Наша духовна битва триває… (Дайджест ХСП №65)

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, каплиця святого отця Піо. Чергова щомісячна Євхаристія для служителів Християнської Служби Порятунку. Духовне сопричастя. Подяка Богу. Молитва за служіння і служителів. З нами були духовні покровителі чотирьох просторів служіння ХСП- святий отець Піо (духовний простір), святий Йоан Павло ІІ (євангелізаційний простір), святий Хосемарія Ескріва (соціальний простір) і святий Оскар Ромеро (суспільний простір). Наша апостольська подорож з Ісусом триває…

Зустрілися з ординарієм Варшавсько-Празької дієцезії єпископом Рамуальдом Камінським.

Отримали благословення на продовження нашого служіння на польській землі. По Волі Божій йдемо вперед.

У нашому братстві справжнє свято – Таїнство Хрещення маленького Міхала, сина нашого побратима, координатора ХСП-Варшава, Українського провінціала Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ Володимира Корчинського. У родині Корчинських Міхал став восьмою дитиною. Отож народився на Славу Божу новий духовний воїн. Вітаємо з цією подією батьків і всю нашу бойову спільноту.

Молитовне служіння

23 січня служителі Християнської Служби Порятунку взяли участь у міжнародній молитві проти антисемітизму і нацизму.

Молитва була ініційована Київською Єврейською Месіанською Спільнотою (КЕМО). Католики, протестанти і месіанські євреї після спільної молитви проти антисемітизму та нацизму. Цим духам не місце на українській землі.

В Української провінції Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ з’явився свій хрест, який буде супроводжувати українських лицарів на всіх значних подіях за їх участю. Незабаром цей хрест прибуде з Польщі до України, де розпочне свій шлях на нашій землі на Славу Божу.

Відбувся черговий семінар формації “Гора Пророка”. У зумі зустрілися понад 70 учасників. Гуртування духовної армії триває…

У нашому Молитовному Щиті знову поповнення: на цей раз хоругва Матері Божої Ченстоховської Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ з Воломіну, Польща. Раді вітати вас, брати, у наших духовних лавах.

Зустрілися у зумі зі служителями спільноти “Шалом” та духівником зазначеної спільноти братом Гедимінасом Нумгаудісом. Говорили про харизму і місію Християнської Служби Порятунку, зокрема про служіння Молитовного Щита (спільнота “Шалом” є базовою для діяльності МЩ у Литві). Йдемо разом далі…

Відбувся черговий молитовний штурм за Україну. Особливо молилися за покаяння нації і припинення абортивного вбивства ненароджених дітей та за протидію імплементації гендерної ідеології і захист інституту традиційної християнської родини. Наша духовна битва триває…

Відбулося перша онлайн-зустріч комітету молитовного щита Об’єднання Католицьких Спільнот (входять більше 50 римо- і греко-католицьких харизматичних спільнот). Готуємося до розгортання служіння Молитовного Щита у середовищі Католицької Харизматичної Віднови. Координацію цього процесу здійснюватиме дійсний член ОКСу спільнота Віднови у Святому Дусі “Мараната”, яка є базовою для провадження служіння Християнської Служби Порятунку у лоні Католицької Церкви. Хай постане в повноті духовна армія Христова.

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Щомиті нам є за що бути вдячними: за рідних, сніданок, сонце, посмішку, можливості, допомогу, за небайдужих Людей, які готові прийти на допомогу і підтримати дитячий центр «Ковчег».

Хочеться принести щирі слова подяки двом чудовим волонтеркам з великим серцем, Це

Nadiia Shul та Arina Piskovskaya. Без Вашої допомоги і все б склалося не так добре, як є зараз.

Ви для нас є дуже цінними!

Висловлюємо Вам свою повагу. І нехай на вашому шляху зустрічаються тільки такі хороші люди як і Ви!

Висловлює глибоку вдячність вельми шановному єпископу отцю Biskup Wiesław Lechowicz за конкретний прояв любові до ближнього. Християнство немає кордонів і для християн чужої біди небуває, особливо коли це стосується дітей.

Діти дитячого центру «Ковчег» щиро дякують єпископу за подаровану пральну машину, яка суттєво покрасить побут великій родині «Ковчег» , а також військовим які живуть в сурових умовах війни. Дякуємо Вам за подарунок і кошти, дякуємо Богу за ваше відкрите серце.

Сердечно дякуємо сестрі монахині Estera Aleksandra Andrzejewska, за Вашу підтримку та клопотання для дитячого центру.

Бог є любов, і хто перебуває у любові, той перебуває у Бозі. Коли ми несемо людям любов, добро – ми несемо їм Бога.

Богу подяка за Вас.

В часи пандемії, яку ми зараз переживаємо, незамінними є засоби, які дозволяють отримувати знання дистанційно. Вихованці дитячого центру « Ковчег» щиро дякують за подарований ноутбук сім’ї Małgorzata та Sławomir Maciolek.

Дякуємо Богу за вас.

Дякуючи сестричкам Grażyna Wysiecka, Milena Płachcińska у суботу ми змогли розділити дитяче служіння на три групи і плідно попрацювати, проводячи катехезу, польський, вокал, та підготовку міністрантів.

Біблійні зустрічі.

Ми є свідками того, як Бог перемінює і зціляє серце…

Свята Меса.

Брати! Тіло не для розпусти, але для Господа, і Господь для тіла. Адже Бог і Господа воскресив, воскресить і нас своєю силою. Хіба не знаєте, що ваші тіла є члени Христа? Хто з Господом єднається – один дух з Ним. Утікайте від розпусти. Кожний гріх, який тільки чинить людина, є поза тілом. А хто чинить розпусту, той грішить проти власного тіла. (1Кор.6. 13-15)

Щиро дякуємо отцю Вадим Варфоломеєв за звершення Святої Меси.

“А Ісус їм: «Істинно, істинно говорю вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі. 54 Хто тіло моє їсть і кров мою п’є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня.

55 Бо тіло моє – їжа правдива, і кров моя – правдивий напій.

56 Хто споживає тіло моє і кров мою п’є, той у мені перебуває, а я – в ньому.

57 Як мене Отець живий послав, і я Отцем живу, так і той хто споживає мене, житиме мною. (Йн.6. 53-56)

ХСП-Авдіївка

Висловлюю подяку Ірина Каптур та всім її добродіям,які долучилися до цієї родинної справи. Смт.Верхньоторецке знаходиться поблизу лінії війни в якому живуть та вчаться діти…

Також висловлюю подяку братику Taras Sikorczuk, за можливість привезти подарунки до цієї родини.

Дякую хлопцям Cimic Avdeevka за супровід та допомогу зробити те,що сплановано.

Дякую усім хто кожного дня вкладає навіть краплю дії, щоб наші Захисники відчували підтримку та надійний захист за спиною.

Дуже дякую Сергей Доротюк та Антону Пижикову за невтомну підтримку хлопців. Ваше серце робить велику справу і воно торкається душі хлопців, зміцнює її вольові м’язи. Вони знають що по заду є надійні та вірні друзі,а це дуже велика справа. Дякую!!!

Дякую Людмила Бобровская, Леоніду Цехановському та діткам, Тропінову Ярославу та армії сос за сітки для хлопців. Дякую за невтомній труд!!!

Дякую друзям за можливість бути там,куди летить душа!!!

Вони стоять тут, щоб ви не мали війни в себе дома!!!

Повага та підтримка надають їм сили!!! Дякую усіх хто розуміє це, та тримає серця кожного захисника!!!

Висловлюю подяку Ірина Каптур та її друзям Cнятинчани та Tetyana Skitsko за тепло домашніх материнських рук,які вкладали у кожну закрутку,смаколики,каву,чай, продукти. Дякую Вам за тепло душі!!!

Дякую громаді Дунаївщини, Олена Сидорович та голові громади Веліні Заяць за дитячі листи,ковбасу, шкарпеточки,подаруночки зроблені дитячими рученятками,багато кави та чаю,печиво і ТД. Дякую Вам за осяяні очі хлопців!!!

Дякую молоді Харківщині, Катерина Немашкало та Pawel Gonczaruk за передані смаколики,цукерочки та фруктові коктейлі для зміцнення імунітету у зимку. Дякую за приємні миті!!!

Для тих хто бачив війну на власні очі, тих, хто бачив її страшну історію і кривавий відбиток на людських життях – не може жити вже по іншому…

Висловлюю подяку Gaelle Girbes за підтримку та турботу про бабусю. Одна зустріч – відбиток назавжди.

Ви зробили несподіваний сюрприз, вона дуже приємно здивувалася та трішки зтурбувалася ,бо не одразу прийняла ,що то про неї ще пам’ятають. Але в очах видно було що вона щаслива. Дякую дуже,що залишаєтеся серцем тут!!! Дякую!!!

Дякую Cimic Avdeevka за супровід та безпеку.

Соціальна платформа

Ярослава Крешана, адмін християнських пабліків, які набрали понад 100 тис. підписників – гість програми “Християнська соціальна платформа” на EWTN Україна https://www.facebook.com/EWTN.Ukraine/videos/256637019189924

Розмова про те, як створити ефективний християнський паблік у соцмережах.

ПЕТРО МАКОВСЬКИЙ

Фонд громад #Рідня мав цікаву розмову із координатором консультаційного офісу програми УГКЦ “Мудра справа” http://www.mudrasprava.fund/ отцем Ростислав Пендюк
про можливості використання цінного досвіду нашої самоорганізації, про розвиток програми #ДобрийГсподар та кооперативу #СтрийськийЯсь. Також говорили про великі потенційні можливості співпраці із кредитною спілкою #Вигода.

Всі зійшлися на думці, що поєднання наших зусиль може дати сильний синергетичний ефект. Тоді до праці!!

Вікторія Райчинець, керівник благодійного фонду «Надія від серця до серця», координатор програми «Зцілення душевних ран в Україні» розповідає у програмі “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна, як пережити душевну травму.

– Як Церква може послужити людям у подоланні їхнього душевного болю?

– Як правильно пережити горе?

– Як довго може тривати шлях скорботи?

– Як людина може відновитися після пережитої травми?

– Ситуації, що ускладнюють переживання втрати.

Ведуча – Оксана Семенець

Максим Бондаренко, батько шістьох дітей, родинознавець, сімейний консультант, автор та координатор «Осередку Відповідального Батьківства», перший в Україні тренер ініціативи Tato.net. – гість програми Modus Vivendi на Радіо Марія.

Тема розмови – Роль батька у вихованні дитини.

– Папа Францинск проголосив 2021 рік «Роком святого Йосифа», св.Йосиф є покровителем батьківства.

– Св.Йосиф є одним із найбільших чоловічих святих, до якого треба рівнятися, а водночас постає і земним, бо має і сумніви, і переживання, і страх.

– Ісус був сином Йосифа, який його навчив всьому, що сам знав. – Батько – це фундамент, який вчить дитину здатності розпізнавати, де добро, а де зло, а розпізнавши, вчить обирати добро.

– Запорука успішного батьківства: довіра Богові, не боятися брати відповідальніть за тих, кого кохаєш, відкритість на нове.

– Байдужість та егоїзм вбивають батьківство.

– Для того, щоб бути гарним батьком, потрібно бути присутнім. Не гнати дітей, якщо вони хочуть по тобі поповзати, бо скучили!

– Я маю обирати дискомфорт заради тих, кого люблю!

22 січня у День Соборності в Києві відбувся ІІІ-ій Форум християн-управлінців. Захід зібрав майже 300 делегатів із усієї України. Серед них священнослужителі, християнські лідери, депутати місцевих рад і голови ОТГ, управлінці і експерти. Організатором форуму став Всеукраїнський Собор.

Освячувати різні сфери суспільного життя це теж покликання Церкви.

У Партнерства Біарріц немає визначеного юридичного статусу. Про це сказав юрист, голова громадської організації “Рух за життя та гідність людини” Артур Погоріленко у програмі Musa sapientum і в ефірі Радіо Марія.

Інший гість програми Руслан Кухарчук, журналіст, медіа-менеджер та голова Асоціації “Новомедіа”, переконаний, що Партнерство Біарріц – це ніяка не міжнародна угода, а «просто купка папірців, які поклали на стіл в Уряд і сьогодні міністерства починають звітувати, як вони це реалізують».

Олександр Бучковський, секретар  Духовної ради Кам’янця—Подільського, кореспондент сайту  Родина, у телефонному коментарі програмі, зокрема, сказав: «Саме пертнерство Біарріц воно бере на себе зобов’язання впровадження гендерних ідей, гендерних теорій у всі сфери життя. Тобто, це набагато ширше, ніж Стамбульська Конвенція… Партнерство Біарріц говорить про те, щоб гендер став невідємним атрибутом життя українців».

Ольга Максименко, лайф-коуч, що займається питаннями щастя в професії, самооцінки та впевненості у собі – гість програми “Християнська соціальна платформа” на EWTN Україна.

Тема розмови – “Професійний розвиток християн”.

Ведуча – Оксана Семенець.

Як реалізувати свої таланти у професії.

Як справлятися з перешкодами, які заважають вповні реалізувати свої таланти.

Як шукати працю у кризовий час.

Як мотивувати себе і розвиватися професійно.

Як правильно шукати власний шлях у професії та ін.

https://www.facebook.com/EWTN.Ukraine/posts/3771280329559886

Be the first to comment on "Наша духовна битва триває… (Дайджест ХСП №65)"

Напишіть відгук