Декалог зобов’язань політика – християнина

Як відомо, цей рік буде роком доленосних виборів з боку українців – президентських, а згодом і парламентських. Чи є до цього діло християнам? Безумовно, що так. Ми – громадяни цієї країни і у нас під ногами рідна земля, на якій жили і помирали наші предки та житимуть і творитимуть наші нащадки. І саме ми несемо відповідальність за те, чим буде в майбутньому наша Батьківщина – віддзеркаленням Царства Божого на землі, чи вотчиною окультно-деспотичного «руского міра», псевдоліберальної «гомодиктатури» або ж приправленого національним колоритом доморощеного язичництва.

Ось чому в УГКЦ, відповідно до рішення Синоду, напрацьовують пам’ятку виборця-християнина щодо усвідомлення своєї відповідальності за власний голос та пам’ятку політика-християнина щодо зобов’язання дотримуватися християнських цінностей у своїй політичній діяльності.

А нижче пропонуємо вашій увазі так званий Декалог зобов’язань політика – християнина, підготовлений нашими  івано-франківськими побратимами зі складу мирянських організацій – учасників Християнської Суспільної Платформи.

Зобов’язання політика-християнина!

    Усвідомлюючи свою особисту «відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями» (Преамбула Конституції України), привселюдно обіцяю, що у своїй державотворчій та законотворчій діяльності буду керуватись загальнолюдськими, моральними та християнськими цінностями і домагатимусь:

У соціально-духовній сфері:

1) Стимулювання та підтримки народжуваності в Україні, шляхом прийняття відповідних державних програм та законів для захисту української народу і для забезпечення економічного процвітання держави.

2) Захисту життя від зачаття аж до природної смерті на основі ст. 3 та 27 Конституції України: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю» та «Кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави – захищати життя людини».

3) Захисту інституту сім’ї в Україні в будь-який законний спосіб, зокрема шляхом відновлення Міністерства сім’ї, яке б піклувалося на державному рівні питаннями відповідної підготовки, створення, збереження та захисту української сім’ї.

4) Заборони гендерної ідеології та її публічної пропаганди, що порушує, встановлений Богом природній порядок існування людини та сім’ї, руйнує цінність чоловіка та жінки, і заплутує у 54 соціальні гендерні ролі (гендерні ідентичності).

5) Вивчення християнської етики у навчальних закладах України всіх рівнів.

У соціально-економічній та державотворчій сфері:

  • Домагатимусь очищення суспільства від корупції, вноситиму законопроекти спрямовані на протидію корупції, офшорних схем, контрабанди, та унеможливити розкрадання природніх ресурсів.
  • Пріоритетом у моїй діяльності буде створення умов для функціонування в Україні справедливого і незалежного суду, чесних та незалежних правоохоронних органів, протидія корупції на всіх рівнях.
  • Докладатиму зусиль, щоб наша країна була енергонезалежною, а природні багатства України використовувались на законній основі, в інтересах суспільства і держави.
  • Ініціювати закон про обов’язкове відвідування депутатами сесій Верховної Ради, у разі відсутності без поважної причини – штраф на прикладі Німеччини. Позбавляти статусу народного депутата за багаторазову відсутність.
  • Прагнутиму обмеження реклами яка призводить до залежностей (алкоголізму, куріння), а також підтримувати програми, які допоможуть людям позбутися різноманітних залежностей (в тому числі наркоманії, ігроманії).

ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЗАВДАНЬ ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ:

Не зловживати владою задля задоволення будь-чиїх приватних  інтересів на шкоду загальносуспільному благу. Завжди у всіх  своїх привселюдних висловлюваннях та вчинках керуватися загальнолюдськими нормами моралі та християнськими цінностями задля спільного блага громади, держави і народу України. Усіма своїми силами сприяти захисту, поширенню та утвердженню в суспільстві християнських цінностей та морально-етичних засад в усіх сферах суспільного життя.  Буду докладати конкретних зусиль, щоб творити Україну християнською державою.

У ЦЬОМУ ХАЙ ДОПОМОЖЕ МЕНІ ГОСПОДЬ!

ПІБ__________________________________________________

_____________________________      ____________________________

            Яку політичну силу представляю                              В який орган балотуюся

Дата ___________                                                    Підпис_____________

1 Comment on "Декалог зобов’язань політика – християнина"

  1. Чудова ідея, добре було б побачити, як вона реалізується.
    Ви подумали про пана Андрія Садового? Я теж.
    Але тут такий собі нюанс. Можна бути християнином і соціалістом чи лібералом. А можна бути християнським демократом за політичними переконаннями. Я точно знаю, що в Україні жоден політик про себе такого не сказав. Правда, і інших своїх політичних переконань ніхто нам не відкрив, але ж ми про християн…

Залишити відповідь