Про необхідність реформування інституту військового капеланства в Україні

Про необхідність реформування інституту військового капеланства в Україні говорили у програмі Musa sapientum на Радіо Марія.

Гостями програми були протоієрей, капелан о.Леонтій Никитенко – кандидат богословських наук, доцент кафедри біблійних і філологічних дисциплін КПБА, та
керівник відділу душпастирства Департаменту військового капеланства патріаршої курії Української греко-католицької церкви, протоірей, о.Ростислав Височан.

Також телефонний коментар надав Олексій Поляков, командир тактичного підрозділу  Корпусу Військових Капеланів Християнської Служби Порятунку.

У програмі мова йшла про необхідність реформування інституту військового капеланства. Обговорювався зареєстрований у Верховній Раді законопроект про Службу військового капеланства. Особлива увага зверталась на обовязковому законодавчому закріпленні статусу військових капеланів як військовослужбовців.

На думку гостей студії, прийняття таких норм вирішить питання із забезпеченням соціальних гарантій військових капеланів, які також як і військовослужбовці беруть безпосередню участь в Операції об’єднаних сил.

Be the first to comment on "Про необхідність реформування інституту військового капеланства в Україні"

Напишіть відгук