Християнська служба порятунку та Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві у Києві запрошують на Школу Соціального Лідерства

Християнська служба порятунку та Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві у Києві запрошують на Школу Соціального Лідерства

ШКОЛА СОЦІАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА – це навчальна програма, що веде мирян до усвідомленого християнського лідерства у світі та активного соціального життя. Школа знайомить з основами Соціальної доктрини Церкви, дає можливість отримати необхідні практичні знання та навики з різних сфер життя, таких як ставлення до здоров’я та екологія особистого простору, ставлення до роботи та управління власними фінансами, допоможе розробити стратегію побудови персональної «бізнес-моделі» (тобто практичної успішної реалізації своїх вмінь і талантів у професійній діяльності), а також знайти відповіді на питання про лідерську самореалізацію, про власне покликання у світі та про інструменти впливу християнина на соціум.

Програма триває 7 місяців, заняття відбуватимуться один раз на місяць два дні: субота (з 10.00 до 17.00) та неділя (з 10.00 до 17.00).

На кожному з модулів будуть розглядатися теми 3-4-х різних курсів.

23-24 листопада відбудеться другий блок Програми.

Будуть розглянуті такі теми:

Особисте та організаційне лідерство (лектор – Денис Гореньков, координатор ініціативи «Місія в професії», соціолог та місіолог)

Сміття у домі християнина: чому варто сказати “ні”? Чому сміття – це проблема людства (лектор – Мар’яна Гінзула, еколог, кандидат географічних наук, фахівець з охорони водних ресурсів)

Християнське соціальне лідерство: шлях духовного воїна (лектор – Андрій Оленчик, співзасновник і програмний координатор #ХСП, член Ради Об’єднання католицьких спільнот)

Креативність та соціальна доктрина Церкви: від особи до громади (лектор – Зиновій Свереда, Доктор соціальної економіки Папського Григоріанського університету (Рим, Італія).

Розклад занять у дні навчання:

о 9.30 – реєстрація, о 10.00 – початок занять , завершення – о 17.00 год.

Слухачі також матимуть можливість відвідати Службу Божу в суботу о 18.00 та в неділю о 19.00.

Адреса: Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві (вул. Деревлянська, 13).

Для студентів з-поза Києва є можливість нічлігу.

Організатори проведення Програми: Християнська Соціальна Платформа при Християнській Службі Порятунку спільно з Інститутом Релігійних Наук св. Томи Аквінського в м.Києві (координатор програми «Школа соціального лідерства» – Олеся Шніцер)

Участь у заході – 200 грн з особи. Реєстрація обов’язкова.

Курс розрахований на широке коло слухачів з середньою та вищою освітою.

Слухачі, які пройдуть п’ять і більше модулів, матимуть можливість отримати відповідний сертифікат.

Більше інформації за адресою: http://crs-center.org/shkola-sotsialnogo-liderstva/

Контактна особа: Оксана Семенець, Координатор Християнської Соціальної Платформи при Християнській Службі Порятунку.

Запис на Програму за тел. 063-913-64-44; 097-913-64-44. або за e-mail hsp.social.education@gmail.com.

Be the first to comment on "Християнська служба порятунку та Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві у Києві запрошують на Школу Соціального Лідерства"

Залишити відповідь