Одна планета – одна дитина. Маніпуляції про перенаселення

«Наймилосердніше, що може зробити велика сім’я з одним зі своїх немовлят, – це вбити його». Ці слова належать Маргарет Сенгер, радикальній феміністці, прихильниці євгеніки. В 1916 р вона заснувала організацію Planned Parenthood. Сьогодні ця організація присутня на всіх континентах, а її діяльність присвячена, перш за все, тому, як не стати батьком – просуванню абортів, гормональної контрацепції, сексуальних свобод.

Planned Parenthood – не єдина організація, яка експлуатує міф про перенаселення, щоб закликати людей народжувати менше дітей і давати їм можливість «позбутися» від решти за допомогою аборту. Нещодавно американська організація World Population Balance запустила кампанію «Одна планета – одна дитина», мета якої, згідно з її інтернет-сайту, полягає в тому, щоб заохочувати «вирішити проблему перенаселення» просуванням «маленької сім’ї».

З цією метою вони розмістили рекламні щити з шокуючими закликами, такими як цей:

Напис на плакаті: «Найкращий подарунок, який Ви можете зробити Вашій першій дитині, – це не народжувати другу».

Просто немає слів, щоб прокоментувати такий заклик. Але досить подивитися коментарі людей в соціальних мережах:

– Я – єдина дитина, і це абсолютна брехня! Я постійно плакав в подушку перед сном, тому що я був такий самотній. Я благав батьків народити мені братика або сестричку. Вони були не здатні народити ще дітей. Це боляче!

– О Боже! Як старший з шести дітей, я можу сказати без жодних сумнівів, що це найприкріше твердження з прочитаних мною за все життя. Насправді, найбільший подарунок, який зробили мені батьки за все моє життя, – це п’ять моїх братів і сестер.

– Я захоплююся моїми двома братами і не можу уявити собі життя без них. Дякую Богові, що мої батьки народили нас. Що відбувається з цим світом? Мене так засмучує, що в ньому є люди, які хочуть дітям зла. Боже, допоможи цій планеті!

– Ми виросли в бідності. Я – старший з п’яти дітей, але, озираючись назад на наше дитинство, я не хочу змінити жодної дрібниці. Мої брати і сестри були моїми найкращими друзями, і жодні інші друзі ніколи не зможуть їх замінити. У житті є те, чого не купиш за гроші.

Сайт організації стверджує: «Світ перенаселений. Існує рішення: одна планета – одна дитина ». На ньому також сказано, що, якщо протягом наступних ста років одна жінка в середньому буде народжувати одну дитину, кількість людей в світі скоротиться з нинішніх майже 7,8 мільярдів до менше 3 мільярдів.

Я не сумніваюся, що так і є. Але я не розумію, навіщо нам потрібно, щоб в світі залишилося всього 3 мільярди осіб. Будь-яка розумна та інформована людина знає, що наша планета забруднена не тому, що на ній живе занадто багато людей, а тому, що мізерна частка цих людей, що володіє величезною часткою глобальних ресурсів, надспоживає і творить культуру споживання. 

А що з сім’єю? Шлюбом? Любов’ю? Дітьми?

Метою організації World Population Balance є просування ще однієї концепції, яка виникла в статтях і ЗМІ кілька років тому – «чайлдфрі» [англ. «Вільні від дітей»]. Так називають пари, які вирішили зовсім не народжувати дітей.

[Напис на плакаті: «Ми вибрали свободу від дітей»]

Я можу зрозуміти, що деякі пари зовсім не хочуть народжувати дітей. Це їхня справа. Але я не можу відчувати нічого, крім гіркоти, коли я бачу, що такі рішення і «спосіб життя» – а це всього лише ще один спосіб життя, який нам нав’язують – вихваляється і прославляється як щось внутрішньо добре.

Навіть якщо хтось зробив для себе певний вибір, з огляду на свої особисті обставини, це не означає, що такий вибір заслуговує стояти нарівні з тим вибором, завдяки якому людське суспільство століттями формувалося і зберігалося – я маю на увазі сім’ю .

Свобода від дітей? Це не тільки свобода від підгузників, дитячого харчування, безсонних ночей, дитячих хвороб, розбитих колін, брудних рук, забруднених меблів – але ще й свобода від безмежної любові, що її неможливо висловити словами, настільки величезною і при цьому такою, яка вміщається в двох маленьких очах, в повному захоплення невинному погляді дитини, оскільки для неъ в усьому світі немає нікого, крім Вас.

Свобода від тихого шльопання крихітних ніжок, коли він приходить до вас у ліжко посеред ночі.

Свобода від усіх маленьких успіхів і перемог, які вона здобуває на ваших очах день за днем.

Свобода від дитячих обіцянок: «Мама, коли я виросту, я куплю тобі все красиві сукні на світі!»

Але не для цієї організації … Її сайт говорить: Корка починається з зачаття».

IFN

Джерело: Родина

Be the first to comment on "Одна планета – одна дитина. Маніпуляції про перенаселення"

Залишити відповідь