Мрії дітей, які щоденно живуть з війною (Дайджест ХСП №37)

Традиційна щомісячна Служба Божа для служителів Штабної Команди Християнської Служби Порятунку

Київ, Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви РКЦ. Каплиця святого отця Піо. Традиційна щомісячна Служба Божа для служителів Штабної Команди Християнської Служби Порятунку.

Ми тут не в гостях, це наш дім.

Молитва служителів за остаточне укорінення України у Гідності Божій

 Гідність – це те, що дається нам від народження як утвореним по Образу Божому. Свобода – це те, що ми здобуваємо, уподібнюючись до Христа. Зі Святом всіх, кого стосується сказане вище!

 Вечір 21.11. Там, внизу на Майдані, йде Віче Гідності. А тут, на пагорбі біля Хреста і фігури Богородиці, водночас йде молитва служителів за остаточне укорінення України у Гідності Божій… Вічний тандем Ісуса Навина і Мойсея…

 Молитовні наміри на грудень для Молитовного Щита ХСП.

Одна з інтенцій: Нація – за захист від знищення християнської національної ідентичності народу та його перетворення через розповсюдження «руского мира» або «ліберальних європейських цінностей» в уразливу для маніпуляцій секуляризовану біомасу.

Лекції в Школі Соціального Лідерства

 У Школі Соціального Лідерства минулого вікенду відбулись такі лекції:

– Особисте та організаційне лідерство (лектор – Денис Гореньков, координатор ініціативи «Місія в професії», соціолог та місіолог)

– Сміття у домі християнина: чому варто сказати “ні”? Чому сміття – це проблема людства (лектор – Мар’яна Гінзула, еколог, кандидат географічних наук, фахівець з охорони водних ресурсів)

– Християнське соціальне лідерство: шлях духовного воїна (лектор – Андрій Оленчик, співзасновник і програмний координатор #ХСП, член Ради Об’єднання католицьких спільнот)

– Креативність та соціальна доктрина Церкви: від особи до громади (лектор – Зиновій Свереда, Доктор соціальної економіки Папського Григоріанського університету (Рим, Італія).

#Спогади військового психолога ХСП (Nela Kucak).

#мрія_про_їжу

В останній тиждень жовтня відбулась моя ротація до дітей у “червону зону”Донеччини.
На психологічних заняттях діти створювали своє “Безпечне, надійне місце”. Кожен міг запропонувати, що там має обов’язково бути.
Діти мріяли про: дім з підвалом у декілька поверхів вниз, щоб ховатися; великий холодильник з продуктами; магазин з продуктами і декілька мангалів з шашликом, а ще піч, щоб хліб пекти… Озеро, щоб ловити рибу і басейн.
А потім великий металевий паркан, вертольоти охорони, стадіон і дитяча площадка, а ще має бути Добра Церква і Ейфелева вежа.
Так виглядає мрія про безпеку сьогодні дуже близько від нас.

Хроніки ХСП – Центру “Маріуполь – Піонерське”

– Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

Нехай заграє море та його повнота, світ і його мешканці. Ріки нехай у долоні плещуть і разом нехай ликують гори.
Щиро дякуємо о. Pawel Tkaczyk за звершення Святої Меси.

Альфа Курс

Тема конференції ” За що помер Ісус Христос”
4 “..Та Він наші недуги взяв на себе, Він ніс на собі наші болі. Ми ж, ми гадали, що Його покарано, що Бог Його побив, принизив.
5 Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на Ньому, і Його ранами ми вилікувані.
6 Усі, як вівці, ми блукали; кожен ходив своєю дорогою; провини нас усіх Господь поклав на Нього.(Іс.53. 4-6)

 

Сильніше всього бувають ті, хто направляє свої сили на добрі справи. Маргарита Наваррська)
Щиро дякуємо братам і сестрам з парафії Воздвиження Хреста Господнього за допомогу.
Нехай добрий Господь благословить вас сторицею.
МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

 

Щиро дякуємо Caritas Diecezji Toruńskiej

директору ks. prałata Daniela Adamowicza та о. Pawel Gonczaruk за солодощі 🍫🍭для дітей дитячого центру

” Ковчег”.Божого благословіння Вам, за відкриті серця дарувати дітям радість.

А час минає швидко, не зупинити….

Закінчилося ротаціїне служіння Сестер Милосердя св. Вікентія Де Поль

Ось і закінчилося ротаціїне служіння Сестер Милосердя св. Вікентія Де Поль, Дякуємо Вам Renata Zygmaniak,
S Katarzyna Mierzejewska за час любові доброти та радості які Ви дарувати, утішали словом та молитвою, завжди йшли на допомогу. Ви світло світу, нехай Добрий Господь благословить Вас. 😇🙏

Хто сіє добро той пожинає радість🙂
Для дітей це теплі речі, для батьків це велика допомога та підтримка, Щирі слова подяки зі сльозами радості на очах передавали батьки та діти нашим добродіям Лесі Юрівні Дубновій та персоналу Клініка Дубнової “Стоматолог і Я”,
Дякуємо Вам за теплі подарунки для дітей, нехай щедрий Господь благословить Вас сторицею.
МИРУ ТА ДОБРА!

Суботній день у нас завжди насичений, катехеза ” Таїнства Євхаристії”. Банси, ігри, готували адвентовий календар добрих справ зі Словом Божим на кожен день.
Дякуємо Видавницьтву Clara Studio за дитячі молитовники та ігри.
Божого благословіння всі добродіям.
МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

Хроніки ХСП-Центру “Бахмут”

(служитель Олег Коноплянка)

Жованка. До нас в черговий раз завітали брати з Чернівецької області.
Поділитися хлібом в життя вічне, і також привезли хліб щоденний.

Щиро дякуємо вам брати, та церквам вашим, за жертовність, вірність, та сталість в служінні!

Майорськ, воскресна служба з Александр Василич.

“Царство Небесне подібне до чоловіка – господаря, який рано-вранці вийшов найняти робітників у свій виноградник.” Матв.20:1-16.

Взагалі, ця притча про Господаря, Якому байдуже, скільки ти працював в Його винограднику, Його хвилює, щоб людина не залишилася не найнятою, тобто не спасенною, тому Він виходить і під вечір!

І це щастя, що Господар звернув на нас увагу! І нам варто думати, – як ото тим, які теж стоять на спеці, але “не найняті,” і треба радіти, коли хтось долучається до праці в винограднику і отримує нагороду!
#СлаваІсусуХристу!

Хроніки ХСП-Центру “Авдіївка”

(служитель Олена Єрохіна)
Сьогодні день великого свята помноженого на декілька знакових подій. Це відправна точка звільнення духу від кайданів та могутня сила вільності у середині людей.
Дуже тішуся від того,що саме в такий момент мала змогу привітати, побути поряд з хлопцями, які виборюють вільну Україну…
Це час пролетів як кілька хвилин, але ми змогли подарувати один одному багато сердечного тепла та любові, поваги та вдячності. А саме головне – ми разом робимо одну справу, боронимо нашу країну, кожний у свій спосіб і це нас еднає!!!
Дякую дорогі захисники Богу за кожного з Вас!!! Нехай Господь та все Його могутнє військо стане на захист і допомогу у боротьбі з ворогом!!!

Висловлюю подяку Taras Sikorczuk, Лавринюк Олександр та небайдужім добродіям, Михайло УхманМихайло Ухман ЖурналістMykhailo Ukhman, Феціца Христина Михайлівна та ГО Логістичному Центру допомоги бійцям АТО, Сергей Доротюк, та Cimic Avdeevka за передані смаколики, періжечки, варенички та смачна морква з бурячком, дитячі малюнки, насіння, кава,чай, будівельні мішки, а найголовніше в цьому – ви передали частку свого серця хлопця, бо за всім стоїть кропітлива праця!!! Дякую Вам за можливість обійняти бійців від вашого імені також!!!

Це надзвичайний день, бо дуже знаковий.

Дякую Виталий Кириленко та Виталий Савельев що були сьогодні янголами охоронцями для особисто мене – я це дуже ціную та поважаю.
Усіх причетних зі святами!!!

С глубоким уважением и от чистого сердца благодарю замечательную Olena Amouri за теплые вещи. Мне сложно передать эмоции людей,когда они получили частичку теплоты. Возможно кому-то сложно понять,что это значит,но для тех кто пережил весь ужас войны вместе с детьми – это дороже всех сокровищ на земле. Сама суть внимания и поддержки вот что имеет ценность. Вы делаете не просто помощь людям,вы дарите им надежду и веру в завтрашний день. Для таких людей ваша забота как глоток свежего воздуха!!! Спасибо большое за поддержку и сострадание!!!

Благодарю Елена Стайловская, это тот человечек ,который не падает духом,хотя пришлось пройти через многое. Спасибо дорогая,что не смогла пройти мимо этих людей. Очень важно быть там, нас желает видеть Господь. Он любит нас всех одинаково и для Него очень важно,чтобы никто не был забыт. Спасибо Леночка,что ты настоящий Божий сосуд!!!
Спасибо большое всем за поддержку!!!

 

Хроніки ХСП-Центру “Мар’їка”

 (служитель Тетяна Мойсеєва)

Гал 6:10: “Отож, допоки є час, будемо вчиняти добро всім, а найбільше своїм одновірцям!”

Передали речі та усіякі цікави наліпки та пазли для дітей від Liza Zubko та Mary Wood Millikan. Господь завжди піклуєтся про тих, хто піклуєтся про Його народ. Хто служит Йому всім серцем!!!!

Християнська Соціальна Платформа відтепер і у Facebook

Християнська Служба Порятунку започаткувала окрему сторінку у ФБ для своєї Християнської Соціальної Платформи. Це сприятиме підвищенню зручності пошуку відповідних матеріалів та тематичних анонсів. Запрошуємо всіх зацікавлених вподобати зазначену сторінку і стати її постійним відвідувачем.

 

21 листопада, фронтовий координатор Християнської Служби Порятунку Артем Семенець був запрошений на урочистий захід, присвячений річниці початку Революції Гідності, у стінах Вишгородської державної адміністрації. Зокрема, Артем виступив перед школярами місцевих шкіл і депутатами районної ради. Говорили про болісний досвід, пережитий під час Революції Гідності, а також про відповідальність як стиль життя і як єдиний спосіб очищення від хвороб суспільства.
Більше на сторінці Вишгородської державної адміністрації.

ХСП вітає журнал УГКЦ “Наш Собор” з десятиріччям.

21 листопада Наш Собор журнал УГКЦ святкував своє перше десятиріччя.

“Для мене, чесно кажучи, було майже дивом, що журнал, який починався з парафіяльної газети, не тільки зміг протриматися десять років, а й став авторитетним та сучасним виданням цілої Києво-Галицької митрополії УГКЦ. Але, коли слухаєш розповіді, спогади, дискусії всіх причетних до створення журналу від заснування і до сьогодення, уявляєш, скільки праці та віри вкладено в кожен випуск, то розумієш, що десять років – це ще далеко не рубіж!
Пишаюся бути частинкою цієї спільноти! Дякуємо Богу за можливість співпрацювати з командою Наш Собор журнал УГКЦ. ”

Олеся Шніцер, координатор Школи Соціального Лідерства

Матеріали курсу “Основи соціального лідерства – служіння”

На сайті ХСП оприлюднений Модуль «Католицька Акція як приклад соціального лідерства-служіння» курсу «Основи соціального лідерства-служіння».

 

 

 

 

Be the first to comment on "Мрії дітей, які щоденно живуть з війною (Дайджест ХСП №37)"

Залишити відповідь