Донбас – Карпати: маршрут солідарності і милосердя

Нещодавно завдяки Християнській Службі Порятунку група дітей із сіл «сірої зони» з-під Маріуполя у супроводі вчителя Наталі провели незабутній тиждень у Карпатах. Мирні українські гори хай і ненадовго замінили у житті цих дітей рідне, але суцільно заміноване українське море.

Як зізнавалися і діти, і доросла Наталя відвідати Карпати була їх давньою мрією. Ще довоєнною, з того уже такого далекого і нереального життя. Але здійснитися цій мрії судилося лише тепер, коли у їх рідний дім прийшла війна. І ось вони у Воловці Закарпатської області.

Гості привітних Карпат досліджували місцеві краєвиди, пізнаючи незвідані до того враження та емоції. Це був незабутній час – час пізнання до сих пір невідомої для них України. Країни, у величному серці якої достатньо місця і для Донбасу, і для Закарпаття. Країни, яка по Благодаті Божій покликана бути єдиним домом для всіх своїх дітей.

Маріупольська група побувала на горі Плай, біля водопаду Шипіт, а також в інших дивовижних місцях карпатських гір та полонин.

В якості гостинних господарів для дітей з далекого фронтового Донбасу виступила родина Василя, лідера місцевої католицької спільноти Віднови у Святому Дусі «Нове життя». Вони розділили з гостями домівку, їжу та свою любов.

На шляху до рідного дому маріупольці провели чудовий час у Києві. Тут ними опікувалися служителі Християнської Служби Порятунку з католицької  спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната».

А далі був потяг на Маріуполь. І повернення до рідного дому у прифронтовій зоні.

Але спогади про мирні Карпати та християн, що на короткий проміжок часу стали їх родиною, надаватимуть дітям духовних та душевних сил, щоби не втрачати віру в Бога, країну та людей.

Be the first to comment on "Донбас – Карпати: маршрут солідарності і милосердя"

Напишіть відгук