Діти нашого центру, стоячи на колінах, просили Господа, щоб швидше загасили вогонь та втишився вітер (Дайджест ХСП №25)

– «Проти природи і природніх стихій важко встояти.

Знову пожежа здійнялась неподалік нашого центру. Вона розпочалась в с. Сопіне та через сильний вітер та спеку вогонь важко було зупинити……

Щоб зупинити лихо, об’єдналися разом служителі ХСП, офіцери цивільно-військового співробітництва Cimic Berdyanske, місцеві дорослі та підлітки, пожежна команда, адже кожен будинок був у небезпеці. Діти нашого центру стоячи на колінах просили Господа, щоб швидше загасити вогонь та втишився вітер. Дитячі молитви були вислухані🙏

Дякуємо всім, хто не залишився осторонь чужої біди», – написав на своїй сторінці координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

– ХСП-Вільнюс.

Отримали добру звістку від координатора литовського крила Молитовного Щита ХСП Гінтарії Калітіте: до Щита приєдналася чергова молитовна група. На цей раз чоловіча. Отож наше духовне військо зростає. Дякуємо Богу за кожного духовного воїна.


На початку серпня Ординарій Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископ Віталій Кривицький вдруге був на ротації у складі місіонерської тактичної групи ХСП-Маріуполь. Як і минулого року, він здійснював своє служіння виконуючи всі обов’язки священика: проведення Служб Божих, уділення Святих Таїнств потребуючим та хворим, спільна молитва та спілкування з дітьми – вихованцями дитячого центру “Ковчег”, проголошення Слова під час біблійних груп.

– “Папа для України”.

Проект з роздачі одягу, який адмініструється Християнською Службою Порятунку в рамках гуманітарної акції “Папа для України”, триває. На цей раз фронтові дороги ведуть через Мар’їнку і Новомихайлівку, Красногорівку, Новоукраїнку, Богоявленку….

– ХСП-Маріуполь-Піонерське.

Вже скоро до школи, а у нас ще 8 днів літнього табору.
Вітаємо серед нас команду волонтерів з м. Київ Yulia Yefimova, Александр Миколишин, Ксюша Бидник, Fedor KolomietsAnna SoloviovaKonstantin Moiseenko, Яна Левицька, Володимир Лонський, відразу по приїзді приступили до служіння і з дітками і технічні справи підлагодили. Веселий табір продовжується.
БОГ Є ЛЮБОВ, А МИ ЙОГО ДІТИ🙏😇

Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими🙃😊. (Оскар Уайльд)
Дякуємо за ці щасливі години радості, військовослужбовцям Cimic Mariupol та Cimic Berdyanske разом #ХСП – центром “Маріуполь-Піонерське” за організацію для діточок з дитячого центру “Ковчег” поїздку до луна-парку “Прага-луна” в н.п. Мелекине. Велика подяка Насібову Зульфару Садраддіновичу, директору луна-парку,
Божого благословіння Вам.

Я МОЖУ БУТИ СВЯТИМ…

Закінчився тиждень дитячого табору присвячений темі: ” Святість”, наслідуємо Ісуса та святих йдемо разом до святості🙏😇

– ХСП-Бахмут (Зайцеве, Майорськ, Бахмутка). Служитель Олег Коноплянка.

Продолжаем служить людям.Проект служения милосердие “Накорми голодного”. Проповедь Слова, молитва и горячий обед. Выражаем благодарность Nick Sytchev за финансовую поддержку этого проекта и всем добрым людям которые принимают участие в этом проекте(служа этим людям).Бог да благословит вас за вашу помощь этим людям.

Будування ковчегу, яким є Церква у Христі триває, і Бог також довго терпить!
Долучись до його будівництва, щоб і самому увійти і інших привести!
Слава Ісусу Христу!

Домашняя группа.”Пребудьте во Мне ,и Я в вас..Я есмь Лоза,а вы ветви…”Иоанна 15:4,5.

ХСП долучилась до організації відпочинку дітей прифронтової Авдіївки на мирній землі у Язлівці.

ХСП. Разом у служінні. Разом у молитві. Разом у духовній битві.

Карпати. 10денний Католицький інкаутер. Зцілення, визволення, руйнування прокляття. Господь діє! СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Особа подяка Андрій Оленчик, та Lina Savelyeva.

Вчергове у Християнської Служби Порятунку в Домі святого отця Піо гостювали польські байкери -католики з Катинського Рейду. Раді були вас знову бачити, друзі. Безпечної дороги і натхненної молитви протягом всього маршруту.

Be the first to comment on "Діти нашого центру, стоячи на колінах, просили Господа, щоб швидше загасили вогонь та втишився вітер (Дайджест ХСП №25)"

Залишити відповідь