Хто справді шукає Бога, той почує Його голос (Дайджест ХСП №67)

Молитва і служіння

Традиційна Служба Божа за загиблими воїнами та волонтерами. Проводить наш капелан отець Віталій Герасимів.

Михайло Канафоцький:

«Неділя прощення…

День Добровольця…

Для Троєщинської парафії УГКЦ св. Архистатига Михаїла це ще й день пам’яті та молитви за воїнами, які полягли за Україну, за своїх рідних, за друзів…

Вони віддали найбільше, що у них було,- життя…

За кожним обличчям на фото своя історія…

За кожним фото біль рідних і близьких…

Нехай простяться і відпустяться їм усі прогрішення вольні й невольні!»…

Відбулася чергова російськомовна Свята Меса у Пакутувенай (Литва), яка традиційно проводиться кожну другу суботу місяця у намірах нашого Молитовного Щита. Месу як завжди проводив брат Гедимінас Нумгаудіс за участі служителів спільноти “Шалом” (базова спільнота для служіння литовського крила Молитовного Щита). Разом в онлайн також молилися духовні воїни з інших країн, і в першу чергу з України. Міжнародна спільнота Молитовного Щита продовжує своє служіння.

Відбулася чергова Чоловіча Розарійна Молитва у першу суботу березня 2021 року. Знову воювали у духовному світі за Церкву та Україну.

Розарієве повстання триває.

Як завжди 13-ого числа кожного місяця.

Молитва в Красилові за участю засновника цієї духовної ініціативи брата Петра Куркевича.

Великопісні реколекції Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ у санктуарії Йоана Павла Великого у Кракові. Український прапор тут поряд з польським. Плекаємо єдність наших націй заради постання новітнього духовного союзу народів Міжмор’я перед лицем сучасних цивілізаційних викликів та загроз. Ні неомарксистський “гендер” із заходу, ні окультний “рускій мір” зі сходу, ні повзуча ісламізація з півдня, ні язичницька експансія з півночі не поглинуть нас. Наша земля належить Христу до кінця віків.

VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

У 2020 році Християнська Служба Порятунку спільно з Посольством Республіки Польща в Україні здійснили важливий проєкт, метою якого було надання допомоги Київській міській клінічній лікарні №4 та Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні, а також підтримка літніх батьків загиблих воїнів АТО/ООС.

Нагадували учасникам Жіночого маршу, що людина має право на життя від зачаття.

Розпочалося наше спільне служіння з командою місіонерів спільноти “Галилея” на чолі з отцем Романом Братковським. Прифронтові: Піонерське, Новогригорівка, Орловське… Дякуємо Господу за нових друзів та соратників.

Знову воювали в духовному світі. На цей раз за Церкву, якій належить залишатися світлом для світу і сіллю для землі у ці Останні Дні…

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Свята Меса

Адже «немудре» Боже є розумнішим від людського, і «немічне» Боже є сильнішим від людського. (1Кор.)

Дякуємо священику капуцину Vladimir Protsko за звершення Святої Меси.

Молодіжка)))

Духовна сфера особистості

Ціль- показати підлітку, що у кожної людини є духовна сфера пояснити їм важливість і значення цієї сфери.

Дякуємо брату Vladimir Protsko за проведення заняття.

Пропонуємо переглянути сюжет про служіння нашого дитячого центру “Ковчег” у Піонерському, який нещодавно вийшов на польському каналі Polonia.

Дякуємо сестрі- манахині Milena Płachcińska за проведення уроку з польської мови

Дякуємо брату Vladimir Protsko за проведення катехези до першого причастя та навчання міністрантів

– на свято для матусь готували листівки.

Щиро дякуємо нашим добродіям за підтримку служіння дитячого центру “Ковчег”

Хресна дорога

Хрест. Чим він є для нас – віруючих? Це знак. Знак страждання нашого Господа, але насамперед, знак перемоги над смертю для нашого спасіння.

Домашні біблійні зустрічі

Бог у різний спосіб промовляє до нас і відповідає на наші потреби. Хто справді шукає Бога, той почує Його голос.

Дякуємо Господу за священика капуцина брата Vladimir Protsko.

Дитячий центр «Ковчег» відвідали єпископ – ординарій Харківсько -Запорізської дієцезії Павло Гончарук, директор «Карітас Спес Харків» отець Войцех Стасевич та директор спілки «Допомога Церкві на Сході» при Єпископаті Польщі о. Лєшек Крижа TChr.

Діти та дорослі свідчили про життя в умовах війни

Відбулася конструктивна розмова зі служителями центру про подальшу співпрацю.

Дякуємо Господу за приємну зустріч з отцем Владиславом Бісьмак місійне згромадження Вікенія де Поль.

Дякуємо отче за звершення Святої Меси, за вашу підтримку.

Хочемо від щирого серця подякувати благословенним нашим Ніна Пацьора, Марія Басиста, Віра Кравченко, за Вашу допомогу, підтримку, молитви, зачіски, за Ваше невтомне служіння Богу та людям.

Хай Господь завжди оберігає Вас і благословляє.

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)  

Посетили 40 человек в селе Рыбянцево – 20 стариков и 20 детей малоимущих. Радости и благодарности не было предела.

Посетили с подарками 16 человек стариков, которым за 80, в селе Закотное. Бывает так, что без слез не глянешь на то, как живут люди.

Благословили коляской человека с инвалидностью в селе Рыбянцево.

Праздник для детей с.Бондарево

ХСП-Мар’їнка

Велика подяка хлопцям з “Veterano Garage” м.Житомир поремонтували нашего волонтерського коника грошей не взяли,всім рекомендую дуже гарні спеціалісти сервіс на висоті,дякую разом до перемоги.

Соціальна платформа

Mariana Hinzula, еколог, кандидат географічних наук, фахівець з охорони природних ресурсів, автор і ведуча циклу екологічних передач «Спочатку було чисто» на радіо «Марія» – гість програми “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна.

Тема розмови – Екологічна свідомість християнина.

Як вчитися екологічного мислення? Як мудро розпоряджатися матеріальними і духовними благами? Як вчитися жити з меншими потребами? Як протистояти культурі марнотратства? Як Церква допомагає у формуванні екологічного мислення християн?

Про необхідність реформування інституту військового капеланства в Україні говорили у програмі Musa sapientum на Радіо Марія.

Гостями програми були протоієрей, капелан о.Леонтій Никитенко – кандидат богословських наук, доцент кафедри біблійних і філологічних дисциплін КПБА, та
керівник відділу душпастирства Департаменту військового капеланства патріаршої курії Української греко-католицької церкви, протоірей, о.Ростислав Височан.

Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету (м.Львів), викладач богослов’я – гість програми #ModusVivendi на Радіо Марія.

Тема розмови – Екуменічні Соціальні тижні як суспільний майданчик пошуку спільних рішень і шляхів розв’язання соціальних, економічних і гуманітарних проблем в Україні.

Відбулася чергова віртуальна зустріч міжнародної спільноти Католицької Акції. Вперше була представлена Християнська Служба Порятунку. Дякуємо отцю Василю Білашу за запрошення та надану можливість. Продовження обов’язково буде.

Батьки та педагоги матимуть можливість вибору, які предмети викладатимуть дітям: етику, чи предмети морально-духовного спрямування. Про це сказав Юрій Решетніков, заступник голови Ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, під час програми Musa sapientum, яка вийшла в ефірі Радіо Марія.

Ярослава Крешана, кандидатка біологічних наук, активістка пролайф руху “Гладіатори життя” – гостя програми “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна.

Тема розмови – Християнський пролайф. Наукове просвітництво.

У Краматорську пройшов третій двохденний тренінг, в якому взяли участь капелани з різних християнських конфесій. Під час зустрічі розглядали питання теології миру, критичного мислення, а також знайомилися з цікавими методами боротьби зі стресом.

Навчання організовано Карітасом-Краматорськ в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах” спільно з ініціативою “Діалог у дії” за підтримки міжнародної організації РАХ (Нідерланди)

Be the first to comment on "Хто справді шукає Бога, той почує Його голос (Дайджест ХСП №67)"

Напишіть відгук