Тут мешкають діти війни, які народилися на війні, та продовжують там жити (Дайджест №61)

Тут мешкають діти війни і це не жарт або вигадки – дітки які народилися на війні, та продовжують там жити. Як би це не було жахливо, але вони іншого життя не знають, для них просто не існує простого, дитячого спокою. Війна – це їх буденне життя.

ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна

Служіння там, де війна

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

Армія Хреста – так можна назвати волонтерів Маріанна Сенчук та її команду за відкриті серця, коли в такий важкий час Вони поспішають на допомогу, щоб підтримати військових та дитячий центр “Ковчег”. Неодноразово від Вас отримували побутову техніку, продукти, дякуємо Богу за Ваші серця!!! Дякуємо за молитву і теплі слова підтримки. Просимо в Бога для Вас благословіння.

Слава Ісусу Христу!

Дорогі друзі, більше ніж дві неділі ми нічого не писали. Хочемо вам сповістити, що наш «Ковчег продовжує плевти по Азовському морю». На цей час більше маємо служіння з дітьми які проживають в центрі: вивчаємо польський, англійський, готуємося до першого причастя, садимо квіти, проводимо майстер класи по кулінарії, готуємося до Різдвяних свят, школа Леді та Джентльменів та інше.

З таким ритмом, коли Володя був на ізоляції через Соvit, мені важко було знайти час, щоб фотографувати і писати, та щось спробувала , ділюся з вами. Бог давав сили служити ближнім, допомагати і підтримувати не тільки дітей але й тих хто потребував допомоги. Також хочемо подякувати служителям які живуть поряд сім’ї Пруглових Олені і Євгену за допомогу і підтримку, дякуємо пану Хуберту за допомогу, підбадьорення, нові знання. Дякуємо друзі Вам усім за молитовну та матеріальну підтримку.

Володя почувається чудово, ми усі також здорові, Бог нас оберігає.

Наші захисники з нами, а їх родини далеко.

На свято захисника України наші діти зранку з великим бажанням приготувували медалі миру.

Вони хотіли дуже сильно передати символічно подяку за їх захист. На медалі намалювали білого голуба символізуючого мир якого оберігають руки. Діти особисто нагородили захисників медалями і солодощами. Заспівали пісні щоб підбадьорити та звеселити серця які сумують за своїми родиними.

Щиро дякуємо нашим добродіям завдяки яким могли діти привітати захисників.

Діти з дитячого центру “Ковчег” щиро дякують отцю Taras Sikorczuk за подарунки, пилосос, пральні засоби та зошити.

В час нашої відсутності “Ковчег” був під надійною охороною Божою, брата капуцина Zbigniew Sawczuk, диякона Chris Powroźnik, командою служителів Люба Мытарчук, Виктория Кузнецова, Евгений Пруглов, Елена Пруглова, Богу подяка за вас.

Щиро дякуємо брату Zbigniew Sawczuk за щоденно проведенні Святі Меси, проголошення Божого Слова в домашніх групках, проведення дитячих катехез, духовну підтримку та настанови.

Нехай добрий Господь благословить та оберігає вас.

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Висловлюю подяку Ірина Каптур та Абрамову Павлу Миколайовичу за передані теплі речі для мешканців нашого міста. Допомогаючи родинам, які мешкають у близькості до лінії вогню має велику нагороду у Господа…

Дякую Елена Стайловская та Дмитру за можливість допомогти цім родинам.

Величезну подяку від хлопців висловлюю Олександр Бардецький та християнському, волонтерському центру ОЦХВЄ м Жмеринка за строй. матеріали, шкарпетки,скоби,смаколики.

Дякую Cimic Avdeevka за супровід туди, де немає фальші,де є або так,або ні, де справжні емоції та плече побратима – це герої нашого життя та свободи!!!

Дякую Олександр Бардецький та усім не байдужим людям доброї волі за підтримку та піклування. Часточка турботи потрапить до сімей з дітками в с.Водяне ,що знаходиться зовсім близько з донецьким аеропортом. Тут мешкають діти війни і це не жарт або вигадки – дітки які народилися на війні, та продовжують жити тут. Як би це не було жахливо, але вони іншого життя не знають, для них просто не існує простого, дитячого спокою. Війна – це їх буденне життя.

Бережіть та виборюйте волю для своїх дітей,щоб онуки ніколи не пізнали цього жахіття під назвою Війна.

Дякую Cimic Avdeevka за можливість довезти краплинку турботи від люблячих людей для цього селища.

Не один рік приїджаю до с.Опитне. Багато чого пройденого,пережитого, де кого вже не має серед живих з тих кого знала,та кого відвідувала…

Продовжуємо бути крихтою світла надії в цій темряві під назвою ВІЙНА.

Дякую Олександр Бардецький та всій громаді за підтримку мешканців червоних зон, тих,хто залишився між світами.

Дякую Cimic Avdeevka за супровід до с.Опитного та можливість підтримати людей.

З нагоди Дня захисника України Радіо Марія спілкувалося з капеланом, служителем ХСП-Авдіївка, мамою чотирьох дітей та сильною жінкою – Оленою Єрохіною. У програмі: про війну на Сході України, життя під кулями та дорогу пізнання Божої любові від мешканки Авдіївки.

Дякую Taras Sikorczuk, Dima Kontsevych, Сергей Доротюк та громаді Польщі за новенький одяг для діток,мешканців зон війни. Дякую за відкрите та щире серце, та бажання послужити іншим людям. Нехай Господь завжди охороняє Ваші родини Своїм захистом та любов’ю!!!

Дякую Олені та Дмитру за можливість довезти все до школи!!!

Дякую волонтерському руху Зіньківщини, Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак, волонтерському центру “Єдність і добро” за передані дитячі та дорослі речі,а також взуття для родин які у скруті. Дякую не залишаєте нас,та ділитися з нами своїм сердечним теплом. Дякую за захист дитячого сміху. Нехай Господь обдарує Ваші родини Своїм благословінням!!!

Також дякую Ганна Чернявська за речі для самих маленьких,які також знайшли своїх маленьких господарів.

Дякую моїм бджілкам Елена Стайловская та Дмитру,за надійну підтримку у розведенні допомоги.

Висловлюю подяку Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак за подушки, ковдру, цукерочки, печиво для хлопців та дівчаток,які боронять нашу землю від лютого ворога ціною власного життя!!! Дякую за теплу турботу та материнську любов до кожного,немов то ваші діти. Від захисників подяка!!! Як же вони зраділи смаколиками, як котики на сметанку . Дякую за посмішку на їхніх обличчях,а більше на їх серцях. Наши дії допомагають їм залишатися люблячими,сильними та відчувати себе підтриманими!!!

Дякую Yurij Klimko за привезені матраци, вони дуже зараз потрібні хлопцям. Дякую що допомагайте саме тоді коли це дійсно треба,та саме тим,що треба,хоча навіть про це не здогадуєтеся. Це справжній Господь у дії.

Дякую Александр Холод за тепленькі шкарпеточки

Дякую Cimic Avdeevka за можливість обійняти хлопців у віддалених куточках.

ХСП-Марїнка

Дякую Ирина Корнейчук за допомогу речами і «партфельчікамі» – такими потрібними для волонтерської роботи… та не тільки роботи. Це так важливо, коли нам вдается зробити життя людей кращим.

До нас знову завітали брати з м.Жмеринка!!! І як завжди з подарунками!!! Ніколи не уявляла, що буду радіти таким речам ))) Але…. це зараз дуже актуально і потрібно!!! Мішки, утеплювач, дошки, каністри – все потрапило за призначенням!!!! Дякую вам Олександр Бардецький, Pavliuk Andrii та християнському волонтерському центру ОЦХВЄ м.Жмеринка

Відвідали наш центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю та дітей з інвалідністю “Вогник Надії”. Нажаль, через карантин з дітьми не змогли поспілкуватися, але, зате порадували іх цікавими та тематичними іграшками від Олександр Бардецький і Pavliuk Andrii

А також, з любов’ю із Житомира передали матеріал для рукоділля та виробів.

Ніколи не запізно вітати зі святами! Ось чергову і завершальну порцію подарунків і привітань з Днем Захистника України ми завезли бійцям!

І це так досить символічно вийшло на КПВВ Мар’їнка!

Привітали відділення прикордонної служби “Мар‘їнка”.

Единий прикордонний підрозділ, який тримє оборону разом з ЗСУ.

Хлопці були дуже раді почути теплі слова, побачити турботу і любов від самих маленьких патріотів України!

Я бачила їх очі і радість, коли вони тримали в руках ці гарні вироби і читали листівки!

А ще раділи як діти всяким вкусняшкам!

Спасибі величезне всім дорослим, хто брав участь у підготовці до свята.

Хто виховував і виховує патріотизм в наших дітях!

Спасибі за любов до Украіни

Дякую вам, хлопчики і дівчатка !!! Ви принесли стільки радості і любові в серця воїнів!

Це ще один крок разом до перемоги!

25-28

“Політ” триває)))

Відвідали підрозділ 17 танкової та ще декілька бригад і підрозділів.

Передали їм привітання від дітей і дорослих!!! А ще подарунки, листівки і сюрпризи зроблені дитячими ручками.

Розумієш, наскільки зараз важливо підбадьорення для бійців…

Щоб вони знали і пам’ятали, що в них вірять і чекають з перемогою!

А взагалі, приємно бути тим, хто несе радість і усмішку

Команда Християнської служби порятунку, разом з офіцерами групи ЦВС Максімильянівка передали подарунки, малюнки та листи з привітаннями з нагоди Дня Захисника України військовослужбовцям 79 окремої десантно штурмової бригади від дітей, учнівської молоді, батьківської та педагогічної спільноти м. Києва.

Військовослужбовці щиро вдячні учням шкіл і вчителям, діткам садочків та їх батькам за теплі привітання, яскраві, патріотичні малюнки та виготовлені саморуч подарунки.

ХСП-Варшава

Стоїмо у нічний темний час на захисті храмів. Молимося і готові до дії…

Гладіатори життя

Гладіатори життя хочуть сказати Дякую польському народу, що дають приклад як відстоювати право на життя кожної людини не залежно від її віку, місця перебування чи стану здоровя.

Заборона евгенічних абортів – це ще один крок у напрямку формування суспільства, яке поважає людське життя.

Окрім заборони убивства важкохворих ненароджених дітей влада Польщі вводить комплексну програму підтримки сімей, які мають дітей із важкими хворобами.

ХСП-Гора Пророка

Пройшов другий у цьому навчальному році онлайн-семінар в рамках формації “Гора Пророка”. Взяло участь близько 80 осіб з України, Польщі, Австрії, Іспанії та Ізраїлю. Підготовка духовних воїнів-молитовників триває.

ХСП-Небесний Єрусалим

Провели чергову зустріч. Розбиралися з духовною генезою та історичними передумовами антисемітизму. Готуємося до молитовної атаки з метою нівелювання дії цього темного духа у житті нашого народу.

ХСП-Молитовний Щит

Відбулося перше молитовне чування в рамках служіння наступального поклоніння “Праща Давида”. Це був духовний штурм за визначені інтенції у поєднанні з пророчим розпізнанням Волі Божої щодо відповідних сфер служіння Християнської Слуби Порятунку. Далі буде..

Молитовні наміри на листопад 2020 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві.

Співпраця

В рамках відповідної програми співпраці з #ДепартаментомосвітиінаукиКиєва #ВікторіяТкаченко #ВикторияЧеломбитько відправили нашим захисникам у зону ООС подарунки від дітей, учнівської молоді, батьківської та педагогічної спільноти столиці.

Отримувачі – воїни низки механізованих бригад, підрозділів морської піхоти, прикордонників, танкістів та добровольчих формувань, зокрема: 79-ої, 74-ої і 36-ої бригад, 501-ого окремого батальйону морської піхоти, формування УДА-Волинь.

Дякуємо за служіння нашому отцю-капелану Віталію Герасиміву, команді Центру відновлення та адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх ро дин при ХСП та ветеранам зі складу ГО “Родини ветеранів АТО”.

Взяли участь у круглому столі «Молодіжні громадські ініціативи. Співпраця у 2021-му році» під егідою Управління у справах молоді та спорту Деснянської РДА. Відкриваємо нові можливості та горизонти для служіння.

Ретельно аналізувати суспільно-політичні реалії з чітких позицій власної віри пропонує християнам Аналітично-дослідницький центр “Політична теологія”.

Ініціатива “Політичної теології” постала влітку цього року, хоч її учасники вже тривалий час працюють над осмисленням питань, що виникають на перетині релігії і політики. Днями розпочав діяльність сайт центру.

“Політична теологія” започаткована за підтримки Християнської Служби Порятунку.

Християнська соціальна платформа

Мар’яна Гінзула, кандидат географічних наук, еколог, фахівець з охорони природних ресурсів – гість програми “Християнська соціальна платформа” на EWTN Україна.

Тема розмови – “Екологія і Церква”.Ведуча – Оксана Семенець.

Марія Ярема, доктор біоетики, викладач кафедри богослів’я та Школи біоетики УКУ (Львів) – гість програми “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна.

Тема: “Морально-етичні питання подружжя”.

Ірина Максименко, педагог, магістр богослов’я, модератор Навчально-катехитичного центру “Дерево життя” (м. Київ), адміністратор та експерт проектів у МБФ “Карітас України” була гостею на Радіо Марія у програмі “Modus Vivendi”. Говорили про соціальне служіння католицької Церкви у сучасних умовах, зокрема, сімейне служіння як один із його найважливіших напрямків. Також анонсували програму у Навчально-катехитичному центрі “Дерево життя” для тих, хто хоче професійно долучитися до соціального служіння (курс із сімейного консультування та катехитичний курс).

Олеся Шніцер, тренер-консультант з управління особистими фінансами, координатор програми «Школа соціального лідерства» при ХСП – гість програми “Християнська соціальна платформа” на EWTN. Тема розмови – “Гроші в житті християнина”.

Ведуча – Оксана Семенець.

Передача створена разом з Християнською Службою Порятунку.

Андрій Оленчик, співзасновник Християнська служба порятунку – гість програми “Християнська соціальна платформа” на EWTN Україна.

Тема розмови – “Соціальне лідерство”.

Ведуча – Оксана Семенець.

Командир Корпусу Військових Капеланів ХСП Ігор Шторм та координатор Команди Антикризового Реагування ХСП Олександр Гриша взяли участь у семінарі для військових капеланів “Міжконфесійний діалог: вступ до розбудови миру”, який проходив 6-7 жовтня у Краматорську. Цей тренінг був організований БО ” БФ “Карітас Краматорськ” в рамках проекту “Долаючи розломи в громадах, що постраждали від конфліктів: від зцілення до співпраці” та ініціативою “Діалог у дії” за підтримки міжнародної організації PAX (Нідерланди). У заході взяли участь православні, греко-католики, римо-католики та протестанти. Будуємо мир разом!

У Домі святого Піо підписали безстрокову угоду про співробітництво між релігійною організацією “Місія Євразія” і громадською організацією “Християнська Служба Порятунку”. Спільна освітня, видавнича та інформаційна діяльність – предмет зазначеної угоди. Дякуємо нашому другу і партнеру Денису Горенькову за можливість продовжити і розширити співпрацю, у свій час успішно розпочату на полях нашої Соціо-Місіонерської Школи.

Be the first to comment on "Тут мешкають діти війни, які народилися на війні, та продовжують там жити (Дайджест №61)"

Залишити відповідь