ХСП та Посольство Польщі реалізували проект з надання допомоги лікарням Києва та батькам загиблих воїнів

Пандемія Ковід 19 – це серйозний виклик для України та світу, подолання якого вимагає ще багато праці усього суспільства. Багато хто з нас втратив внаслідок цієї епідемії своїх рідних, друзів, знайомих. Тому необхідність системної допомоги медикам чи підтримки людей, які опинились у зоні підвищеного ризику, як ніколи на часі.

Саме тому в 2020 році Християнська Служба Порятунку спільно з Посольством Республіки Польща в Україні здійснили важливий проєкт, метою якого було надання допомоги Київській міській клінічній лікарні №4 та Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні, а також підтримка літніх батьків загиблих воїнів АТО/ООС.

Проєкт реалізовувався продовж 6 місяців. У цьому часі нам вдалося здійснити таке:

1. Придбано 8 моніторів пацієнта для реанімаційного відділення, а також близько 500 респіраторів для потреб Київської міської клінічної лікарні №4.

2. Придбано 1000 ПЛР-тестів на коронавірус, 20 безконтактних термометрів та близько 500 захисних медичних щитків для Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні.

3. Налагоджено систематичне забезпечення продуктами харчування і ліками 10 родин загиблих героїв АТО/ООС, які перебувають в зоні ризику, що дозволило мінімізувати їхні соціальні контакти і вберегти від хвороби.

На здійснення проєкту були покладені величезні зусилля, але в процесі реалізації проєктна команда отримала те, що є значно коштовнішим за будь-які багатства цього світу: щирі слова вдячності героїв-медиків, що вже рік невтомно борються з коронавірусною інфекцією, а також довірливе спілкування, справжні, повні болю і туги, але водночас і світла спогади літніх батьків про своїх синів, загиблих героїв російсько-української війни.

Велику подяку Господу за можливість зробити цю добру справу висловлюють служителі Християнської Служби Порятунку, які брали участь у проєкті: Артем Семенець (координатор проєкту), Ігор Шулік, Сергій Порошинський, Ольга Січкар, о.Віталій Герасимів (УГКЦ), о. Бенедикт Крок (РКЦ), Олександр Цабак, Святослав Погляд, Іван Шалавінський, Тетяна Колесник та всі, хто на різних етапах долучались і підтримували це служіння.

Особливу подяку висловлюємо Послу Республіки Польща в Україні пану Бартошу Ціхоцькому та працівникам Посольства Польщі в Україні пану Аркадіушу Кутеку та пані Катаржині Каліновській за підтримку у реалізації проєкту.

Хай Господь звільнить нашу країну і світ від пандемії Covid19 та благословить всі зусилля, направлені на її подолання!

МИР ТА ДОБРО!

Be the first to comment on "ХСП та Посольство Польщі реалізували проект з надання допомоги лікарням Києва та батькам загиблих воїнів"

Напишіть відгук