Що таке Great Reset? Інтерпретація кардинала Мюллера

Міжнародний план відновлення світу після пандемії коронавірусу, який називають Great Reset, не відображає католицького бачення людини і світу. 

За словами німецького ієрарха, кардинала Герхарда Людвіга Мюллера, найгірша небезпека Great Reset походить від його утопічно-атеїстичного характеру. Автори книги “COVID-19: Great Reset”, директор Всесвітнього економічного форуму Клаус Шваб та економіст Террі Маллерет у своїй роботі взагалі не згадують Бога; вони також не залишають місця для трансцендентності. “Історія вчить, що таке нехтування не є доброю ознакою”, – зазначив Кардинал Мюллер.

“Кожного разу, коли людина хотіла відтворити себе і викупити себе, вона замість цього створювала монстра”, – згадував він, вказуючи на приклад “жахливого експерименту над людьми”, яким був Радянський Союз. «Це повинно переконати нас, що утопія раю на землі в будь-якій формі призводить до найбільших злочинів проти людства (заперечення свободи, знищення робочої сили, скорочення населення шляхом абортів та евтаназії). Людська природа, поранена гріхом, потребує божественного прощення. Тільки Божа благодать може викупити нас і дати нам свободу і славу Божих дітей », – підкреслив він.

Кардинал Мюллер також відхилив критику інтерпретацій Great Reset, як чергову “теорію змови”. Він нагадав, що тоталітарні системи “завжди засуджували будь-яку критику, як змову та диверсію”. У своєму коментарі він посилався на багато застережень проти тоталітарного правління 20 століття і пояснив, що “їх важко дискредитувати, як теорії змови, оскільки реальні політичні події підтвердили їхню правоту”.

Німецький ієрарх застерігає нас не сприймати обіцянки Great Reset та подібні програми неймовірно багатих фондів, як невинну діяльність. “Сліпа впевненість у філантропічному ставленні лідерів Великих Фондів та Відкритих Суспільств можлива лише завдяки повністю наївному запереченню реальності”.

Різким критиком Great Reset є також Ренато Крістін, антикомуніст, професор філософської герменевтики в університеті Трієсту в Італії. Як він зазначив, книга Шваба не містить “відображення совісті”, а “відбираючи елементи капіталізму” вводить “принципи іншого роду: соціалізм та етатизм перш за все”. На думку Крістіна Great Reset збігається з баченням Папи Франциска лише у відмові від капіталізму. Це не залишилось непоміченим Світовим економічним форумом. На веб-сайті ВЕФ була опублікована стаття, в якій вихваляється Папа Римський за те, що явно відкидає сучасний неолібералізм в енцикліці Fratelli Tutti.

Проф. Крістін також зазначає, що в книзі Шваба “бракує певних і чітких ідей”, на яких можна було б будувати майбутнє, є симптоми того, що він називає “плутаниною” і “знаком хаосу”, який впливає на західний світ сьогодні. Це створює можливість для торжества того, що він називає “нігілістичним секуляризмом” і “відкриває шлях до дехристиянізованого суспільства”.

Замість того, щоб слідувати подібним ініціативам, викладаючи – на думку італійського філософа – політичні бачення, натхненні теологією визволення, Церква повинна застосовувати соціальну доктрину Церкви “в оригінальному та автентичному формулюванні, дану Папою Левом XIII в енцикліці Rerum Novarum та Папою Іваном Павлом ІІ в енцикліках Laborem Exercens і Centesimus annus. За словами Крістін сучасний світ потребує “обґрунтованих, твердих, чітких та ефективних” теорій “, що апелюють до великих цінностей західної традиції” і “дійсно впорядковують світ”.

Картина нового світового порядку виразно доповнюється різноманітними недвозначними штрихами.

Кілька найбільших у світі технологічних та медіа-компаній об’єднали зусилля для боротьби з «дезінформацією та шахрайством в Інтернеті», що викликало занепокоєння щодо повного управління Інтернетом. Повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на lifesitenews.com.

У прес-релізі, опублікованому 22 лютого корпорацією Microsoft, зазначається, що до комп’ютерної та програмної компанії приєднаються Adobe, Arm, BBC, Intel, Microsoft та Truepic, які разом утворюватимуть «Коаліцію за походження та автентичність вмісту (C2PA)».

Метою C2PA було б подолання того, що Microsoft назвала «поширеністю дезінформації та шахрайства в Інтернеті шляхом розробки технічних стандартів для підтвердження джерела та історії або походження медіа-контенту».

З цією метою C2PA оголосив про свій план «створити стандартизоване рішення про походження з метою боротьби з оманливим вмістом». Відповідно до згаданого «рішення», C2PA прагне дозволити величезній кількості користувачів Інтернету взяти участь у пошуку будь-якої інформації, яка вважається «дезінформацією».

У заяві йдеться:

«Організації-члени C2PA будуть спільно розробляти специфікації походження вмісту для загальних типів активів та форматів, щоб видавці, творці та споживачі могли простежити походження та еволюцію частини засобів масової інформації, включаючи зображення, відео, аудіо та документи».

У заяві C2PA вказується на характер Інтернету, що вимагає від такої організації побудови «довіри», та наголошується на необхідності співпраці між компаніями, сфера діяльності яких поширюється майже на всі куточки цифрового світу:

«Співпраця з виробниками чіпів, новинними організаціями та програмним забезпеченням та компанії-платформи мають вирішальне значення для забезпечення всеосяжного стандарту походження та стимулювання широкого впровадження в екосистемі вмісту», – пише Microsoft.

C2PA – не нова ідея, оскільки Microsoft визнає, що вона спирається на подібну, вже наявну Ініціативу автентичності вмісту (CAI) та походження проєкту. Останнє є спільними зусиллями Microsoft, BBC, CBC/Radio Canada та New York Times. Ці чотири організації згадували про «висхідну загрозу» «дезінформації» і писали, що Project Origin «створить основу для довіри до ЗМІ».

«Із заснуванням C2PA технічні стандарти будуть уніфіковані, тоді як ці два суб’єкти [CAI та Project Origin] продовжуватимуть впроваджувати, створювати прототипи та навчати у відповідних спільнотах», – оголосила Microsoft.

Головний науковий керівник корпорації Microsoft та виконавчий спонсор Project Origin Ерік Горвіц згадав, що існує «критична необхідність усунення широкомасштабного обману в Інтернеті».

У дописі в блозі про C2PA Горвіц показав, що організація є головним мотивом зустрічі в Давосі 2019 року, щорічної зустрічі Світового економічного форуму з метою організації та просування глобалістських програм та соціальної інженерії.

Горвіц писав, що ключовою частиною «боротьби з дезінформацією є розробка та впровадження технологій для підтвердження походження, автентичності та історії Інтернет-ЗМІ».

З приходом C2PA, очолюваного британською групою новин BBC та програмною компанією Microsoft, інтернет-ЗМІ, схоже, підлягає сертифікації та автентифікації організацій, що входять до C2PA, або просто відповідають її директивам та стандартам.

Такі новини про утворення C2PA спричинили негативні реакції з боку деяких онлайн-платформ, оскільки люди швидко коментували потенційні загрози нової організації.

«”Бойова дезінформація” = “інформація, яку ми вважаємо за потрібну передавати плебсу”», – написав один із користувачів Twitter.

Ірландське ЗМІ Gript зазначило, що плани перевірки інформації в Інтернеті підіймають «всілякі потенційні проблеми, пов’язані з точністю та надійністю так званої» офіційної «інформації». Gript зазначив приклад повідомлень Всесвітньої організації охорони здоров’я на початку січня 2020 року, в яких стверджувалося, що не було жодних доказів передачі COVID-19 від особи до людини, перш ніж незабаром довелося змінити свої «офіційні» заяви.

Формування C2PA приходить незабаром після того, як частини думки в New York Times, один з чотирьох членів батьківської групи C2PA в Project Origin, виступали за призначення «реального царя», який буде «вирішувати дезінформацію і внутрішній екстремізм.

«Коли політики намагаються контролювати те, у що ви вірите, вони вже не є політиками. Вони за визначенням – диктатори. І якщо їм вдається контролювати те, у що ви вірите, ви вже не громадянин. Ви не вільна людина. Ви раб», – зауважив ведучий Fox News Такер Карлсон.

Джерела:

https://www.rodyna.org.ua/scho-take-great-reset-interpretatsiya-kardynala-myullera/

https://slovoproslovo.info/potuzhni-tehno-ta-media-kompanii-ob-ednayutsya-zarady-stvorennya-c2pa-koalitsii-yaka-borotymetsya-z-dezinformatsieyu


Be the first to comment on "Що таке Great Reset? Інтерпретація кардинала Мюллера"

Залишити відповідь