Християнська Служба Порятунку на хвилях Радіо Марія

В рамках співпраці Християнської Служби Порятунку з Радіо Марія і сайтом Родина в ефір розпочала виходити передача … з ведучим Олексієм Погорєловим. Вона називається “Musa sapientum або просто банан”. Програма  покликана висвітлювати актуальні питання життя українського суспільства у християнському контексті. Вона виходитиме у прямому ефірі раз на два тижні у п’ятницю о 21:00.

У першому ефірі передачі мова йшла про освіту. Інфопривідом стало скандальне інтерв’ю пані Ганни Новосад, в якому вона озвучила намір розбудовувати гендерно нейтральну освіту та наголосила на ролі антидискримінаційних комітетів, як інструментів протидії освітнім курсам на зразок “Основи сім’ї” (прохристиянським, просімейним курсам). Гості-освітяни Леся Горгота, Марія Меньшова та Адріан Буковинський висловили сумнів щодо політичної самостійності пані міністерки та поділилися своїм баченням небезпек, які стоять перед шкільною освітою України.

В інші п’ятниці місяця у цей же час теж двічі на місяць виходитиме програма “Modus vivendi” (Стиль життя) з Оксаною Семенець. Ця програма стартує в рамках спільного проекту Радіо Марія та Християнської Соціальної Платформи при ХСП. Вона буде покликана висвітлювати питання християнського способу мислення і дії в особистому, родинному та спільнотовому просторах сучасної людини.

Be the first to comment on "Християнська Служба Порятунку на хвилях Радіо Марія"

Залишити відповідь