Місійна платформа «Небесний Єрусалим»

Місійна платформа «Небесний Єрусалим»

Є три причини для існування місійного служіння «Небесний Єрусалим», які почергово належать минулому, теперішньому і майбутньому.

Минуле: нам є за що каятися перед єврейським народом від імені українців. Хай це прокляття, яке множилося протягом багатьох століть та десятків поколінь, не лежить більше на нашій нації і не спотворює наше майбутнє. Хай злочини наших пращурів проти євреїв як нащадків Авраама та спадкоємців Завіту по крові більше не будуть непереборною перешкодою для прищеплення українців через Жертву Месії до Виноградної Лози Божого Народу та здобуття нами в повноті гідності спадкоємців Авраама по духу.

Теперішнє: ми не можемо та не маємо більше права не протистояти духу антисемітизму, який існує у свідомості багатьох наших співвітчизників. Цей дух разом з духами «руського мира», «європейського гендера», «марксистського тоталітаризму» і «неоязичницького традиціоналізму» творить з українців народ, що ворогує і протистоїть Богу, а також осквернює нашу землю, гасячи у ній гірчичні зерна Царства Божого.

Майбутнє: Все розпочалося в Єрусалимі, все завершиться в Єрусалимі. Ми покликані молитися за Народ Ізраїля та служити йому, несучи Добру Звістку і Слово Євангелія, щоби тоді, коли настане час Другого Приходу Ісуса, євреї були готові до зустрічі з Ним. А Україна має стати могутнім північним плацдармом Останньої Битви за Єрусалим, потужним Божим Бастіоном захисту християнської цивілізації на теренах Європи, місцем, де підніметься нова Христова Армія, що протистоятиме біблійному народу Гог із землі Магог, з яким ми уже зіштовхнулися на сході.

Служіння «Небесний Єрусалим», зокрема, включає:

  • Участь у служінні міжнародних рухів «Міжнародне Християнське Посольство в Єрусалимі» (ICAJ) та «Назустріч Другому Ватиканському Собору» (TJCII)
  • Проведення у різних форматах молитовних чувань за Ізраїль, Україну та Церкву, навернення до Бога єврейського та українського народів, подолання духів антисемітизму, нацизму, комунізму та інших проявів царства антихриста
  • Проведення просвітницьких та формаційних заходів, присвячених тематиці Ізраїлю та єврейського народу, історії та природи Христової Церкви, покликання християн на шлях міжнаціонального покаяння, прощення та примирення
  • Підтримка євангелізаційної і апостольської місії стосовно єврейського народу та сприяння екуменічному діалогу і співдії між християнами, зокрема, між месіанськими євреями та католиками, на теренах Ізраїлю і України.