Гладіатори життя і Папа Франциск, перше Причастя і Єпископ Широкородюк, про ХСП на Радіо Ватикану і Радіо Марія (Дайджест ХСП №15)

Під час недільної Служби Божої, яку відправив Єпископ Станіслав Широкородюк, діти з прифронтових сіл прийняли Перше Святе Причастя. Це відбувалось у дитячому таборі “КОВЧЕГ”, який знаходиться у Піонерському («сіра зона», координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський).

Після проведення Богослужіння, офіцери групи ЦВС Бердянське привітали діточок з першим святим причастям та “Міжнародним Днем захисту дітей” і подарували їм розвиваючу та навчальну літературу, художні книжки та зошити.

Служитель ХСП Олег Коноплянка повідомив, що у Зацевому троє людей прийняли Хрещення (Церква “Джерело Життя”).

Гладіатори Життя Святослав, Руслана і Глорія Погляди у Ватікані. Короткі, але дорогоцінні миті зустрічі з Папою Франциском.

ХСП-Авдіївка (служители Олена Єрохіна і Неля Куцак) у співпраці з Cimic Avdeevka допомагають людям, які постраждали від війни та підтримують нашиз Захисників Батьківшини.

Чергова група дітей з прифронтових територій проходить реабілітацію у гостинному Домі святого Мартіна у Фастові. На цей раз діти прибули з Нижнього Попаснянського району Луганської області. У Києві ж ними традиційно опікуються молоді служителі Християнської Служби Порятунку. Щасливих днів миру і радості вам, діти війни.

Служителі Християнської Служби Порятунку взяли участь у з’їзді міжнародного руху “Назустріч Другому Єрусалимському Собору”, який проходив наприкінці травня у Каунасі. Готуємося до участі в Останній Битві за Святу Землю напередодні Пришестя Христа.

У Києві відбувся ІІ Форум християн-управлінців. Ми брали участь. Йде процес осмислення сучасних духовних, світоглядних, суспільних реалій у світі та Україні: політична діяльність в умовах меншості, захист і просування християнських цінностей в епоху постмодернізму, побудова християнської держави… Слухаємо, аналізуємо, розпізнаємо…

Польська редакція Радіо Ватикану розповіла про служіння сестер-шаріток у складі місіонерської команди ХСП-Маріуполь на прифронтових територіях Донбасу. Про це йде мова у матеріалі під заголовком “Ukraina: polskie szarytki z pomocą na terenach przyfrontowych”.

Керівник Програми #ХСП з фінансової грамотності “Добрий управитель” Олеся Шніцер та ведуча передачі “Християнство сьогодні” Лена Собковська в ефірі Радіо Марія розмовляли про те, чи потрібно християнам уміти розпоряджатися грошима.

У Домі отця Піо пройшов черговий тренінг в рамках діяльності Християнської Соціальної Платформи при Християнській Службі Порятунку. На цей раз тема заходу була такою: “Екологічний спосіб життя: розпочни сьогодні”. Тренінг проводила кандидат географічних наук, еколог за фахом і покликом душі Мар’яна Гінзула. Це було реально цікаво і пізнавально. Віримо, що ця подія стане початком нового напрямку руху в межах ХСП.

У Домі отця Піо підписано угоду про співробітництво між благодійною організацією “Парафіяльний благодійний фонд “Карітас-Печерськ” та громадською організацією “Християнська Служба Порятунку”. З боку Карітаса-Печерська угоду підписав директор, митрофорний протопресвітер, отець Ігор Онишкевич, з боку ХСП керівник Центру відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин Людмила Богдашевська. Предметом угоди є спільна праця у сфері надання духовної, психологічної і соціальної підтримки та здійснення моральної і фізичної реабілітації людей, постраждалих внаслідок війни на Донбасі. Особливий акцент сторони робитимуть на дітях, які проживають на прифронтових територіях. Нехай Господь благословить і ХСП, і Карітас-Печерськ на шляху здійснення їх спільної місії.

Національний Молитовний Сніданок в Українському Домі. Ми теж тут. Не тому, що національний. Не тому, що сніданок. А тому, що молитовний.

У Києві відбувся черговий ХІХ Міжнародний Київський Форум “Шляхи духовного розвитку людини і суспільства», до участі в якому була запрошена координатор Центру соціального лідерства ХСП Галина Канафоцька.  На пленарному засіданні Форуму вона виступила з доповіддю «Просвітництво в оновленні особистісних, соціальних і суспільних систем», короткі тези з якої подаємо нижче.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Be the first to comment on "Гладіатори життя і Папа Франциск, перше Причастя і Єпископ Широкородюк, про ХСП на Радіо Ватикану і Радіо Марія (Дайджест ХСП №15)"

Напишіть відгук