«Добрий господар» на пришкільній ділянці Великоглібовицької школи

Демонстраційну грядку за технологією науковця Володимира Розума створено на пришкільній території в селі Великі Глібовичі (Перемишлянський район, Львівська область). Це спільна ініціатива Християнської Служби Порятунку та Благодійного Фонду Рідня в рамках програми “Добрий господар” для поширення знань застосування простих технологій господарювання на землі.

У створенні грядки, серед інших, взяли участь сільський парох отець Микола Стручинський, педколектив школи, учні школи. Навчання проводив Олег Шмілик, координатор з проектної діяльності Фонду Рідня.

Домовилися, що наступним кроком  буде створення учнями ще декількох грядок, якими вони в подальшому заопікуються.

Перед закладенням грядки отець Микола Стручинський провів молебень про дбайливе ставлення до дарів Природи у Великоглібовицькій загальноосвітній школі.

Нагадаємо, що у 2019 році на День Незалежності у селищі Дашава на Львівщині  відбулося представлення та підписання Декларації про співпрацю і цінності, якою було проголошено утворення Християнського Соціального Простору «Стрийська Кооперативна Ініціатива самоорганізації та практичного просвітництва».

З метою практичної реалізації завдань Декларації було підписано додаток, яким було дано старт програмі «Добрий Господар», що на першому етапі  включатиме три напрями: кооперація, енергоефективність і екологія. Зазначена програма базуватиметься на існуючих у засновників напрацюваннях і ресурсах, зокрема, складових програми ХСП «Естафета добра і благополуччя», проектних можливостях Фонду Громад «Рідня» та цільових програмах кредитної спілки «Вигода».

Пріоритетними напрямками діяльності програми “Добрий господар” є: коопераціяенергоефективністьекологія.

 

Be the first to comment on "«Добрий господар» на пришкільній ділянці Великоглібовицької школи"

Залишити відповідь