Двоє рятувальників ХСП пройшли курс підготовки фахівців цивільно-військового співробітництва

Рятувальники Християнської Служби Порятунку Олексій Сінітович та Євген П’янков пройшли двотижневий курс підготовки фахівців цивільно-військового співробітництва.

Відбувався він у Києві, на базі Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Як повідомляється на сайті ЦВС ЗСУ (СІМІС), метою курсу є підготовка особового складу до роботи в складі груп ЦВС в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Під час навчання військовослужбовці опанували методику налагодження комунікації між військовослужбовцями та представниками органів місцевого самоврядування і соціально вразливими верствами населення, а також отримали інші навички, що можуть стати у нагоді під час виконання завдань за призначенням.

Цього разу українським інструкторам протягом курсу надавали допомогу фахівці ЗС США.

Загалом відповідні дипломи отримали 39 військових, які будуть зараховані у резерв для здійснення ротації представників CIMIC, які виконують завдання у районі проведення АТО.

Be the first to comment on "Двоє рятувальників ХСП пройшли курс підготовки фахівців цивільно-військового співробітництва"

Залишити відповідь