День Захисника України: свято зі сльозами на очах

Представники трьох організацій – партнерів, а саме Християнської Служби Порятунку, громадської організації «Родини ветеранів АТО» та громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» разом відзначили День Захисника України, взявши участь у богослужінні, присвяченому пам’яті загиблих воїнів, та вшануванні матерів полеглих героїв.

Служба Божа та подальша програма зустрічі – реквієму проходили у приміщенні ГО «Родини ветеранів АТО», що на проспекті Маяковського 10. Службу відправив греко-католицький священник отець Віталій Герасимів, який напередодні отримав підписаний Главою УГКЦ Святославом Шевчуком декрет про його призначення духівником ХСП та ГО «Родини ветеранів АТО». Таким чином, отець Віталій став офіційним капеланом Християнської Служби Порятунку та в рамках діяльності ХСП опікуватиметься ветеранами та їх родинами, матерями, дружинами та дітьми загиблих воїнів.

Після Служби Божої відбулася спільна трапеза за участю всіх присутніх, на честь матерів та їх загиблих синів звучали пісні у виконанні отця Віталія Герасиміва, семінаристів Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії та активістів, лунали слова вдячності та підтримки з боку керівників громадських організацій.

Зазначений захід ще раз наочно підтвердив надзвичайну важливість надання заслуженої шани тим, хто втратив рідних людей на цій війні, приділення належної уваги всім, хто продовжує страждати від її наслідків і кожного дня бореться з горем та відчаєм. Ми просто не маємо права залишати їх наодинці з бідою. Їх діти, чоловіки, батьки  загинули за Україну і кожного з нас.

Цих матерів непросто зрозуміти тим, хто не хоронив полеглих синів. Але ще важче зрозуміти тих, хто тут, в мирному та безтурботному тилу, уже так «втомився» від війни, втративши чутливість до болю тих, для кого війна уже не закінчиться ніколи…

Довідково: Богослужіння за упокій загиблих українських воїнів відбуваються у приміщенні громадської організації «Родини ветеранів АТО» на Маяковського 10 щонеділі о 10:00. Їх проводить капелан та духівник отець Віталій Герасимів.

Be the first to comment on "День Захисника України: свято зі сльозами на очах"

Залишити відповідь