Християнська служба порятунку та Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві у Києві запрошують на Школу Соціального Лідерства!

21-22 березня відбудеться шостий блок Програми.
 
Будуть розглянуті такі теми:
 
І. «Сродний труд» або як робити те, що любиш і любити те, що робиш (лектор – Тарас Тимо, викладач Українського католицького університету. Магістр бізнесу й управління (MBA) (Львівська Бізнес-школа УКУ)
 
Тренінг полягатиме у пошуку правильного підходу до планування власного професійного життя, огляді сучасних тенденцій у цій сфері, а також – виконанні практичних вправ, які допоможуть учасникам краще пізнати і побудувати модель власної «оптимальної праці».
 
ІІ. Основи публічних виступів (лектор – Інга Ткаченко, психолог, телеведуча та журналістка. Тренер з переконливих публічних виступів, роботі на камеру та жорсткої риторики.)
 
На курсі слухачі навчаться управляти своєю поведінкою під час публічних виступів, а також дізнаються секрети, як заволодіти увагою і прихильністю аудиторії. Крім того, разом з учасниками викладачка розбере основні помилки публічних виступів та допоможе закріпити техніку роботи з запереченнями. Чітка вимова, приємний та впевнений голос, гармонічні жести, відкрите обличчя та готовність до діалогу – про все це ви дізнаєтесь саме у цьому блоці
 
ІІІ. Як правильно ставити цілі і привносити зміни (лектор – Денис Гореньков, координатор ініціативи «Місія в професії», соціолог та місіолог.)
 
Команда ініціативи «Місія в професії» розробила курс для працюючих християн, які шукають своє покликання з понеділка по суботу. Ми пропонуємо цей ресурс всім, хто зацікавлений у розумінні та реалізації християнського покликання в професії.
 
 
Розклад занять у дні навчання навчання:
О 9.30 – реєстрація, о 10.00 – початок занять, завершення – о 17.00 год.
 
Слухачі також матимуть можливість відвідати Службу Божу в суботу о 18.00 та в неділю о 19.00.
 
Адреса: Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві (вул. Деревлянська, 13).
 
Для студентів з-поза Києва є можливість нічлігу.
 
Організатори проведення Програми: Християнська Служба Порятунку спільно з Інститутом Релігійних Наук св. Томи Аквінського в м.Києві.
 
Координатор Школи Соціального Лідерства – Олеся Шніцер.
 
Детальніше про Школу – http://crs-center.org/shkola-sotsialnogo-liderstva/
 
БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! VI та VII блоки Школи Соціального Лідерства є завершальними блоками Програми, тому реєстрація на них проводиться тільки для учасників попередніх блоків ШСЛ. Якщо Ви досі не брали участь у жодному з модулів, але Вам цікаві теми ШСЛ – будемо раді бачити Вас на початку нового навчального циклу. Дякуємо за розуміння!
 
Участь у заході – 200 грн з особи. Реєстрація обов’язкова.
 
Реєстрація на VІ блок Програми: https://forms.gle/9N9Adt6mbjYjFG736
 
Додаткові запитання надсилайте, будь ласка, на e-mail shsl.hsp@gmail.com.

Be the first to comment on "Християнська служба порятунку та Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві у Києві запрошують на Школу Соціального Лідерства!"

Напишіть відгук