Діти «сірої зони» потребують набагато більше любові, ніж їхні однолітки, які не бачили війни (фоторепортаж)

Літо. Канікули. Але служителі Християнської Служби Порятунку продовжують організовувати дозвілля та творчі заняття для дітей «сірої зони».

Наталя з парафії Храму св. Йосипа у Дніпрі, яка допомагала служителям ХСП у «сірій зоні» розповідає про свої емоції від спілкування з маленькими громадянами, які бачили війну:

«Село Виноградне розташоване на узбережжі Азовського моря. В селі є дитячий садок – маленький, затишний, з пісочницею та дитячим майданчиком. До садочка можна доїхати тільки через блок пост.

Дітям «сірої зони» довелося пережити стільки, скільки не кожна доросла людина пережила за своє життя. Вони можуть розповісти жахливі історії про те, як ховаються у підвалах під час обстрілів, як тремтять стіни та вікна в їхніх будинках.

Діти «сірої зони», як і діти будь якої країни, потребують любові. Тільки потребують вони її набагато більше, ніж їх однолітки, які мають можливість зростати під мирним небом.

Для таких маленьких мешканців Донеччини серця служителів ХСП відкриті в першу чергу.

Щосереди дівчата Оля та Оксана приїжджають до садочка «Лелека», щоб поспілкуватися з діточками, пограти з ними в ігри.

Звичайно, є й подарунки. Діти з радістю вибігають до служителів, бо чекали зустрічі з ними.

Тепер з впевненістю можна стверджувати, що і так звана «сіра зона», може перетворитися на місце де панує ЛЮБОВ».

ХСП допомагали проводити такі заняття з дітьми сестри Інна та Дарія з м. Києва із Згромадження Дочки Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії (Серцянки).

«Сьогодні  ми намагалися принести трохи радості для дітей з прифронтової Талаківки!

Смішні конкурси, пісні, а особливо танці під всесвітньо відомий християнський хіт! Навіть мама з маленькою донечкою стали зірками – і теж танцювали як могли! Можна сміло сказати, що наші діти – справжні таланти!», – діляться враженнями сестри.

У прифронтовому Піонерському група, яка весело проводить дозвілля та бере участь у творчих заняттях ХСП називається “Ковчег”.

У заняттях беруть участь не тільки діти, але й їхні батьки.

Ось духівник та капелан ХСП о. Олександр коцюр вчить хлопчика грати на гітарі.

Служитель ХСП Володимир Завадський допомагає дівчинці Даші опанувати тенісну ракетку.

Гратися можна й весь день, але обід – обов’язково.

Далі просто фото дітей, які на мить забулись про війну.

Be the first to comment on "Діти «сірої зони» потребують набагато більше любові, ніж їхні однолітки, які не бачили війни (фоторепортаж)"

Напишіть відгук