Християнська Служба Порятунку отримала потужне підкріплення для служіння на Донбасі

Римо-католицький священник отець Валентин Розгон відбуває у довготривале служіння на Донбас в якості капелана Християнської Служби Порятунку. Офіційною підставою для початку нової душпастирської місії отця Валентина став декрет, виданий наприкінці серпня незмінним покровителем ХСП Ординарієм Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ єпископом Леоном Дубравським. І вибір єпископа був невипадковим. Чому? Ось три причини.

Причина перша. Саме отець Валентин майже два роки тому став першим в історії ХСП католицьким священником, який здійснив ротацію у «сіру зону» та відслужив першу Службу Божу на цій землі. Його ніхто не шукав, не переконував, не запрошував. Це було лише його рішення та його ініціатива, його особиста відповідь на заклик Бога. Далі його прикладу послідували десятки римо-католицьких священників та черниць.

Причина друга. На даний момент за плечима священнослужителя уже близько десяти короткострокових ротацій у складі тактичних груп служителів ХСП у Маріуполі та Авдіївці. Він тут свій для багатьох сотень людей, які його слухали, яких слухав він, яким він уділяв Святі Таїнства і своїм життям свідчив про Бога. Отець Валентин знає і любить людей, які страждають від війни. І вони відкриваються назустріч, можливо перший раз у житті по справжньому довіривши комусь своє серце і душу.

Причина третя. Отцю Валентину уже довелося пройти через вогонь на стікаючій кров’ю та сльозами донецькій землі. І цей вогонь його не зупинив. Власне мова йде не про якусь образну алегорію. На початку травня цього року отець був одним із трьох служителів, які по Волі та Милості Божій вижили в момент, коли автомобіль ХСП був знищений внаслідок ворожого обстрілу поблизу Опитного. Вижив, щоби йти далі за Ісусом туди, де буде потрібен.

Отже бажаємо отцю Валентину Розгону благословенного служіння на Донбасі. Вся Християнська Служба Порятунку очікувала цього моменту і ми дякуємо Господу, що Він почув наші молитви!

Be the first to comment on "Християнська Служба Порятунку отримала потужне підкріплення для служіння на Донбасі"

Залишити відповідь