмежувальних заходів з врахуванням необхідності мінімізувати економічні втрати для малого бізнесу та захистити соціально вразливі верстви населення від зубожіння.

За те, щоби Церква у цей пасхальний період не ховалася за стінами храмів, а в повноті залишалася місцем дієвого явлення Воскреслого Христа для світу, ураженого страхом і відчаєм.

За те, щоби християни сьогодні, як і колись у ранні часи, були готовими діяти відважно і жертовно, зберігаючи здатність до  милосердя, солідарності та взаємодопомоги в екстремальних умовах триваючої пандемії.

 • Інтенція: За готовність Церкви до служіння зі встановлення Божого Порядку в Україні

Анотація до інтенції: за те, щоби Церква активно готувала мирян до служіння у світі згідно зі своїм Соціальним Вченням, зокрема, документами ІІ-ого Ватиканського Собору та Компендіумом Соціальної Доктрини Церкви.

За формування мирянських рухів, спрямованих на здійснення апостольської місії в світі та освячення всіх сфер життя суспільства у дусі традицій Католицької Акції.

За утвердження християнських цінностей у діяльності державних інститутів, економіки, медіа, освіти, соціальної сфери,  шоу-бізнесу тощо.

За захист традиційного інституту родини та відродження християнського розуміння батьківства.

За упорядкування повсякденного життя українців на основі біблійних приписів та сучасних знань, зокрема, у сферах здоров’я, фінансів, екології, господарювання на землі тощо. За відродження практики самоорганізації та кооперації християн згідно спадщини митрополита Андрея Шептицького.

Be the first to comment on "Молитовні наміри на квітень 2021 для груп Молитовного Щита ХСП"

Напишіть відгук